Nové Zámky – Lipt. Mikuláš 5:4 (3:1 po s.n.) | HC Slovan – Trenčín 5:3 (kon.) | Detva – Budapešť 3:2 (po pr.)
Poprad – Michalovce 2:0 (kon.) | Miškovec – Nitra 2:1 (po pr.) | Košice – B. Bystrica 2:4 (kon.)
po s.n. (3:1)
HC MIKRON Nové Zámky
5:4 (1:2, 3:0, 0:2 - 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Nedeľa 27.10.2019, 16:00 • ZŠ Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 17. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 16:00.

00:01

09:32
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Hostia sa ujímajú vedenia, úspešným strelcom je VLADIMÍR VYBÍRAL! Asistencie: Mário Kurali, Andrej Lištiak.

09:41
    HC Nové Zámky dali gól!
    Neuveriteľné! Iba 9 sekúnd prešlo od vedúceho gólu hostí a je vyrovnané! Strelcom gólu je FILIP BAJTEK! Asistencia: Andrej Hatala.

10:01
    Máme za sebou polovicu prvej tretiny, stav zápasu je 1:1.

10:01
    Kombinácia bratského útoku hostí a Mikuláš znovu vedie o jeden gól! Strelcom je RÓBERT HUNA! Asistencie: Rudolf Huna, Richard Huna.

10:24
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Hruška – 2 min., podrazenie).

12:24
    Domáci v plnom počte.

17:55
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Mikuš – 2 min., sekanie).

19:01
    Začala sa posledná minúta prvej tretiny.

19:55

20:00

Po prvej tretine prehrávajú Nové Zámky s Liptovským Mikulášom 1:2. Všetky tri góly padli v rozmedzí 28 sekúnd. Druhá tretina sa začne približne o 16:54.

20:01

20:35
    Obrovská šanca Zámkov, Filip Bajtek opečiatkoval brvno Bátoryho bránky!

20:55
    Tvrdá strela Ordzovenského od modrej čiary mieri nad bránku hostí.

21:33
    Nové Zámky vtrhli do druhej tretiny ako víchor, Drtinova strela si však cestu do siete nenašla.

22:12
    Hrá sa v rýchlom tempe, stále najmä v priestore pred Bátorym.

23:02
    Dlugoš výbornou krížnou prihrávkou našiel Múčku, Zámky sa však rozhodli striedať svoju formáciu na ľadovej ploche.

23:54
    Kriška tvrdo poslal k ľadu Tomáša Pospíšila, ktorý ostáva ležať na ploche. Uvidíme či sa bude vylučovať.

23:54
    Po Pospíšilovi ostala na ľade krvavá stopa, ktorú bolo treba vyčistiť, vylučovať sa však nebude.

24:51
    Obrovský závar pred bránkou hostí, Jurík s Bajtekom a Štumpfom však nedokázali puk pretlačiť za Bátoryho chrbát.

25:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút druhej tretiny, Nové Zámky prehrávajú na domácom ľade s Liptovským Mikulášom 1:2.

25:06
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Piatka – 2 min., hákovanie).

25:43
    Strela Tomáša Pospíšila bola tečovaná, Nové Zámky kombinujú pred Bátorym počas presilovej hry.

26:22
    Znovu delovka Tomáša Pospíšila, český útočník domácich však trafil len obrancu hostí Romana.

26:34
    Daniel Štumpf si pripravil streleckú pozíciu, jeho delovku takmer od modrej čiary však Bátory s prehľadom kryl.

26:38
    Tlak domácich v presilovej hre bol obrovský, po buly v pravom kruhu Urban našiel PATRIKA ROGOŇA, ktorý tvrdou strelou prestrelil všetko čo mu stálo v ceste! Asistencie: Tomáš Urban, Martin Jakúbek.

27:11
    Domáci po vyrovnaní pokračujú v nápore, ale budú hrať v oslabení!

27:11
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Rogoň – 2 min., zovretie puku).

27:54
    Hosťom sa zatiaľ presilová hra príliš nedarí, Nové Zámky navyše kontrujú pokusom o rýchly protiútok.

28:30
    Vhadzovanie v strednom pásme, bližšie k bránke domáceho tímu.

28:44
    Drtina v spolupráci s Fábrym vyhadzuje puk až za bránku hostí.

29:11

29:39
    Patrik Rogoň sa dostal pred Bátorym k odrazenému puku, minul však švihom ľavý horný roh Bátoryho bránky.

29:56
    Aktívny Marcel Dlugoš hľadal prihrávkou pred bránkou hostí spoluhráča, obrana hostí však dobre zapracovala a puk zachytila.

30:01
    Polovica druhej tretiny je za nami, Nové Zámky hrajú v Mikulášom nerozhodne 2:2.

30:44
    Domáci hokejisti sa snažia kombinačne presadiť, v týchto momentoch sa im však nedarí.

31:23
    Hra sa prelieva zo strany na stranu, opticky tlak Nových Zámkov mierne opadol.

32:02
    Na novozámockom štadióne máme reklamnú prestávku, čo je ideálny čas pre oboch trénerov na rozdanie taktických pokynov do záveru druhej tretiny.

32:44
    Na ľade sa prestal objavovať domáci útočník Václav Stupka, dúfajme, že za tým nie je obnovené zranenie.

33:02
    Buly po pravej ruke Mateja Kristína.

33:15
    Hrá sa prevažne v strednom pásme, oba tímy si dávajú pozor na chyby v defenzíve.

33:33
    Lenže hostia chybovali v rozohrávke, Rogoň našiel prihrávku MARTINA JAKÚBEKA, ktorý strelou ponad ľavý betón Bátoryho dostáva svoj tím do vedenia! Asistencia: Patrik Rogoň.

34:04
    Hosťujúci Vladimír Vybíral sa dostal do dobrej pozície, jeho finálna prihrávka však bola nepresná.

34:43
    Matej Bátory je v druhej tretine prakticky v jednom ohni a na nedostatok práce sa veru nemôže sťažovať.

35:01
    Začalo sa posledných 5 minút druhej tretiny, Nové Zámky vedú nad Liptovským Mikulášom 3:2.

35:51
    Marcel Dlugoš čisto trafil pri mantineli Krišku, ktorý však zdvihol pomerne vysoko ruky a mladý obranca Zámkov končí na ľade s bolestivou grimasou. Vylučovať sa však nebude.

35:59
    Výborná strela Filipa Bajteka od modrej čiary, Bátory si nebol veľmi istý, strelu útočníka domáceho tímu však vyrazil.

36:19
    Nové Zámky pokračujú v nápore, Bátory je stále v jednom ohni.

36:25
    Prvá formácia domácich zamotala obrane hostí hlavu, Tomáš Pospíšil od ľavej tyče našiel TOMÁŠA URBANA, ktorý puk poslal za chrbát Mateja Bátoryho. Asistencia: Tomáš Pospíšil, Martin Andrisík.

36:55
    Rýchly útok hostí, po strele z ľavého kruhu musel zasahovať Matej Kristín.

37:30
    Zakázané uvoľnenie v podaní Liptovského Mikuláša, vhadzovať sa teda bude pri bránke Mateja Bátoryho.

38:01
    Začali sa posledné dve minúty druhej tretiny.

38:10
    Skúsený Rudolf Huna sa snažil presadiť v útoku, nebol však úspešný.

38:35
    Buly po ľavej ruke Mateja Kristína.

38:56
    Rýchly útok domáceho tímu, po strele Jakúbeka však skvelým zákrokom podržal svoj tím Matej Bátory!

39:01
    Začala sa posledná minúta druhej tretiny.

39:32
    Domáci napádajú rozohrávku hostí dvomi hráčmi, hokejistom Liptovského Mikuláša to robí značné problémy.

39:41
    Strela Rudolfa Hunu spoza obrancu Zámkov si cestu do siete Mateja Kristína nenašla.

40:00

Po druhej tretine vedú Nové Zámky nad Liptovským Mikulášom 4:2. Druhý polčas sa začne približne o 17:50.

40:01

40:01
    Úvodné buly tretej tretiny v prospech domáceho tímu.

40:10
    Zakázané uvoľnenie Zámkov, buly po pravej ruke domáceho tímu.

40:20
    Petran pálil od modrej čiary, dorážka Vybírala bola zblokovaná obrancom domáceho tímu.

41:22
    Domáci hokejisti kombinujú v útočnom pásme, Rogoň s Fábrym a Jakúbekom sú dnes mimoriadne nebezpeční.

42:09
    Znovu tvrdá strela obrancu hostí Marcela Petrana, ktorý však minul Kristínovu bránku.

42:46
    Hra je prerušená pre hru so zdvihnutou hokejkou, buly bude v strednom pásme.

43:13
    Zakázané uvoľnenie v podaní hostí, hra sa sťahuje pred Mateja Bátoryho.

43:59
    Viacero tvrdých súbojov v pásme pred Bátorym, vylučovať sa však nebude.

44:12
    Napokon tu však máme bitku Fábryho s jedným z hráčov hostí. Rozhodcovia to však pomerne rýchlo prerušili.

44:27
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Fábry – 2 min., hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Roman – 2 min., hrubosť + 10 min. osobný trest, hrubosť).

45:01
    Máme za sebou úvodných 5 minút tretej tretiny, Nové Zámky stále vedú nad Liptovským Mikulášom 4:2.

45:32
    Martin Jakúbek sa šikovne dostal cez Marcela Petrana, no Bátoryho však tentoraz recept nenašiel.

46:04
    Na oboch stranách také hluché momenty, čoskoro budú oba mančafty s plným počtom hráčov.

46:27
    Oba tímy s plným počtom hráčov.

47:19
    V Nových Zámkoch máme opäť reklamnú prestávku.

47:50
    Hra je v týchto momentoch často prerušená a nesúvislá.

48:32
    Hostia kombinujú vo vlastnom obrannom pásme, nedarí sa im prechod cez stred klziska do útoku.

49:10
    Hostia opäť stiahli puk za svoju bránku, oba tímy striedajú počas hry.

49:22
    Piatka v rozohrávke naháňal Andrisíka, domáci hokejista však náročnú situáciu zvládol.

49:55
    Strelu od modrej čiary Kristín vyrážačkou poslal vedľa svojej bránky.

50:01
    Začala sa druhá polovica tretej tretiny, Nové Zámky stále vedú nad Liptovským Mikulášom 4:2.

50:14
    Lištiak po odpískaní trafil hokejkou domáceho brankára Mateja Kristína, domáci bek Marek Drtina mu okamžite rázne dohovára.

50:43
    Jakúbek šikovne vysunul po ľavej strane Patrika Rogoňa, ktorý skúsil strelu švihom. Bátory puk vyrazil, ale len pred svoju bránku, kde ho však dokázal upratať do bezpečia jeden z bekov hostí.

51:01
    Richard Huna nepríjemne dohral Filipa Bajteka pri mantineli a poputuje na trestnú lavicu.

51:01
    V týchto momentoch sa opäť nehrá, riešia sa tresty pre hráčov na oboch stranách.

51:33
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Huna Richard – 2 min., napadnutie zozadu + 10 min. osobný trest, napadnutie zozadu). Trest odpyká Oško.
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Bajtek – 2 min., vrazenie na mantinel + 10 min. osobný trest, vrazenie na mantinel). Trest odpyká Múčka.

52:01
    Napriek vyšším trestom na oboch stranách sa stále hrá pomerne tvrdo, hostia by sa však mali viac sústrediť na snahu o zvrat v dnešnom zápase.

52:55
    Hrá sa v pomerne rýchlom tempe a Liptákom sa už míňa čas.

53:33

54:03
    Liptáci v týchto momentoch v útočnom pásme, o puk sa však bojuje pri zadnom mantineli.

54:41
    Strelu hosťujúceho Michala Uhríka bez väčších problémov kryl Matej Kristín.

54:50
    Skúsený Peter Mikuš inkasoval zásah hokejkou do tváre a mieri na striedačku svojho tímu.

55:01
    Do konca tretej tretiny ostáva necelých 5 minút, Nové Zámky stále vedú 4:2.

55:10
    A už to neplatí, pretože skvelú prácu za bránkou domácich odviedol skúsený bek Marcel Petran, našiel kapitána Liptákov MARTINA KRIŠKU, ktorý mal dostatok času a s prehľadom vsietil tretí gól svojho tímu! Asistencie: Marcel Petran, Vladimír Vybíral.

55:34
    Dnešné stretnutie sleduje 758 divákov.

55:55
    Nahodený puk na bránku domáceho tímu končí v lapačke pozorného Mateja Kristína.

56:22
    Vladimír Vybíral sa dostával do zaujímavej pozície, do jeho strely však v poslednom momente vložil hokejku domáci útočník Tomáš Pospíšil.

56:44
    Domáca obrana teraz vo veľkých problémoch, Liptáci sú v nasťahovaní v útočnom pásme.

57:05
    Tomáš Pospíšil si zobral v strednom pásme puk a z pravej strany dobrou strelou preveril pozornosť Mateja Bátoryho.

57:32
    Radim Hruška nabil do dobrej pozície Danielovi Štumpfovi, ktorý však pri pokuse o strelu zlomil hokejku!

57:47
    Kriška našiel na útočnej modrej čiare skúseného RÓBERTA HUNU, ktorý tvrdým príklepom prestrelil všetko, čo stálo puku v ceste, vrátane brankára Mateja Kristína! Asistencie: Martin Kriška.

58:01
    Začali sa posledné dve minúty tretej tretiny.

58:44
    Obrovská šanca hostí, Alex Tamáši ale v dobrej pozícii nemieril presne!

59:01
    Začala sa posledná minúta tretej tretiny.

59:10
    Vylúčenie v tíme HC Mikron Nové Zámky (Urban – 2 min., krosček).

59:10
    Oddychový čas hostí.

59:15
    Domáci posielajú puk cez všetky čiary a pomer síl na ľade sa vyrovná!

59:15
    Vylúčenie v tíme MHK 32 Liptovský Mikuláš (Vybíral – 2 min., hákovanie).

59:27
    Delovka Mária Kuraliho z pravej strany minula bránku Mateja Kristína.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

V riadnom hracom čase máme v Nových Zámkoch remízu 4:4, po krátkom čase sa začne predĺženie.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

60:30
    Pri puku sú domáci, Mikušova delovka preverila lapačku Mateja Bátoryho.

61:10

61:15
    Hostia v plnom počte.

61:39
    Šikovná sťahovačka Tomáša Pospíšila, jeho strelu však na dvakrát skrotil gólman Liptovského Mikuláša.

62:22
    Oba tímy si dávajú pozor na chyby v defenzíve.

62:57
    Veľká šanca domácich! Drtinovu strelu Bátory vyrazil priamo na hokejku Andrisíka, ktorý však v jasnej pozícii trafil brankára hostí!

63:15
    Na opačnej strane neuspel pred Kristínom Martin Kriška.

63:55
    Tomáš Pospíšil v súboji 1 na 1 proti Máriovi Kuralimu neuspel.

64:00
    Delovka Marcela Petrana míňa bránku Nových Zámkov.

64:10
    Znovu v zakončení Marcel Petran, puk z jeho hokejky tentoraz končí v lapačke Mateja Kristína.

64:44
    Domáci síce kombinujú v útočnom pásme, pozícia na streľbu to však nie je.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

V predĺžení sa teda o víťazovi zápasu nerozhodlo, na rade sú samostatné nájazdy!