Ružomberok – Trenčín 2:2 (kon.) | Pohronie – Dunajská Streda 0:2 (kon.) | Zlaté Moravce – Nitra 1:0 (kon.)
Senica – Sereď 0:1 (kon.)
FC ViOn Zlaté Moravce
1:0 (0:0)
FC Nitra
Sobota 26.10.2019, 17:00Niké liga • 13. kolo

88
    Žltú kartu dostáva Tomče Grozdanovski (FC ViOn Zlaté Moravce).

81
    Milan Ristovski už viackrát v zápase skúšal trpezlivosť hlavného rozhodcu. V súbojoch často teatrálne padal na zem a teraz už aj za svoje konanie dostáva žltú kartu.

79
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Martin Kovaľ, prichádza Maranhão Oliveira Jacy.

77
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Michal Faško, prichádza Marek Fábry.

76
    Nitra pokračovala v útoku, Gulášov jemný center napokon dorazil k opačnej žrdi na kopačky Chobota. Jeho delovka však bola značne nepresná a zakončoval v podstate v páde.

72
    Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Silvio Rodrigues Junior, prichádza Senad Jarovič.

63
    Sledovali sme druhú nebezpečnú hlavičku Asanovića v tomto zápase. Z pravej strany prišiel zaujímavý center od Kovaľa a hlavičkové zakončenie smerovalo asi 20 centimetrov vedľa brány!

58
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Samuel Šefčík, prichádza Nikola Gatarić.
    Striedanie v tíme FC Nitra: z ihriska odchádza Marek Dubeň, prichádza Dominik Guláš.

54
    Žltú kartu dostáva Samuel Šefčík (FC Nitra).

47
    Zlaté Moravce dali gól!
    Domáci začínajú druhý polčas výborne. V pokutovom území Švec prihral na kopačku Kovaľovi, ktorý vystrelil z hranice vápna. Jeho strelu tečoval nešťastne hosťujúci Farkaš a lopta mierila do žŕdky a do bránky.

46
    Po polčasovej prestávke sledujeme jednu výmenu na strane ViOnu. Do druhého polčasu už nezasiahne Peter Orávik, na jeho miesto príde Jakub Švec.

33
    Do veľkej šance sa dostal Milan Ristovski, ktorý to chcel urobiť takým blafákom. Dostal sa však veľmi blízko Pindrocha a trafil iba priamo neho.

31
    Hostia sa dostali malého prečíslenia, v ktorom ťahal loptu cez hranicu šestnástky Michal Faško. Dostal sa do zlej pozície, avšak ešte vystrelil. Bude z toho rohový kop.

18
    Po nakopnutej lopte do šestnástky ostali Nitrania trochu zaskočení a do šance sa po spätnej lopte dostal Silvio Rodrigues. Lopta mu síce skákala, zakončoval, no iba mimo bránky.