Košice – Nové Zámky 2:3 (po pr.) | Detva – B. Bystrica 1:5 (kon.) | Poprad – Zvolen 3:4 (kon.)
Miškovec – Budapešť 4:1 (kon.) | Nitra – Michalovce 6:2 (kon.) | HC Slovan – Lipt. Mikuláš 3:2 (3:2 po s.n.)
po s.n. (3:2)
HC Slovan Bratislava
3:2 (0:2, 1:0, 1:0 - 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Utorok 22.10.2019, 18:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • Tipos Extraliga (SR) • 15. kolo

V samostatných nájazdoch zvíťazil tím HC Slovan Bratislava.
    Rozhodujúci nájazd premenil JINDŘICH ABDUL.

61:31
    Štajnoch efektne vystrelil z vnútornej strany ľavého kruhu, Zalivin puk rovnako efektne zatočil do svojej roztancovanej lapačky!

60:47
    Za napadnutie dostal dve minúty Rudolf Huna, Slovan bude hrať presilovku, hráme štyria proti trom.

58:33
    Slovan Bratislava dal gól!
    Abdul vystrelil spoza pravého kruhu, pred bránkou sa najlepšie zorientoval TOMÁŠ MATOUŠEK, ktorý puk dostal za chrbát Zalivina. Asistencie: Jindřich Abdul a Eduard Šedivý.

57:50
    Brust zostáva na striedačke, Slovan hrá power play bez brankára.

57:50
    Oddychový čas domácich, tréner Stantien ordinuje svojim recept k úspechu.

55:20
    Oddychový čas hostí, ktorí mobilizujú sily na záver tretej tretiny.

53:36
    Zigo neuspel z pravého kruhu, Zalivin sa stihol presunúť a puk smerujúci do jeho bránky poslal späť do hry.

49:39
    Podrazenie Kukumberga a na trestnú usadá Kurali, presilovka pre belasých.

48:59
    Prečíslenie hostí dva na jeden, z pravého kruhu vystrelil Uhrík, Brust puk zatočil do lapačky a ešte ho aj pohotovo rozohral na hokejky svojim spoluhráčom.

47:13
    Sersen po modrej nabil z ľavej strany na pravú Šedivému, ktorý pálil príklepom z prvej. Zalivin puk schoval vo svojej lapačke a Slovan sa na gól trápi.

46:10
    Bondra vypálil z medzikružia, Zalivin puk vyrazil späť do hry a opäť tak podržal svoj tím z Liptova.

45:31
    Nedovolené bránenie a na trestnú usadá Kriška, presilovka pre Slovan.

39:25
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve + dve minúty pre Nemca, Slovan bude hrať presilovku.

37:59
    Kukumberg na modrej nabil do jazdy Jendekovi a ten neuspel zoči-voči Zalivinovi, ktorý ho vychytal v pokľaku pukom medzi betónmi.

35:10
    Dlho to netrvalo, Macík dve minúty za hákovanie a presilovka pre Slovan.

32:30
    Slovan hral osemnásť sekúnd pri signalizovanom vylúčení Romana, strela od modrej minula cieľ. Roman dve minúty za hákovanie. Opäť presilovka štyroch proti trom.

31:08
    Slovan zamkol hostí v pásme, Meszároš potiahol puk medzi kruhy a vystrelil, Zalivin puk vyrazil späť do hry a ROMAN ŽITNÝ pohotovo puk poslal do odkrytej časti hosťujúcej bránky. Asistencia: Andrej Meszároš.

30:52
    Podrazenie a dve minúty pre Petrana, Slovan bude hrať presilovku štyroch proti trom.

30:33
    Pance a jeho nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou, je po presilovke domácich. Pance inkasuje trest dve + dve minúty.

30:28
    Rudolf Huna za podrazenie inkasuje dve minúty, Slovan si zahrá prvú presilovú hru dnešného večera.

26:47
    Malá skrumáž pred bránkou hostí, strelu od modrej Zalivin zlikvidoval, puk však dorážal zrejme Zigo, ktorý ho po ľade poslal do pravej žrde hosťujúcej bránky.

24:10
    Pance pekne vystrelil zo spodného oblúka ľavého kruhu, Zalivin puk schoval bezpečne do svojej lapačky.

19:37
    Brust inkasuje dve minúty za napadnutie, hostia si zahrajú druhú presilovú hru.

18:30
    Zalivin schoval puk pod svoje telo v bránkovisku a diváci si ani teraz gól zakričať nemôžu. Puk mu z pravej strany preletel cez výstroj do bránkoviska, no pohotovo ho schoval pod svoje telo a prekvapenie nepripustil.

16:29
    Podlipnik vystrelil efektne z pravého kruhu, Zalivin v pokľaku poslal puk späť do hry a podržal svoj tím.

06:42
    Liptovský Mikuláš dal gól!
    Liptáci sa radujú, puk od modrej Brust poslal pred seba oblúčikom, nevedel, kde je puk. K odrazenému puku sa dostal na medzikruží ANDREJ LIŠTIAK a prestrelil brankára Brusta v klietke domácich. Asistencie: Mário Kurali a Richard Huna.

05:40
    Slovan chyboval v rozohrávke, puk v strednom pásme zachytil Kriška a korčuľoval na Brusta, puk však poslal len na ochranné sklo.

02:15
    Puliš dostal dve minúty za nedovolené bránenie, presilovka pre hostí.

01:40
    Od modrej vystrelil Mezovský, Brust puk poslal pred seba, Macík pred bránkoviskom našiel na pravej strane pri bránke VLADIMÍRA VYBÍRALA, ktorý už vedel, kam má puk poslať. Asistencie: Radoslav Macík a Filip Mezovský.

Vladimír Korduliak

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 32. Žitný (Meszároš), 59. Matoušek (Abdul, Šedivý), rozh. náj. Abdul – 2. Vybíral (Macík, Mezovský), 7. Lištiak (Kurali, Huna Richard)