Košice – Nové Zámky | 2:3 (po pr.) | | | Detva – B. Bystrica | 1:5 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 3:4 (kon.) |
Miškovec – Budapešť | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Michalovce | 6:2 (kon.) | | | HC Slovan – Lipt. Mikuláš | 3:2 (3:2 po s.n.) |
SR 18 – Trnava | 2:5 (kon.) |
Kladno – Kometa Brno | 2:3 (kon.) | | | Hradec Králové – Třinec | 1:0 (1:0 po s.n.) |
Toronto – Columbus | 3:4 (po pr.) | | | Philadelphia – Vegas | 6:2 (kon.) | | | St. Louis – Colorado | 3:1 (kon.) |
Dallas – Ottawa | 2:1 (kon.) |
Novosibirsk – Viťaz | 4:1 (kon.) | | | Ufa – Omsk | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Helsinki – S.Moskva | 2:3 (kon.) |
Dinamo Minsk – Barys | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Petrohrad – Nižnekamsk | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) |
po s.n. (0:1)
SKA Petrohrad
2:3
(0:1, 1:0, 1:1 - 0:0)
Neftechimik Nižnekamsk
Karel Jedlička
Góly a asistencie:
32. Karpov (Tkačov, Tokranov), 44. Jakupov – 3. Z. Mitchell (White, Poriadin), 47. Pajgin (White), rozh. náj. Z. Mitchell
Rozhodca: Gofman, Lavrenťjev – Biťukov, Parikov
Diváci: 11 253
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Jacob Berglund (NIZ)
0:0 Nail Jakupov (PET)
2. séria:
0:1 Zack Mitchell (NIZ)
0:1 Dmitrij Kagarlickij (PET)
3. séria:
0:1 Matt White (NIZ)
0:1 Maxim Karpov (PET)
4. séria:
0:1 Pavel Padakin (NIZ)
0:1 Arťom Švec-Rogovoj (PET)
5. séria:
0:1 Marat Chajrullin (NIZ)
0:1 Vladimír Tkačov (PET)
SKA Petrohrad:
Samonov (Hellberg) – Dyblenko, Zub, Tokranov, Zubarev, Rukavišnikov, Galeňuk, Zemčonok – Tkačov, Lehterä, S. Plotnikov – Kagarlickij, Burdasov, Švec-Rogovoj – Kemppainen, Jakupov, Karpov – Dergačov, Kablukov, Ketov – Marčenko.
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Šaryčenkov (Barulin) – Pajgin, R. Murphy, Šaripzjanov, Bryncev, Riasenskij, An. Sergejev, S. Zacharčuk – White, Z. Mitchell, Poriadin – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Enlund, Padakin, Berglund – Rybakov, Šiksatdarov, Grošev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Neftechimik Nižnekamsk: Šaryčenkov (Barulin) – Pajgin, R. Murphy, Šaripzjanov, Bryncev, Riasenskij, An. Sergejev, S. Zacharčuk – White, Z. Mitchell, Poriadin – Černikov, P. Kulikov, Chajrullin – Enlund, Padakin, Berglund – Rybakov, Šiksatdarov, Grošev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Gofman, Lavrenťjev – Biťukov, Parikov
Diváci: 11 253
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Alexandr Bryncev – 5 min., bitka).