Košice – Nové Zámky | 2:3 (po pr.) | | | Detva – B. Bystrica | 1:5 (kon.) | | | Poprad – Zvolen | 3:4 (kon.) |
Miškovec – Budapešť | 4:1 (kon.) | | | Nitra – Michalovce | 6:2 (kon.) | | | HC Slovan – Lipt. Mikuláš | 3:2 (3:2 po s.n.) |
SR 18 – Trnava | 2:5 (kon.) |
Kladno – Kometa Brno | 2:3 (kon.) | | | Hradec Králové – Třinec | 1:0 (1:0 po s.n.) |
Toronto – Columbus | 3:4 (po pr.) | | | Philadelphia – Vegas | 6:2 (kon.) | | | St. Louis – Colorado | 3:1 (kon.) |
Dallas – Ottawa | 2:1 (kon.) |
Novosibirsk – Viťaz | 4:1 (kon.) | | | Ufa – Omsk | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Helsinki – S.Moskva | 2:3 (kon.) |
Dinamo Minsk – Barys | 1:2 (2:3 po s.n.) | | | Petrohrad – Nižnekamsk | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Kometa Brno – Olomouc | 6:5 (kon.) |
koniec
HC Sibir Novosibirsk
4:1
(0:0, 3:1, 1:0)
Viťaz Moskovská oblasť
54:35
|
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Konstantin Alexejev – 2 min., hákování).
|
|
39:12
|
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Andrej Jermakov – 2 min., vražení na hrazení).
|
|
36:49
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Jevgenij Katičev – 2 min., podrážení).
|
|
30:15
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ilja Ježov – 5 min., bodnutí koncem hole + osobní trest do konce utkání, bodnutí koncem hole). Trest odpyká Jevgenij Mons.
|
|
26:47
|
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (Jegor Milovzorov – 2 min., hákování).
|
|
22:57
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexandr Sjomin – 2 min., podrážení).
|
|
02:30
|
Vyloučení v týmu HC Sibir Novosibirsk (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů + 2 min. pro hráčskou lavici, zdržování hry / pozdní nástup). Trest odpyká Viktor Komarov.
|
Góly a asistencie:
22. Sajustov (Milovzorov), 24. J. Peltola (Puustinen), 39. Ruohomaa, 55. V. Komarov (Česalin) – 40. Makejev (A. Sjomin)
Rozhodca: Ansons, Morozov – Galimov, Kuprijanov
Diváci: 5220
Nepremenená penalta:
HC Sibir Novosibirsk:
Säteri (Krasikov) – Loginov, Jokipakka, K. Alexejev, Jermakov, Ilja Morozov, Timašov, Pastuchov, Chabarov – Ruohomaa, Michajlov, Puustinen – Sajustov, Milovzorov, Šarov – V. Komarov, Česalin, J. Peltola – Torčeňuk, Kazakov, Romancev.
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (31. Kočetkov) – Voronkov, Jeřábek, V. Lajunen, Golovkov, Katičev, Šinkevič, Pylenkov – Byvaľcev, A. Sjomin, Makejev – Jormakka, Jo. Nättinen, M. Aaltonen – Varfolomejev, Mons, P. Černov – Grebenščikov, Laričev, Mojsejev – Gončarov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Viťaz Moskovská oblasť: I. Ježov (31. Kočetkov) – Voronkov, Jeřábek, V. Lajunen, Golovkov, Katičev, Šinkevič, Pylenkov – Byvaľcev, A. Sjomin, Makejev – Jormakka, Jo. Nättinen, M. Aaltonen – Varfolomejev, Mons, P. Černov – Grebenščikov, Laričev, Mojsejev – Gončarov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ansons, Morozov – Galimov, Kuprijanov
Diváci: 5220
Denisa Józsová