Toronto – Columbus 3:4 (po pr.) | Philadelphia – Vegas 6:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 3:1 (kon.)

Columbus právě vstřelil branku!
    Trestné střílení bylo proměněno, Blue Jackets vítězí! GUSTAV NYQUIST se z mezikruží trefil k pravé tyči.
    50:09 Alexander WENNBERG - 3:3

50:09
    Začátek jednapadesáté minuty, využitá přesilovka Blue Jackets, 3:3! Dorážkou z těsné blízkosti uspěl ALEXANDER WENNBERG. Jeho druhý gól v sezoně! Asistence: Zach Werenski, Seth Jones.
    39:43 William NYLANDER - 3:2

39:43
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Maple Leafs dnes poprvé vedou! Necelých 17 vteřin před koncem druhé třetiny skóroval z těsné blízkosti zprava WILLIAM NYLANDER. Jeho třetí gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Andreas Johnsson, Auston Matthews.
    19:21 Auston MATTHEWS - 2:2

19:21
    Necelých 39 vteřin do konce první třetiny, vyrovnáno 2:2! AUSTON MATTHEWS před bránou úspěšně tečoval nabídku Johnssona z pravé strany. Jeho osmý gól v sezoně! Asistence: Andreas Johnsson, Jake Muzzin.
    11:25 Kasperi KAPANEN - 1:2

11:25
    Také Maple Leafs skórují při vlastním oslabení, v polovině dvanácté minuty je to 1:2 z jejich pohledu! Situaci 2 na 1 zakončoval zprava, po pasu od Marnera, KASPERI KAPANEN. Jeho druhý gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Mitchell Marner, Jake Muzzin.
    05:52 Pierre-Luc DUBOIS - 0:2

05:52
    Konec šesté minuty a dvougólové vedení pro Blue Jackets! PIERRE-LUC DUBOIS se dostal s pukem z pravého rohu před bránu a následně se štěstím překonal Andersena. Jeho čtvrtý gól v sezoně! Asistence: Cam Atkinson, Nick Foligno.
    02:31 Riley NASH - 0:1

02:31
    Čas 02:31, Blue Jackets skórují při vlastním oslabení a otevírají skóre utkání! Po zaváhání Marnera skóroval zleva, po kombinaci s Folignem, RILEY NASH. Jeho první gól v sezoně 2019-2020! Asistence: Nick Foligno.

Jiří Sameš

Góly a asistencie: 12. Kapanen (Marner, Muzzin), 20. Matthews (A. Johnsson, Muzzin), 40. W. Nylander (A. Johnsson, Matthews) – 3. Riley Nash (N. Foligno), 6. Dubois (Atkinson, N. Foligno), 51. Wennberg (Werenski, S. Jones), 63. Nyquist (t.s.)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Rielly, Ceci, Muzzin, Barrie, Marinčin, Holl – A. Johnsson, Matthews, W. Nylander – Michejev, Kerfoot, Marner – Moore, Spezza, Kapanen – Timashov, N. Shore, F. Gauthier.
    Columbus Blue Jackets: Korpisalo (Merzlikins) – Werenski, S. Jones, R. Murray, Nutivaara, Gavrikov, D. Savard – N. Foligno, Dubois, Atkinson – Nyquist, Wennberg, Bjorkstrand – Texier, Jenner, J. Anderson – Milano, Riley Nash, Bemström.

Rozhodca: Jean Hebert, Tom Chmielewski – Trent Knorr, Scott Driscoll

Diváci: 18 898