Hattrick Brno – Bohemians 5:4 (po pr.) | Sparta – Pardubice 6:3 (kon.) | Otrokovice – Liberec 5:9 (kon.)
Chodov – Česká Lípa 5:3 (kon.)
FBŠ Hummel Hattrick Brno
5:4 (0:2, 0:0, 4:2 - 1:0)
FbŠ Bohemians
cz Nedeľa 20.10.2019, 17:00 • SH Maloměřice • Livesport Superliga (CZ) • 7. kolo

Musím se přiznat, dnes jsem viděl něco naprosto neuvěřitelného! Že se nějaký tým dokáže z vysoce nepříznivého stavu dostat až do prodloužení, to není nic nového. Že ho dokáže vyhrát do minuty, i to se často stává. Ale že se rozhodne hrát prodloužení 3 na 3 s odkrytou bránou, to jsem ještě neviděl a všechna čest Brnu, že jim to i vyšlo! Ode mne je to pro dnešek vše a přeji vám hezký start do nového týdne!

Nejlepší hráči utkání:
    Brno: Martin Nagy (2+0)
    Bohemians: Mikuláš Forman (19:00:39)

60:52 Martin NAGY - 5:4

60:52
    Hattrick Brno právě vstřelil branku!
    A je to neuvěřitelné, ale tahle taktika jim vyšla a prodloužení končí ve své dvaapadesáté sekundě! O výbuch radosti v maloměřické sokolovně se postaral MARTIN NAGY!

60:20
    Tak tohle je velmi zajímavá taktika, Brno hraje bez gólmana!

60:01
    Čtvrté úvodní buly bere Brno.

60:01

Jdeme na prodloužení!

Nečekaný zvrat, kdy Brno ze stavu 1:3 dokázalo udělat 4:4, nakonec přinese prodloužení! Klokani v polovině třetiny polevili ze své hry a byť se v závěru ještě vyburcovali k brutálnímu náporu, nebylo jim to nic platné a o už prakticky vybojované tři body přišli. Uvidíme tedy, kdo bude brát alespoň dva a komu zbude jen jeden.

60:00

59:30
    Marek Fuchs se snažil nabídnout soupeřovi možnost rozhodnout celé utkání, ten si ale nedokázal s přihrávkou poradit.

59:01
    A míček je teď u jejich branky a v moci Brna!

58:41
    Klokani zamkli soupeře na samé hranici brankoviště, jejich snahy ale končí jen tyčkou!

58:27
    A pro jistotu si berou oddechový čas. Tenhle zápas si určitě nechtějí nechat utéct takovouto školáckou chybou.

58:00
    Klokani nahodili na převodovce další rychlost a lítají po palubovce jak blesk.

56:40
    Obrovská minela obrany Klokanů přináší necelé tři a půl minuty před sirénou srovnání! LUDĚK ONDRÁČEK obral v těsné blízkosti pražské branky soupeřova obránce o míček, pohrál si s Kuhnem a pak si balónek stáhl kličkou do bekhendu a poslal ho do prázdné klece! Tohle možná Klokany stálo tři body! Bez asistence.

56:00
    Bohemians jsou pod tlakem, zatím ale míček drží oni.

54:57
    Tak toto je pro Brno obrovská smůla! Jednomu z domácích se podařilo obtočit kolem pravé tyče Kotoučkovy klece a zasunout míček prakticky až do branky. Podle sudích ale balónek nepřešel brankovou čáru!
    53:36 Martin NAGY - 3:4

53:36
    A přichází další snížení! MARTIN NAGY se po přihrávce od Davida Medka nad ničím nerozmýšlel a ze středu poloviny Bohemians vypálil dělovku, kterou Kotouček nezachytil! Asistence: David Medek.

52:42
    Brnu nezbývá nic jiného, než začít tlačit. Bohemians na to ale odpovídá rychlejší hrou.

51:09
    Bohemians kombinují za svou brankou. Taky nemají kam spěchat.

50:24
    Na palubovce to začíná pořádně vřít a hráči se mezi sebou už i pošťuchují. Sudí ale zatím situaci řeší napomenutím.
    49:14 Jan GRÁBL - 2:4

49:14
    Nedáš – Dostaneš! David Medek našel na hranici brankoviště JANA GRÁBLA a ten se dokázal prosadit pod gólmanovo ruku! Asistence: David Medek.

49:02
    Patrik Šebek pěkně tvrdou ranou jen dalece minul.
    47:22 Matyáš KREBNER - 1:4

47:22
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Klokani si ale i přesto zapisují další přesilovkový gól! Patrik Šebek svou střelou rozložil Kuhna na zem a MATYÁŠ KREBNER už měl z dorážky jednoduchou pozici! Asistence: Patrik Šebek.

47:00
    Jakub Buršík se napřáhl k nekompromisní dělovce, míček mu ale odskočil.

46:41
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Jonáš Kůra – 2 min., Držení).

45:45
    Přečíslení Klokanů dva na jednoho překazil Lukáš Jalový.
    44:53 Jakub BURŠÍK - 1:3

44:53
    Jenomže uběhlo 68 vteřin a je to opět o dvě branky! Filip Forman nabil JAKUBU BURŠÍKOVI a ten propálil Kuhna pod pravou rukou! Asistence: Filip Forman.
    43:45 David COUFAL - 1:2

43:45
    Hattricku se podařilo snížit! Dlouho to vypadalo, že Brno neví, jak Bohemians přechytračit, pak ale David Medek poslal odzadu prudkou přihrávku až na DAVIDA COUFALA a ten našel skulinu, kterou Michal Kotouček nepokryl! Asistence: David Medek.

41:33
    Jonáš Kůra čistě, ale hodně tvrdě sroloval na zem Patrika Šebka. Když si s ním chtěl sportovně plácnout, nedočkal se odpovědi.

40:55

40:35
    Brnu stále běží přesilovka, zatím se moc ke střelbě ale nehrnou.

40:06
    Buly vyhrálo Brno, muselo si ale pro míček až ke své brance.

40:01

Minuta do začátku třetí třetiny!

Ve druhé třetině jsme neviděli prakticky nic. Hra se točila jak kolotoč, ani jeden tým si nevytvářel šance a kolem dokola to byla třetina naprosto nezáživná. Jestli bude ta třetí lepší, to uvidíme od 18:16.

40:00

39:58
    Marek Fuchs se ještě snažil urvat branku u pravé tyči, ale obrana byla až moc dotěrná.

39:16
    Brno krouží okolo Kotoučka, ale obrana je zatím drží.

39:01
    Poslední minuta třetiny!

38:55
    Vyloučení v týmu FbŠ Bohemians (Patrik Šebek – 2 min., Nedovolené vrážení).

38:48
    Hezkou střelu Marka Fuchse z otočky Kotouček vyrazil.

Dnešní utkání sleduje 168 diváků.

37:34
    Matěj Hronek zachytil rozehrávku soupeře, ale míček zapomněl tam, kde ho ukradl.

36:55
    Patrik Šebek se tak dlouho snažil obehrát dotěrného soupeře, až si zahodil míček za mantinel.

36:09
    Klokanům byl signalizován trest, nakonec si to sudí ale rozmysleli.

35:49
    Marek Fuchs nadvakrát nedokázal překonat Kotoučka. Nejprve trefil jen jeho levou dlaň, pak mu střelu ztečoval obránce.

34:39
    Domácí fanoušci se snaží vyburcovat tým alespoň řehtačkami, když se toho na hřišti moc zajímavého neděje.

33:53

32:32
    Brno zatím během oslabení prakticky nepustilo Pražany na míček.

31:53
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Martin Nagy – 2 min., Držení).

31:03
    Teď aspoň musel Kuhn vytáhnout zákrok nohou před skrumáží, která se u jeho branky vytvořila.

30:37
    Hra je divácky příliš nezáživná. Je sice rychlá ale šancí moc nevidíme.

28:30
    A nemůže se radovat ani Matyáš Krebner! Jeho střela letí nad.

27:40
    Oliver Gold trefuje tyčku!

27:35
    Michal Kotouček je dnes zatím bezchybný. Přesouvá se od tyče k tyči až s neuvěřitelnou rychlostí a dělá Hattricku pěkné vrásky.

26:25
    Průběh hry se zatím moc nezměnil. Hraje se od rohu k rohu a ani jeden tým nemá žádnou vyloženou šanci.

23:32
    Míček dnes zřejmě hraje proti Bohemians! Opět se divoce odrazil do výšky a doskákal tak až před brněnského hráče, který nikým nehlídán stál na levém křídle. Kotouček se rychle přesunul a míček tak do sítě nezamířil.

22:50
    A táhlá střela Fuchse minula zadní, pravou tyč.

22:04
    Další utíkající míček musel uklidnit až Kotouček.

21:07
    Brněnští se dostali do brejku, který se jim ale od prvních sekund nedařil. Nejprve si neporadili se skákavým míčkem, pak jim neprošla přihrávka skrz pražskou obranu.

Další třetina začne přibližně v 17:38.

V úvodním dějství jsme viděli dvě branky Klokanů, kteří jsou zatím o trochu lepším týmem. Nejprve našel nepokrytý prostor Kuhnovy klece Viktor Kopecký, v čase 13:51 se pak v přesilovce prosadil Filip Forman.

20:00

19:01

18:54
    A na druhé straně mela před brankovištěm končí v rukou Kuhna.

18:03
    Hodně dlouhý pas vzduchem dostal do obrovské příležitosti Jana Grábla. Kotouček, leč překvapený, se ale včas přesunul a inkasoval míčkem do levého prsa.

16:45
    Na palubovce zůstal sedět po nepříjemném zákroku Patrik Kieler. Je ale v pohodě a odešel střídat.

15:48
    Brno se sice dostalo po pravém křídle až k tyčce Kotoučkovy klece, tam ale byla připravena jeho ruka a bylo po šanci.

15:23
    Bohemians jsou po dvou brankách pěkně při chuti.
    13:51 Filip FORMAN - 0:2

13:51
    A tato přesilovka bude zaznamenána jako využitá! Jakub Šárka procpal míček na FILIPA FORMANA, který se nakonec trefuje! Asistence: Jakub Šárka.

13:38
    Matoucí taktika Patriku Kielerovi nevyšla a Brno se málem dostalo do samostatného úniku.

13:13
    Hattrick vyhazuje a Klokani musí začít ze svého rohu.

12:43
    Pěkná rána Filipa Formana kýžený levý růžek přeletěla.

12:18
    Vyloučení v týmu FBŠ Hummel Hattrick Brno (Jonáš Kůra – 2 min., opakované přestupky).

12:00
    Bohemians mají výhodu, bude se vylučovat!

10:50
    Pražané se mohli dostat až těsně před Kuhna, přihrávku ale v poslední setině zachytil jeden z obránců.

09:44
    Bohemians jsou zatím dominantnějším celkem. Drží se na balónu a hrají hodně odzadu.

08:13
    Rozehrávka na půlicí čáře končí jen u Kotoučka.
    07:42 Viktor KOPECKÝ - 0:1

07:42
    A Klokani toto trestají úvodní brankou utkání! Patrik Kieler našel volného VIKTORA KOPECKÉHO, který z Kejíkovo pravé strany gólmana prostřelil! Asistence: Patrik Kieler.

07:19
    Matěj Hronek se vydal na nájezd směr Kotouček. Doběhl si až ke gólmanovi, ale míček končí za brankou.

05:33
    Teď se alespoň Jalovému povedlo trefit Kotoučkovo předloktí.

05:14
    Hra lítá ze strany na stranu bez větších šancí.

03:18
    Na druhé straně se hodně ozýval Jonáš Kůra, míček ale nakonec končí za jeho klecí.

02:50
    Růžkova střela se odráží pryč od domácí klece.

02:06
    Už se ae opět hraje okolo branky Kotoučka.

01:07
    Klokani se teď aspoň na chvíli dostali aspoň do Kejíkova levého rohu.

00:30
    První buly získali hosté, Brno ale hned soupeře zatlačuje.

00:01

Týmy máme na palubovce, právě probíhají týmové pokřiky, do začátku tedy moc nezbývá!

Ještě jednou hezké nedělní odpoledne! Máme sestavy, tak se na ně pojďme podívat!

FBŠ Hummel Hattrick Brno: Kejík (Kuhn) – Andrle, Sládeček, Horák, Medek – Vlach, Procházka II, Gold – Fuchs, Coufal, Mar. Nagy – Ondráček, Grábl, Halama – Hronek, Kůra, Máček – Dvořák, Jalový.

FbŠ Bohemians: Hyršl (Kotouček) – Zezulka, Dobisík, Forman, Šefčík, Kuncman, Čihák, Ďopan, Krbec – Šebek, Krebner, Kopecký – Buršík, Kieler, Forman – Růžek, Šárka, Cabejšek.

Rozhodčí: K. Sojka, T. Sojka.

Klokani se, co se týče výsledků týče, zapomněli někde na Matějské. Krom druhého kola s kolem třetím se výhra s prohrou pravidelně střídají. Kromě horské dráhy ale tento tým ve známém lunaparku navštěvuje houfně i střelnici. Jen výsledky z posledních tří zápasů (výhra 8:6 nad Otrokovicemi, prohra 7:6p se Spartou a naposled opět výhra 9:3 nad Vinohrady) ukazuje, že jejich utkání je vždy plné branek. Stručně řečeno čísly, skóre 42:36 mluví za vše.

Bodově vede tým se skóre 6+5 Viktor Kopecký. Gólově je lepší jen Filip Forman se sedmi zásahy a v tabulce asistentů pak Jakub Šárka, taktéž se sedmičkou u jména. Branku pak kryje duo Michal Kotouček (5,45 branek/zápas) – Tomáš Hyršl (6,45 branek/zápas).

Moravané se po šesti kolech krčí na úplně poslední příčce tabulky s jedním jediným bodem. Ten si uzmuli na účet otrokovických Panthers, když si ubojovali ve třetím kole prodloužení. Jinak ale prohráli 3:5 se Spartou, 4:7 s Vinohrady a naposled debaklem 3:10 v Ostravě.

Tabulku produktivity vede se skóre 2+5 David Coufal. Tabulce střelců vévodí sedmigólový Luděk Ondráček a nejlepším nahrávačem je pak opět David Coufal. Vzadu vše hlídá dvojice Filip Kejík (7,37 gólů/zápas) a Filip Kuhn (6,39 branek/zápas).

Hezký den s florbalem! Superliga pokračuje svým sedmým kolem a my spolu dnes zhlédneme setkání FBŠ Hummel Hattrick Brno a FbŠ Bohemians!

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Marek Baloun

Góly a asistencie: 44. Coufal (Medek), 50. Grábl (Medek), 54. Mar. Nagy (Medek), 57. Ondráček, 61. Mar. Nagy (Ondráček) – 8. Kopecký (Kieler), 14. Forman (Šárka), 45. Buršík (Forman), 48. Krebner (Šebek)

Rozhodca: K. Sojka, T. Sojka