Toronto – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Dallas 1:4 (kon.) | Pittsburgh – Vegas 0:3 (kon.)
Columbus – NY Islanders 2:3 (po pr.) | Tampa Bay – Colorado 2:6 (kon.) | Arizona – Ottawa 5:2 (kon.)
Nashville – Florida 2:3 (0:1 po s.n.) | LA Kings – Calgary 4:1 (kon.) | San Jose – Buffalo 3:4 (kon.)
NY Rangers – Vancouver 2:3 (kon.) | Minnesota – Montreal 4:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:4 (1:2, 0:0, 0:2)
Dallas Stars
cz Nedeľa 20.10.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Dobré ráno, vítám všechny fanoušky zámořské NHL. Dnes se spolu podíváme na zápas mezi Philadelphia Flyers a Dallas Stars.

Stars nezažívají ideální vstup do sezóny. Po 9ti odehraných zápasech svítí na bodovém kontě Stars hrozivá 3ka se zápornou bilancí vstřelených a obdržených gólů. Dallas získal poslední bod před 4 zápasy, když prohrál s Calgary v prodloužení. Pak přišly prohry proti Washingtonu, Buffalu, Columbusu a v minulém zápase proti Pittsburghu 2:4. Mezi úspěšné střelce se v tomto zápase zapsali Hintz a Klingberg.V tabulce Západní konference najdeme Stars na 14. místě.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Hintz – 5 + 1
    2. Heiskanen – 2 + 3
    3. Seguin – 2 + 2

Flyers taky nemají ideální formu. Z posledních 5ti zápasů vyhráli pouhé 2. Konkrétně proti Chicagu a Devils. Bod se pak Letcům podařilo urvat v zápase s Vancouverem. Naopak bez bodového zisku Flyers odešli ze zápasů s Calgary a Edmontonem. Právě Edmontonu podlehl domácí tým v minulém kolem poměrem 3:6. V tomto zápase se dokázal 2x prosadit Jakub Voráček a jednu přesnou trefu přidal Lindblom. V tabulce Východní konference najdeme Philadelphii na 14. místě s 5 body.
    1. Konecny – 3 + 4
    2. Lindblom – 3 + 1
    3. Provorov – 1 + 3

00:01

00:43
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Tak to byla blesková první branka! Konecny našel křižnou nahrávkou volného SEANA COUTURIERA, který z ostrého úhlu poslal kotouč do prázdné branky!.
    Asistence: Travis Konecny a Claude Giroux.
    00:43 Sean COUTURIER - 1:0

00:45
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., vysoká hůl).

01:30
    Domácí vyhráli vhazování a usazují se ve třetině soupeře, ale k nebezpečnější šanci to zatím nevedlo.

01:50
    Kotouč za brankou Harta.

02:20
    Povedená střela v podání domácího obránce končí na zadním mantinelu a a Stars se osvobozují.

02:45
    Dallas hraje v plném počtu.

03:20
    Hintz vypálil a Bishop má za sebou první zákrok v tomto zápasu.

03:50
    Bishop podržel střelu od mantinelu a následuje komerční přestávka.

05:30
    Dallas si vytvořil první souvislejší tlak, ale střela od modré byla nepřesná a za brankou se puku zmocnili domácí.

06:50
    Další ze slibně rozjetých útoků Flyers zastavuje rozhodčí pro offside.

07:00
    Dallas právě vstřelil branku!
    A máme srovnáno! Perry s Bennem dobře napadali a druhý jmenovaný získal kotouč na mantinelu, předložil ho na střed na volného ROOPEA HINTZE, který se krásnou stahovačkou dostal za obránce a zakončil, Hartovi se podařilo zasáhnout, ale na následnou dorážku byl krátký.
    Asistence: Jamie Benn a Corey Perry.
    07:00 Roope HINTZ - 1:1

07:07
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Tyler Seguin – 2 min., podrážení).

07:40
    Dallas nevyhrál buly,ale Matt Niskanen dobře přečetl rozehrávku soupeře a posílá kotouč k Hartovi.

08:30
    Kotouč je znovu za brankou Harta, Dallas dobře brání vlastní třetinu.

08:55
    Bishop betonem zasahuje proti střele z jedničky od mantinelu.

09:20
    Seguin je na ledě, Stars přežili další oslabení.

09:59
    Seguin se dostal s kotoučem za obránce, ale byl příliš blízko Hartovi a nepodařilo se mu kvalitně zakončit.

10:20
    Flyers mají kotouč ve vlastní třetině, ale nedaří se jim dostat za útočnou modrou čáru.

10:50
    Matt Niskanen vypálil od modré, jeho pokus Bishopovi vypadl, ale hostující brankář si touš bleskově našel znovu.

11:20
    Joe Pavelski si nerozuměl se spoluhráčem v útočné třetině a k touši se dostali domácí.

11:50

12:20
    Phili vysunula napadání vysoko a Dallas má velké problémy s rozehrávkou.

12:44
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Travis Sanheim – 2 min., držení).

13:05
    Domácí vyhráli buly a ihned posílají kotouč na druhou stranu kluziště.

13:30
    Touš je znovu za brankou Bishopa a domácí čtveřice si může odpočinout.

13:48
    A je tu další branka, hosté využívají přesilovou hru. Gurjanov vypálil od modré a našel čepel hokejky před branko, kde stál ESA LINDELL, který tečoval kotouč do odkryté branky. Asistence: Denis Gurjanov a Corey Perry.
    13:48 Esa LINDELL - 1:2

13:50
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Jamie Oleksiak – 5 min., bitka).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Chris Stewart – 5 min., bitka).

14:30
    Flyers se po delší době dostali s kotoučem do útočného pásma,ale střela minula branku a touš sbírá hostující obrana.

15:10
    Oskar Lindblom se dostal kličkou za obránce,ale jeho následná střela zápěstím prosvištěla vedle tyče!

16:23
    Nepovedená rozehrávka hostujícího týmu a máme tu icing.

17:10
    Andrew Cogliano nahodil kotouč na branku,ale jeho žabka minula svatyni Harta.

17:20
    Jamie Benn se dostal do přečíslení 2 na 1,ale trefuje pouze vzdálenější tyč!

17:59
    Hostující tým je nyní aktivnější a vytváří si více šancí. Letci se spíše brání.

18:30
    Claude Giroux se dostal před obránce a zakončoval těsně před brankářem, ale Bishop zachoval chladnou hlavu a betonem zasáhl!

19:10
    Hart zasahuje proti střele od modré lapačkou.

19:49
    Střela Jamese van Riemsdyka byla zblokována a skončila nad brankou.

20:00

A je za námi první dějství zápasu. Do utkání vstoupili lépe domácí,když se prosadil Sean Couturier. Pak ale přišly 2 zásahy Stars. Nejprve se po krásně akci z dorážky prosadil Hintz a ve 14. minutě se při přesilové hře povedenou tečí prosadil i Lindell. Dallas tak otočil nepříznivý stav a do šaten se jde za stavu 1:2.
    Střely po první třetině: Domácí – 12, Hosté – 11.
    Druhá třetina začne přibližně v 02:10.

20:01

20:01
    Úvodní buly pro domácí tým.

20:50
    Konecny vypálil od modré, jeho pokus mířil do středu branku a Bishop bez problému zasáhl.

21:20
    Nepovedená rozehrávka Flyers končí zakázaným uvolněním.

21:58
    Hra je teď hodně neurovnaná, ani jeden z týmů si nedokáže vytvořit souvislejší tlak.

22:28
    Chris Stewart zavezl kotouč a vypálil, ale jeho pokus prolétl nad brankou soupeře.

23:05
    Další slibně rozjetou útočnou situaci zastavuje čárový rozhodčí pro offside.

23:59
    Matt Niskanen spadl na led,ale vylučovat se nebude – rozhodčí zůstávají klidní.

24:20
    Flyers se dostali k přečíslení 3 na 2, ale ani tato šance neskončila střelou mezi 3 tyče!

24:59
    Andrew Cogliano to zkusil sám,ale Hart v rozkleku jistil celou situaci.

25:49
    Dallas se dostal k přečíslení 2 na 1, ale domácí obránce předvedl parádní návrat a zachytil nahrávku!

26:20
    Bishop po zákroku zůstal ležet na zádech a před brankou vznikl obrovský šrumec,ale Flyers se nepodařilo dostat touš do branky!

26:59
    Jamie Benn se dostal ke střele z druhé vlny a znovu trefuje tyč!

27:40
    Dallas se probral a nyní se usazuje ve třetině soupeře a zvyšuje tlak.

28:18
    Hart si povyjel a zachytil střelu od mantinelu. Následuje komerční přestávka.

28:50
    Flyers měli obrovský tlak,ale John Klingberg dobře zapracoval a dostal touš do středního pásma.

29:27
    Claude Giroux prokličkoval mezi 3 obránci až na střed hřiště,ale těsně před střelou mu kotouč vypíchl obránce!

30:20
    Nepovedená rozehrávka Stars a máme tu zakázané uvolnění.

30:59
    V obrovské šanci se ocitl Shayne Gostisbehere, ale jeho dělovka minula branku z ideální pozice!

31:39
    Roope Hintz zavezl kotouč do třetiny,ale proti přesile o něj za brankou zase přišel.

32:23
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Justin Dowling – 2 min., vysoká hůl).

33:00
    Dallas se dokázal dobře zónově postavit , vydoloval kotouč a ihned ho poslal přes všechny čáry.

33:30
    Stars se znovu osvobozují.

34:05
    Flyers se nedaří dostat s kotoučem do třetiny soupeře trest hostujícího týmu se rychle krátí.

34:30
    Stars jsou v plném počtu.

35:05
    Rozhodčí přerušuje hru a na ledě probíhá pár šarvátek.

35:59
    Flyers jsou znovu s kotoučem ve třetině soupeře a pomalu zvyšují svůj tlak.

36:20
    Nepovedená rozehrávka domácích končí zakázaným uvolněním.

36:49
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Ivan Provorov – 2 min., vysoká hůl).

37:05
    Flyers vyhráli vhazování a kotouč je na druhé straně kluziště.

37:38
    Vyloučení v týmu Dallas Stars (Alexandr Radulov – 2 min., podrážení).

38:00
    A máme tu hru 4 na 4, uvidíme komu bude snížený počet hráčů na ledě vyhovovat více.

38:20
    Joe Pavelski nenahrál přesně a kotouč mají domácí.

38:59
    Tyler Pitlick se s kotoučem nacpal před branku,ale Bishop předvedl výborný zákrok a zasáhl betonem!

39:00
    Začíná zkrácená přesilová hra domácích Letců.

39:20

39:27
    Radulov se dostal k přečíslení 3 na 2, ale nepodařilo se mu nahrát přesně z šance nic nebylo!

40:00

Ve druhém dějství jsme se branky nedočkali. Oba týmy měly několik šancí na přidání další branky,ale Hart i Bishop dnes chytají opravu skvěle. Oba celky dostaly k dispozici i několik přesilových her,ale dalšího přesného zásahu jsme se nedočkali.
    Střely po 2. třetině: Domácí – 21, Hosté – 12.
    Třetí třetina začne přibližně v 03:06.

40:01

40:01

40:50
    Bishop utěsnil mezírku u tyče a připsal si další zásah.

41:24
    Dallas navyšuje vedení! Hintz vybojova puk na mantinelu,tam ho sebral COREY PERRY, který se s ním natlačil na střed a ze středu hřiště už pohodově zakončil! Perry si tak přepisuje první branku v dresu Dallasu!
    Asistence: Roope Hintz.
    41:24 Corey PERRY - 1:3

43:10
    Scott Laughton vypálil nebezpečně skrz obránce,ale jeho pokus Bishop vyrazil.

43:39
    Robert Hägg vypálil od modré,ale jeho pokus zblokoval útočník!

44:50
    Hra teď lehce ztratila spád. Hraje se převážně ve středním pásmu a větší šance nevidíme.

45:21
    Za brankou Harta se vytvořil chumel hráčů, který se snažil vydolovat touš. Z tohoto souboje nakonec vyšel vítězně domácí útočník.

46:27
    Flyers se po delší době usadili ve třetině soupeře,ale dělovka od modré prosvištěla těsně vedle tyče!

47:10
    Bishop ztratil při zákroku hůl,ale nakonec se mu s přispěním obránců podařilo touš zadržet!

47:50
    Matt Niskanen vypálil od pravého mantinelu, Bishop měl zakrytý výhled, ale podařilo se mu reflexivně zasáhnout!

48:28
    James van Riemsdyk přišpendlil protihráče k mantinelu a vysloužil si potlesk diváků.

49:50
    Dallas se nedostal ke střele za posledních 8 minut!

50:10
    Dallas vysunul forčeking hodně vysoko a Flyers mají problémy s rozehrávkou.

50:59
    Sean Couturier se prohnal po levém mantinelu do útočného pásma,ale k střele se skrz obránce nedostal.

51:16
    Tyler Pitlick se dostal ke střele z kruhu pro vhazování. Svůj pokus cpal na první tyč,ale Bishop byl pozorný a zasáhl!

51:59
    Flyers přidali na aktivitě a hraje se defacto jen ve třetině Dallasu, Bishop si moc neodpočine.

52:27
    Shayne Gostisbehere vypálil dělovku od modré, Bishop zasáhl ramenem a nedovolil žádnou dorážku.

52:59
    Nepřesná rozehrávka Flyers a máme tu zakázané uvolnění.

53:20
    Fanoušci ve Wells Fargo Center jsou celý zápas zamklí,ale teď to vypadá, že se chystají podpořit své miláčky k poslednímu tlaku!

54:10
    Claude Giroux se snažil prokličkovat mezi 3 obránci,ale to bylo moc velké sousto a o touš přišel.

54:59
    Taylor Fedun zavezl kotouč do třetiny a hosté se po delší době dostali do pásma soupeře.

55:50
    Kotouč za brankou Harta, tohle Dallasu vyhovuje.

56:10
    Stars vysunuli napadání a Flyers se nemohou dostat z kotoučem z vlastní třetiny.

56:49
    Flyers to zkouší se 6ti bruslaři!

57:20
    DAllas vyhazuje kotouč ze třetiny do středního pásma a domácí 6tice musí vyklidit třetinu.

57:29
    Pěkná sehrávka na střed hřiště na volného Konecnyho,ale jeho pokus neprošel přes houštinu těl!

58:05
    A je tu pojistka do prázdné branky! MIRO HEISKANEN ze středního pásma po pěkné narážce se Seguinem trefuje prázdnou branku a o osudu utkání je rozhodnuto.
    Asistence: Tyler Seguin.
    58:05 Miro HEISKANEN - 1:4

59:15
    Zápas už se spíše dohrává.

A je tu konec. V posledním dějství jsme viděli 2 branky a obě do sítě domácího týmu. Nejprve se prosadil pěknou střelou Perry,který vstřelil první gól v dresu Dallasu. V poslední minutě se prosadil střelou ze středního pásma Heiskanen, který rozhodl o konečné podobě zápasu. Flyers dnes nebyli horším týmem, ale Dallas byl jednoznačně efektivnější.
    Střely po 3. třetině: Domácí – 16, Hosté – 39.

Jakub Voráček (Philadelphia) 0+0, 1 střela, čas na ledě 16:44

To je ode mě pro dnešek vše. Brzy na shledanou u dalších zápasů. (03:46:14)

Veronika Loudová

Góly a asistencie: 1. Couturier (Konecny, Giroux) – 7. Hintz (Ja. Benn, Perry), 14. Lindell (Gurianov, Perry), 42. Perry (Hintz), 59. Heiskanen (Seguin)

Philadelphia Flyers: Hart (Elliott) – Niskanen, Provorov, Braun, Sanheim, Hägg, Gostisbehere – Konecny, Couturier, Giroux – Voráček, K. Hayes, Lindblom – Pitlick, Laughton, J. van Riemsdyk – Stewart, M. Raffl, Twarynski.
    Dallas Stars: Bishop (Chudobin) – Lindell, J. Klingberg, Sekera, Heiskanen, Oleksiak, Fedun – Dickinson, Seguin, Radulov – Ja. Benn, Hintz, Perry – Janmark, Faksa, Pavelski – Cogliano, Dowling, Gurianov.

Rozhodca: Laurent, Mclsaac – Fournier, Galloway

Diváci: 18 003