Veselí n/M – Dunajská Streda 33:24 (kon.) | Poruba – Prešov 30:23 (kon.) | Olomouc – Hlohovec 36:20 (kon.)
Zlín – Písek 27:28 (kon.) | Šaľa – Bánovce 42:20 (kon.)
DHC Sokol Poruba
30:23 (17:8)
ŠŠK Prešov
cz Sobota 19.10.2019, 17:00MOL liga žien • 7. kolo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (18:31:06)

O vítězi tohoto utkání se rozhodlo především v prvním poločase, který Poruba vyhrála devítibrankovým rozdílem. Ve druhé půli její náskok ještě narůstal, v posledních deseti minutách se však rozstřílela zejména Vargová a náskok Poruby se proto ztenčil na konečných sedm gólů.

Konec zápasu. (30:23)

60
    V samotném závěru ještě zakončila rychlý útok Valerie Smetková a Poruba se tak přece jenom dočkala třiceti vstřelených branek. (30:23)

60
    Minimálně v útoku je však závěr od domácích hráček hodně rozpačitý. (29:23)

60
    Do konce zbývá necelá minuta a vítězství Porubě už nikdo nesebere. (29:23)

59
    Rána ze spojky však jde zase vedle. Na druhé straně zkusila Zemanovičová rychle zakončit útok Prešova, ale ztroskotala na brankářce. (29:23)

59
    Devítka pro domácí házenkářky. Do konce ještě zbývá devadesát vteřin. (29:23)

58
    Dobré uvolnění na brankovišti předvedla aktivní Vargová a náskok domácího celku už je jen šestibrankový. (29:23)

58
    Další technická chyba Poruby v útoku a přesilovka pro Prešov po následném faulu. (29:22)

58
    Prešov nejspíš druhý poločas vyhraje, snadný gól nyní přidala také Vargová. (29:22)

57
    Gólmanka Ostravy předvedla další skvělý zákrok, u míče však zůstává Prešov. Tři minuty do konce. (29:21)

56
    Opět je signalizovaná pasivita, Poruba však ještě dostane k dispozici jednu devítku. (29:21)

56
    Devítka pro Porubu. (29:21)

56
    Na druhé straně se naopak prosazuje po rychlé kličce Ratvajská. Tlak Prešova však přichází až příliš pozdě. (29:21)

55
    Nádherné uvolnění Poláškové na křídle skončilo střelou vedle. (29:20)

55
    Tentokrát se však slovenský celek neprosadil a hrát bude Poruba. (29:20)

55
    Rozhodčí nyní velmi rychle zvedli ruku s pasivitou a Prešov útok Poruby vcelku snadno ubránil. (29:20)

54
    Time-out pro výběr Poruby. Do konce ještě zbývá šest minut a jedenáct vteřin. (29:20)