Pittsburgh – Dallas 4:2 (kon.) | Washington – NY Rangers 5:2 (kon.) | Florida – Colorado 4:5 (po pr.)
Chicago – Columbus 3:2 (po pr.) | Edmonton – Detroit 2:1 (kon.) | Anaheim – Carolina 4:2 (kon.)
NJ Devils – Vancouver 1:0 (kon.) | St. Louis – Montreal 2:5 (kon.)
Chicago Blackhawks
3:2 (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
cz Sobota 19.10.2019, 02:40 • United Center, Chicago • NHL

56:13
    Blackhawks čeká v koncovce třetí třetiny přesilová hra! Gavrikov drobným háčkem zabránil v zakončení Carpenterovi.

52:00
    Zbytečné vyloučení Brenta Seabrooka, který ve středním pásmu nedovoleně atakoval Milana. Šance pro Columbus na znovuzískání vedení.

46:58
    Vzápětí však Shaw vybojoval přesilovou hru, jelikož byl podražen Sethem Jonesem. Velká šance na srovnání stavu.

39:35
    Smolný zákrok Robina Lehnera, jenž se vracel do gólmanského postoje a přitom podrazil Jennera. Blue Jackets čeká druhá přesilová hra v krátkém časovém rozmezí.

36:58
    Columbus si zahraje druhou přesilovou hru. Za katr znovu usedá Andre Shaw, tentokráte se provinil nedovoleným bráněním.

18:54
    Více jak minutová početní převaha Indiánů o dva hráče! Wennberg sekl do hole DeBrincata, což pozornosti rozhodčího neuniklo.

18:00
    Budeme sledovat druhou přesilovou hru Chicaga. Okamžitě po buly podrazil Kanea Rus Vladislav Gavrikov.

05:13
    Přichází první vyloučení. Na trestnou lavici putuje domácí Andre Shaw, jenž ve velké šanci zahákoval Nicka Foligna.

Milan Huppert

Góly a asistencie: 16. Caggiula (DeBrincat, de Haan), 49. DeBrincat (P. Kane, E. Gustafsson), 61. J. Toews (P. Kane) – 26. Dubois (Atkinson, Nyquist), 43. Nutivaara (Bjorkstrand)

Chicago Blackhawks: Lehner (Crawford) – C. Murphy, Keith (A), Seabrook (A), Määttä, E. Gustafsson, de Haan – Caggiula, J. Toews (C), DeBrincat – P. Kane, D. Strome, A. Shaw – D. Kubalík, Kämpf, Saad – Z. Smith, Carpenter, A. Nylander.
    Columbus Blue Jackets: Merzlikins (Korpisalo) – S. Jones, Werenski, R. Murray, Nutivaara, D. Savard, Gavrikov – Atkinson (A), Dubois, Nyquist – Bjorkstrand, Wennberg, Texier – Bemström, Jenner (A), N. Foligno (C) – Lilja, Riley Nash, Milano.

Rozhodca: Lambert, Charon – Alphonso, Flemington

Diváci: 21 518