S. Macedónsko – Kazachstan 1:1 (kon.) | Cyprus – Bielorusko 1:1 (kon.) | Island – Írsko 1:0 (kon.)
Lotyšsko – Bulharsko 0:0 (kon.) | Azerbajdžan – Švajčiarsko 0:1 (kon.) | Poľsko – Srbsko 1:0 (kon.)
Bosna – Nemecko 0:2 (kon.) | Estónsko – Rusko 0:5 (kon.) | Nórsko – Holandsko 0:4 (kon.)
Izrael – Faerské ostrovy 3:1 (kon.) | Čierna Hora – Španielsko 0:2 (kon.) | Luxembursko – Švédsko 0:3 (kon.)
Albánsko – Kosovo 2:1 (kon.) | Belgicko – Moldavsko 4:1 (kon.) | Anglicko – Rakúsko 5:1 (kon.)
Slovensko – Francúzsko sk 3:5 (kon.)
Cyprus
1:1 (1:0)
Bielorusko
cz Utorok 15.10.2019, 14:30Kvalifikácia na ME U21 • Skupina 7

Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný den! (16:23:22)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 9:6. Střely mimo: 6:0. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 13:19.

Je konec! Bělorusko nakonec v kvalifikačním duelu na Kypru uhrálo remízu 1:1. Se vstupem do utkání mohli být spokojenější fotbalisté Kypru, kteří byli během první půle mnohem aktivnější a vypracovali si šance. Domácí hráči však proměnili jedinou možnost, když se pět minut před přestávkou prosadil Shelis! Po změně stran se ale osmělilo také Bělorusko, které se dočkalo šancí. Dvacet minut před koncem navíc dokázal srovnat Grečiko.

90+3

90+1
    Nastavují se tři minuty!

90
    Hostující brankář si připsal ještě jeden zákrok proti slabé střele z dálky.

89
    Domácí se nakonec dostali do zakončení, ale střela Neophytua nebyla pro Pavljučenka problémem.

87
    Domácí Kypr se v závěru utkání snaží nastěhovat na polovinu Běloruska, ale hostující obrana působí pevně.

85
    Po dalším centru před branku Kypru se jeden z Bělorusů dopustil útočného faulu.

83
    Domácí brankář vyběhl z brankové čáry, zmenšil soupeři střelecký úhel a připsal si důležitý zákrok.

81
    Louka fauloval rozběhnutého Ševčenka a sudí mu odpískal nedovolený zákrok.

79
    Žlutou kartu dostává Spoljarić (Bělorusko).

77
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Shelis, přichází Spoljarić.

76
    Další rohový kop domácího Kypru rozehrál Anastasiou. Střídající hráč našel Korreu, který hlavou přestřelil.

74
    Kypr se po delší době podíval na polovinu Běloruska a hned se dočkal rohového kopu. Centrovaný míč ale ukryl do rukavic Pavljučenko.

72
    Právě Grečiko se opět prosmýkl mezi obránce domácí reprezentace a nebezpečně zakončil. Jeho pokus prolétl kousek od zadní tyče!
    69. GREČIKO - 1:1

69
    Bělorusko právě vstřelilo branku!
    Je vyrovnáno! Bělorusko dokázalo dvacet minut před koncem střetnutí srovnat krok! Střídající Borodin našel DENISE GREČIKA, který překonal domácího brankáře Paraskevase!

67
    Pavljučenko se dnes rozhodně nenudí! Hostující brankář si poradil s plavající střelou zpoza pokutového území.

64
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Volkov, přichází Borodin.

62
    Žlutou kartu dostává Artymatas (Kypr).

60
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Gerolemou, přichází Anastasiou.

59
    Střídání v týmu Kypr: ze hřiště odchází Charalampoulos, přichází Louka.

57
    Ševčenko se ujal rozehrávky rohového kopu na straně Běloruska. Jeho pobídku však obrana Kypru s přehledem odvrátila.

55
    Pavljučenko vyrazil ven z branky a došel si pro příliš dlouhou přihrávku mířící za obranu Kypru.

53
    Gerolemou se hnal s míčem na polovinu soupeře, jenže důrazný Ševčenko mu nedal prostor a skluzem mu míč vypíchl.

51
    Pileas se ujal rozehrávky dalšího rohového kopu na straně Kypru. Jeho pobídku schoval do rukavic připravený Pavljučenko.

48
    Paraskevas se ujal rozehrávky přímého kopu na polovině soupeře. Za jeho pobídkou se hnal Sedko, ale na centr nedosáhl.

46
    Bělorusko obstaralo výkop do druhého poločasu dnešního souboje. Hostující celek se ihned vydal do útoku, ale nedostal se do pokutového území.

46

První poločas končí! Po úvodní pětačtyřicetiminutovce mohou být spokojenější fotbalisté Kypru, kteří byli během první půle mnohem aktivnější a vypracovali si šance. Domácí hráči však proměnili jedinou možnost, když se pět minut před přestávkou prosadil Shelis! Do kabin se proto odchází za stavu 1:0.

45

45
    Rozehrávky přímého kopu se nakonec ujal Neophytou, který svým centrem nenašel nikoho v dresu Kypru.

43
    Sedko fauloval na vlastní polovině a nabídl hráčům Kypru rozehrávku přímého kopu. Ještě před exekucí je potřeba ošetřit jednoho z domácích hráčů.

41
    Kypr je po vstřelení úvodní branky pořádně nabuzený a tlačí se do útoku. Gerolemou ze zajímavé pozice netrefil branku.
    39. SHELIS - 1:0

39
    Kypr právě vstřelil branku!
    Kypr přetavil svou aktivitu v úvodní branku a dostává se do vedení! Gerolemou poslal přihrávku do prostoru, kde byl CHRISTOS SHELIS a přesnou střelou uklidil míč do sítě!

37
    Rychlonohý obránce Kypru Korrea se vydal podpořit útok náběhem po levém křídle, ale byl lapen v ofsajdu.

35
    Charalampous si naběhl na přihrávku na hranici velkého vápna, jenže pohotovou střelou poslal míč nad břevno.

33
    Gerolemou zahrával rohový kop domácí reprezentace. Centrovaný míč skončil v rukavicích hostujícího brankáře.

30
    Je za námi úvodní půlhodina dnešního souboje. Domácí Kypr pokračuje v aktivitě, ale nemůže najít cestičku do zakončení.

28
    Žlutou kartu dostává Volkov (Bělorusko).

27
    Pileas si naběhl na krásnou přihrávku mezi obránce Běloruska, ale levačkou minul horní tyč!

25
    Svěcov rozehrával přímý kop Běloruska z poloviny hrací plochy. Na jeho centr ale nedosáhl nikdo v dresu hostující reprezentace.

23
    Sedko si skvěle pokryl míč na polovině hrací plochy a jeden z domácích hráčů jej fauloval.

21
    Domácí Kypr pokračuje v kombinaci na polovině Běloruska. Domácí hráči se derou do zakončení, ale obrana soupeře zatím odolává.

18
    Střídání v týmu Bělorusko: ze hřiště odchází Kičinskij, přichází Ljach.

16
    Kypr v posledních minutách stupňuje svůj tlak. Na centr do pokutového území si naskočil Sotiriou, ale Pavljučenko opět zasáhl.

14
    Gerolemou se dostal do fantastické střelecké pozice, jenže jeho zakončení prolétlo kousek nad břevnem.

12
    Pavljučenko si připsal další povedený zákrok. Běloruský brankář zatím podává dobrý výkon.

10
    Hostující celek následně zahrával rohový kop. Volkov vymyslel centr na malé vápno, kam si došel Paraskevas.

8
    Volkau se ujal rozehrávky přímého kopu. Hostující hráč zvolil centr na malé vápno, kde kralovala obrana Kypru.

6
    Pavljučenko si připsal první zákrok. Běloruský brankář si dal pozor na ránu zpoza šestnáctky a ukryl míč do rukavic.

5
    Gerolemou se ujal rozehrávky rohového kopu Kypru. Jeho centr se snesl na malé vápno, ale tam kralovala pozorná obrana.

3
    Kučinskij zahrával přímý kop na polovině soupeře. Jeho centr se snesl na malé vápno, kde zasáhla obrana.

1
    Domácí Kypr obstaral výkop do prvního poločasu dnešního utkání. Domácí hráči svým nákopem obranu soupeře nepřekonali.

1

Kypr: Paraskevas – Adoni, Artymatas, Korrea – Sheliš, Hadjipaschalis, Neophytu, Pileas – Charalampous, Gerolemou, Sotiriou
    Náhradníci: Anastasiou, Ioannou, Kyriakidis, Louka, Panteli, Papamichail, Polikarpou, Roles, Spoljarić

Bělorusko: Pavljučenko – Ševčenko, Svěcov, Šchurdjuk, Kičinskij – Sedko, Mjakiš, Grečiko, Volkov, Podstrelov – Škurin
    Náhradníci: Borodin, Kirilenko, Konsevoj, Ksenofontov, Lukaševič, Ljach, Suša, Svirskij, Vegerja.

Ani jeden z týmů nepatří v kvalifikační skupině 7 mezi největší favority na postup na samotný evropský šampionát. Kypr ve třech duelech vybojoval jen tři body, hosté jsou na tom o bod lépe. Favority skupiny jsou nepochybně Nizozemci a Portugalci. Bělorusko se na ně snaží dotírat ze třetí pozice. Bělorusku v posledním duelu remizovalo s Norskem, zatímco Kypr v přátelském duelu přehrál tým Doxa.

Dobrý den všem fanynkám a fanouškům fotbalu! Vítejte u sledování textového přenosu z utkání kvalifikace o postup na EURO hráčů do 21 let. Společně se podíváme na duel mezi Kyprem a Běloruskem. Výkop je stanoven na 14:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.