Miškovec – Trenčín 2:4 (kon.) | Nitra – B. Bystrica 1:2 (kon.) | Budapešť – Lipt. Mikuláš 6:0 (kon.)
Poprad – Nové Zámky 1:0 (kon.) | Michalovce – Zvolen 2:5 (kon.) | Detva – HC Slovan 2:4 (kon.)
HK Poprad
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Nedeľa 13.10.2019, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 12. kolo

56:41
    Sledujeme obojstranné vylúčenie. V strednom pásme ostal Matej Paločko trochu otrasený po zákroku a dostal sa do menšej strkanice s Tomášom Pospíšilom. Obaja dostávajú po dve minúty za hrubosť.

48:52
    Nové Zámky majú dobrú príležitosť na vyrovnanie. Hráčska lavica Popradu dostáva dve minúty za príliš veľa hráčov na ľade.

38:13
    Výlučeným hráčom je Ondřej Šmach, ktorý dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

36:13
    Poprad bude znovu hrať presilovku. Tomáš Pospíšil si odsedí dve minúty pre hráčsku lavicu za príliš veľa hráčov na ľade.

35:13
    Presilovka Popradu sa predčasne končí. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Guillaume Leclerc.

34:23
    Poprad získava presilovú hru. Maxim Vešutkin dostáva dve minúty za faul kolenom.

26:01
    Presilovku si zahrá popradský tím. Filip Bajtek dostáva dve minúty za podrazenie.

15:16
    Svoju druhú presilovku budú hrať domáci. Branislav Fábry dostáva dve minúty za podrazenie.

12:48
    Svoju prvú presilovku budú hrať aj Novozámčania. Dominik Kramár dostáva dve minúty za hrubosť.

11:29
    Po predchádzajúcej spornej situácii pred bránkoviskom brankár Matej Kristín slovne nabádal hlavného rozhodcu. Veľmi mu to však nepomohlo, sám dostal osobný trest za nešportové správanie.

02:28
    Prvú presilovku v zápase bude hrať Poprad. Dve minúty za nedovolené bránenie dostáva Branislav Fábry.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 28. Vandas (Erving, Štrauch)

HK Poprad: Vošvrda (Halo) – Brejčák (A), Ulrych, Ťavoda, Magovac, Erving, Kramár, Česánek, Fabian (C) – Štrauch, Mlynarovič, P. Svitana (A) – Matis, Paukovček, Vandas – Takáč, Zagrapan, Leclerc – Kundrik, Matej Paločko
    HC MIKRON Nové Zámky: Kristín (Pavlas) – Mikuš (A), Šmach, Ordzovenský, Hatala, Drtina, Hain, Dlugoš – Stupka, Urban, Pospíšil – Vešutkin, Bajtek, Jurík (C) – Múčka, Šmída, Rogoň – Bečka, Ondrušek, Fábry (A)

Rozhodca: Adamec, Juhász – Krajčík, Kis-Király

Diváci: 1 341