Dunajská Streda – Olomouc | 25:26 (kon.) |
Most – Győr | 21:46 (kon.) |
koniec
HC DAC Dunajská Streda
25:26
(13:14)
DHK Zora Olomouc
53
|
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Iva Závišková). (21:24)
|
|
37
|
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Nikola Jansová). (16:18)
|
|
27
|
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Valentýna Kapsová). (11:11)
|
|
19
|
Vylúčenie v tíme MŠK Dunajská Streda (Cintia Bugárová). (8:8)
|
|
14
|
Vylúčenie v tíme MŠK Dunajská Streda (Lilia Lelkesová). (5:6)
|
|
13
|
Vylúčenie v tíme DHK Zora Olomouc (Tereza Fryčáková). (5:5)
|
HC DAC Dunajská Streda | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
1 | B | L. Bundová | 0/0 | 0 | 0 | ||
32 | B | B. Oláhová | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | B | K. Szabó | 2/0 | 0 | 0 | ||
4 | SS | B. Bíziková | 6/2 | 1 | 0 | ||
13 | P | F. Brunczviková | 0/0 | 0 | 0 | ||
77 | PS | C. Bugárová | 2/0 | 0 | 1 | ||
7 | P | V. Kázmerová | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PS | D. Kozmová | 0/0 | 0 | 0 | ||
3 | P | L. Lelkesová | 3/0 | 0 | 1 | ||
18 | P | R. Mészárosová | 0/0 | 0 | 0 | ||
31 | P | M. Rajnohová | 8/4 | 0 | 0 | ||
17 | P | M. Straková | 4/0 | 0 | 0 | ||
27 | SS | O. Virág Demeterová | 0/0 | 0 | 0 | ||
Celkom | 25/6 | 1 | 0 | 2 | 0 | ||
DHK Zora Olomouc | |||||||
# | P | meno | G/7m | 7m | ŽK | vy | ČK |
12 | B | Z. Haládiková | 0/0 | 0 | 0 | ||
26 | B | M. Polášková | 0/0 | 0 | 0 | ||
16 | B | L. Rašková | 0/0 | 0 | 0 | ||
6 | P | N. Jansová | 1/0 | 0 | 1 | ||
5 | LS | V. Kapsová | 0/0 | 0 | 1 | ||
9 | SS | M. Kašpárková | 3/0 | 0 | 0 | ||
14 | SS | D. Krajčovičová | 0/0 | 0 | 0 | ||
21 | P | A. Krůpová | 1/0 | 0 | 0 | ||
3 | PS | I. Malinová | 5/0 | 0 | 1 | ||
22 | SS | A. Patrnčiáková | 1/1 | 1 | 0 | ||
8 | P | A. Protivánková | 0/0 | 0 | 0 | ||
20 | P | D. Řezníčková | 0/0 | 0 | 0 | ||
10 | PK | M. Salčáková | 7/0 | 0 | 0 | ||
7 | P | K. Sovová | 0/0 | 0 | 0 | ||
4 | PS | J. Trumpešová | 3/0 | 0 | 0 | ||
27 | PK | T. Vasiljeva | 5/0 | 0 | 1 | ||
Celkom | 26/1 | 1 | 0 | 4 | 0 |
HC DAC Dunajská Streda:
Bundová, Szabó – Lelkesová, B. Bíziková, Kázmerová, Kozmová, Brunczviková, Straková, Mészárosová, Virág Demeter, M. Rajnohová, Oláhová, C. Bugárová.
Náhradníci:
Tréner:
DHK Zora Olomouc: Haládiková, Rašková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Řezníčková, Krůpová, Patrnčiaková, T. Fryčáková.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
DHK Zora Olomouc: Haládiková, Rašková, Polášková – Závišková, Trumpešová, Kapsová, Jansová, Sovová, Protivánková, Kašpárková, Salčáková, Krajčovičová, Řezníčková, Krůpová, Patrnčiaková, T. Fryčáková.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Jozef Daňo, Ondrej Sabol
Diváci: 198
Viktor Kalinács