Vítkovice – Sparta Praha 1:5 (kon.) | Zlín – Třinec 2:5 (kon.) | Kladno – Plzeň 7:5 (kon.)
Pardubice – Liberec 3:2 (kon.) | Hradec Králové – Mladá Boleslav 2:0 (kon.)
HC Vítkovice Ridera
1:5 (0:0, 1:3, 0:2)
HC Sparta Praha
cz Piatok 11.10.2019, 17:30 • Ostravar aréna • Tipsport extraliga (ČR) • 9. kolo

57:02
    Za sekání odjíždí za katr hostující Kalina.

53:01
    Za sekání je potrestán hostující Kudrna. Po komerční přestávce budou domácí zahrávat přesilovku.

51:08
    Za šarvátku před sparťanskou brankou jsou na 2+2 minuty vyloučeni domácí Mallet a hostující Kalina. Oba za hrubost.

50:29
    Současně jsou vyloučeni domácí Roman za hrubost a hostující Dvořák za hákování. Oba týmy hrají ve čtyřech.

44:55
    Vítkovičtí mají k dispozici přesilovku, za hákování je potrestán Rousek.

18:31
    Vítkovičtí budou znovu hrát přesilovku, za hru vysokou holí je potrestán Sukeľ.

16:03
    Sparťanská střídačka je potrestána dvěma minutami za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpykává Forman.

12:34
    Za podražení bude pykat domácí Stránský, po komerční přestávce si hosté zahrají přesilovku.

Monika Baloghová

Góly a asistencie: 27. Roberts Bukarts (O. Roman, Výtisk) – 28. Polášek (Košťálek, Dočekal), 31. Smejkal (Tomášek, Polášek), 40. V. Růžička (Říčka), 48. Kudrna, 56. Kudrna (Ďaloga, Pech)

HC Vítkovice Ridera: Dolejš (Mi. Svoboda) – Gregorc, Trška, Šidlík, D. Krenželok, Výtisk (C), Kvasnička, Bodák – Roberts Bukarts, O. Roman (A), Schleiss – Lakatoš, Š. Stránský (A), Vopelka – Dej, E. Němec, Mallet – Kurovský, Werbik, Guman.
    HC Sparta Praha: J. Sedláček (Machovský) – Košťálek, Polášek (A), Kalina, Blain, Ďaloga, T. Pavelka, Tomáš Dvořák – Forman (A), Pech (C), Řepík – Kudrna, V. Růžička, Říčka – Rousek, Sukeľ, Buchtele – Dočekal, Tomášek, Smejkal.

Rozhodca: Šír, Kubičík – Gebauer, Lederer

Diváci: 6 255