Pittsburgh – Buffalo 2:3 (1:2 po s.n.) | Dallas – Colorado 4:3 (po s.n.) | NY Islanders – NY Rangers 4:2 (kon.)
Tampa Bay – Florida 0:1 (0:1 po s.n.) | Toronto – Detroit 5:0 (kon.) | Montreal – Ottawa 4:3 (po pr.)
Calgary – Edmonton 3:2 (kon.) | Anaheim – Arizona 2:1 (kon.) | Carolina – Washington 3:4 (kon.)
Eisbären – Chicago 1:3 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Columbus – St. Louis 0:0 (zruš.)
Toronto Maple Leafs
5:0 (1:0, 4:0, 0:0)
Detroit Red Wings
cz Nedeľa 29.09.2019, 01:00 • Scotiabank Arena, Toronto • Príprava NHL

46:43
    Auston Matthews byl vyloučen za sekání a Red Wings si po krátké komerční přestávce zahrají přesilovou hru.

35:29
    Dylan Larkin dobře napadal rozehrávku Maple Leafs, jenže to přehnal a dostal dvě minuty za hákování.

31:54
    Morgan Rielly dostal dvě minuty za nedovolené bránění a Red Wings si zahrají druhou přesilovou hru v zápase.

28:45
    Detroit dostal dvě minuty za zdržování hry poté, co neuspěl s voláním po ofsajdu. Odpyká Adam Erne.

27:35
    Madison Bowey fauloval rozjetého Johna Tavarese a dostal dvě minuty za podražení. Přesilová hra Leafs.

24:14
    Jake Muzzin fauloval v pravém rohu obranného pásma a dostal dvě minuty za podrážení. Přesilová hra hostí.

18:52
    Patrik Nemeth byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Maple Leafs si zahrají první přesilovou hru utkání.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 1. Johnsson (Matthews), 27. Moore, 29. Nylander (Barrie, Kerfoot), 30. Matthews (Rielly, Tavares), 37. Tavares (Matthews, Barrie)

Toronto Maple Leafs: Andersen (Hutchinson) – Muzzin (A), Barrie, Rielly (A), Ceci, Gravel, Holl – Kapanen, Tavares (A), Marner – Johnsson, Matthews, Nylander – Michejev, Kerfoot, Moore – Korškov, Shore, Gauthier. Hlavní trenér: Mike Babcock.
    Detroit Red Wings: Howard (41. Larsson) – DeKeyser, Hronek, Nemeth, Green, Cholowski, Bowey – Bertuzzi, Larkin (A), Mantha – Abdelkader (A), Filppula, Hirose – Erne, Nielsen (A), Ehn – Helm, Glendening, de la Rose. Hlavní trenér: Jeff Blashill.

Rozhodca: Kevin Pollock, Ghislain Hebert. Čároví: Greg Devorski, Mark Shewchyk

Diváci: 18892