Petržalka – L. Mikuláš 4:3 (kon.) | Žilina B – Podbrezová 4:1 (kon.) | Šamorín – Slovan Bratislava U21 3:0 (kon.)
Ružomberok B – Púchov 2:0 (kon.) | Trebišov – Skalica 1:4 (kon.)
MFK Ružomberok B
2:0 (1:0)
MŠK Púchov
Nedeľa 29.09.2019, 10:30 • MFK Ružomberok • MONACObet liga • 11. kolo

V 51. minúte zvýšil domáci náskok na rozdiel dvoch gólov Tomáš Bobček. Následne sme videli viaceré šance na obidvoch stranách, pričom viac ich mali domáci hráči a aj červenú kartu, ktorú dostal v 65. minúte Patrik Krčula. Na výsledku sa už nič nezmenilo a tak Ružomberok B doma vyhral nad Púchovom 2:0.

Ďakujeme za pozornosť a tešíme sa na vás pri ďalších textových prenosoch. (12:15:34)

90+1

90+1
    Hostia to skúšajú zďaleka, ale ich strela letí vysoko nad bránu.

90
    Nadstavovať sa bude jedna minúta.

89
    Almaský prihral z ľavého krídla na hranicu šestnástky, kam si nabehol Múdry a vypálil tesne vedľa brány.

87
    Hostia posielajú prihrávku dopredu, ktorou však nikoho nenachádzajú a tak nasleduje Krajčírikov odkop od brány.

85
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Vlček, prichádza Kopiš.

85
    Vzápätí sa na druhej strane Michlík ocitol sám pred Krajčírikom, ktorý vyráža jeho strelu zblízka.

85
    Bobček vyzval peknou prihrávkou pred bránu Otrubu a jeho strelu zázračne rukou vyráža Strelčík.

84
    Munyorove sa snažil niečo vymyslieť vpredu, ale odzbrojila ho domáca obrana.

81
    Vlček to skúsil z väčšej vzdialenosti, lenže jeho strela letí vysoko nad.

80
    Nebezpečnú prihrávku smerujúcu pred púchovskú bránu odvracia obranca.

79
    Po Bobčekovej snahe v šestnástke hostí si domáci hráči pýtajú rohový kop, Púchov si pýta odkop a s verdiktom sú teraz spokojnejší hostia.

77
    Po rohu sa Púchov ubránil.

76
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok B: z ihriska odchádza Kmeť, prichádza V. Jedinák.

76
    Po prihrávke z pravej strany si hráč hostí takmer dáva vlastný gól, ale nešťastne zblokovanú loptu napokon brankár odvracia na roh.

76
    Po faule v strede ihriska budú mať loptu na svojich kopačkách hostia.

76
    Žltú kartu dostáva Martinko (MŠK Púchov).

74
    Bobček dostal peknú prihrávku na hranicu šestnástky, ešte prihral lepšie postavenému Almaskému a jeho strelu vyráža Strelčík.

74
    Almaský to skúsil spoza šestnástky a mieri tesne nad brvno.

73
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Holiš, prichádza Munyorove.

72
    Ozimý poslal center do domácej šestnástky, odkiaľ loptu odvracia Filinský.

72
    Po faule v strede ihriska budú mať loptu hostia.

71
    Striedanie v tíme MŠK Púchov: z ihriska odchádza Pilát, prichádza Martinko.

70
    Hostia sa teraz vybrali dopredu, Liptáci ich však nakoniec nepúšťajú k zakončeniu a nasleduje Krajčírikov odkop od brány.

69
    Brankár hostí vyráža Madleňákovu strelu, krátko na to páli Almaský. Strelčík už bol prekonaný, ale obranca odkopáva loptu spred brány.

68
    Holiš dostával prihrávku za domácu obranu, ale v čase prihrávky bol mimo hry.

66
    Z následného priameho kopu páli Almaský k žrdi. Jeho zakončenie kryje Strelčík.

65
    Domáci išli po rohu do rýchleho protiútoku, ktorý hostia ubránili za cenu faulu na prenikajúceho Bobčeka. Za tento zákrok dostal Krčula (MŠK Púchov) červenú kartu.

64
    Vlček potiahol akciu po pravej strane a po jeho prihrávke do šestnástky bude nasledovať rohový kop.

62
    Hostia po rohu neohrozili bránu.

62
    Krajčírik teraz výrazne podržal svoje mužstvo, keď najskôr reflexívne nohou vyrazil strelu z uhla a následne zázračne vyrazil Holišovu prudkú strelu zblízka na roh.

61
    Dnešné stretnutie sleduje 274 divákov.

60
    Vzápätí išiel dopredu Púchov, ale hostia to v súperovej šestnástke už prekombinovali a následne si počínali nedovolene.

59
    Do šestnástky hostí smeruje ďalší center z pravého krídla a Strelčík ho berie do náručia.

59
    Kmeť dostal peknú prihávku do šestnástky, a vo veľkej šanci triafa brankára.

58
    Kmeť sa dlhou loptou po pravej strane snažil vysunúť Bobčeka, no táto prihrávka bola pridlhá.

57
    Almaský si vymenil loptu s Ondrekom, ktorý následne poslal center do šestnástky. Hostia si ale dali pozor.

57
    Ružomberok získal rohový kop.

56
    Krčula strieľa z hranice šestnástky tesne nad brvno domácej brány.

55
    Almaský hľadal prihrávkou z ľavej strany Bobčeka, ktorého si ale tentokrát postrážil obranca.

52
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok B: z ihriska odchádza Takáč, prichádza J. Kudlička.

51
    Ružomberok B dal gól!
    TOMÁŠ BOBČEK si nabehol na center z ľavej strany a hlavou usmernil loptu k žrdi!

51
    Kmeť našiel v šestnástke Otrubu a jeho strelu z prvej výborným zákrokom vyrazil Strelčík.

50
    Teraz si Bobček pred bránou nabiehal na center z pravej strany, ale lopta končí pri brankárovi.

49
    Tomáš Bobček potiahol domácu útočnú akciu a prihral pred bránu, ale Almaský dostal loptu na päty.

46
    Striedanie v tíme MFK Ružomberok B: z ihriska odchádza R. Kružliak, prichádza T. Bobček.

46

Po prvom polčase vyhráva Ružomberok B nad Púchovom 1:0, keď sa o zatiaľ jediný gól stretnutia postaral v 20. minúte Dalibor Takáč.

45

45
    Kmeť poslal z pravého krídla center do šestnástky, loptu odtiaľ odkopáva Machara.

44
    Ofenzívna snaha hostí sa končí útočným faulom.

43
    Liptáci sa teraz snažili vysunúť Múdreho, hostia ho ale okamžite zdvojili a loptu kryje Strelčík.

40
    Almaský potiahol rýchly protiútok po ľavej strane. Na hranici šestnástky sa mu ukazovali Kružliak a Kmeť, ale jeho prihrávku zachytáva obranca.

40
    Ružomberčania odvracajú center hostí z priameho kopu.

39
    Po rohu Liptáci neohrozili bránu. Nasledoval protiútok z hostí a Púchov získal priamy kop.

38
    Kmeť poslal z pravej strany prihrávku pred bližšiu žrď, kde sa nedokázal pretlačiť k zakončeniu Kružliak. Krátko na to získava Ruža rohový kop.

37
    Žltú kartu za nešetrný faul v strede ihriska dostáva Krčula (MŠK Púchov).

36
    Michlík poslal dlhý center do domácej šestnástky, ale lopta končí až na bránov a tak nasleduje Krajčírikov odkop.

34
    Mário Almaský prenšal hru na pravú stranu, kam nabiehal Kmeť, ale dlhú prihrávku dobre prečítal púchovský obranca.

31
    Teraz to skúša spoza veľkého vápna Krčula, ktorému sa síce darí vyhnúť obrancovi, no zakončeniu chýba viac presnosti.

31
    Opäť z toho bola prihrávka a aj teraz sa domáci ubránili.

30
    Púchov získal priamy kop.

28
    Kmeť poslal center pred bránu, kam si naskočil Otruba, ale hlavou mieri nepresne.

28
    Machara so spoluhráčmi sa rozhodli pre rozohrávku postupnými prihrávkami a domáci zastavili ich ofenzívnu snahu.

27
    Žltú kartu za faul dostáva R. Kružliak (MFK Ružomberok B). Nasleduje priamy kop Púchova.

27
    Po faule v strede ihriska majú loptu hostia.

26
    Almaského center od rohovej zástavky odvracia obranca, ale domáci zostávajú pri lopte.

25
    Ružomberok B získal rohový kop.

23
    Machara potiahol útok hostí po pravom krídle a následne prihral v šestnástke na Piláta, ktorý strelou spoza obrancov netriafa medzi žrde.

22
    Kružliak dostával peknú prihrávku, po ktorej by mohol ísť sám pred bránu, ale v poslednej chvíli ho úspešne odzbrojil Riška.

20
    DALIBOR TAKÁČ sa šikovne dostal k strele a presne miereným zakončením spoza šestnástky otvára skóre dnešného stretnutia!

18
    Po rohovom kope hostia neohrozili bránu.

17
    Holiš vyslal nebezpečnú krížnu strelu, ktorú obranca blokuje tesne vedľa vzdialenejšej žrde na rohový kop.

15
    Ružomberčania po centri Mária Almaského neohrozili bránu.

15
    Po následnom protiútoku získava Ružomberok roh.

15
    Michlíkov center boxuje Krajčírik a dopredu idú domáci.

14
    Púchov získal rohový kop.

13
    Kružliak sa snažil peknou kolmicou vysunúť Otrubu, no ten stál v čase prihrávky mimo hry.

12
    Po faule v strede ihriska majú loptu domáci hráči.

10
    Púchov ubránil po chvíli aj ďalší útok Liptákov a nasleduje odkop od brány.

10
    Kmeť posiela z pravého krídla center pred bránu. Lopty sa ale v šestnástke zmocnili hostia.

8
    V zápätí prichádza odpoveď hostí. Útok Púchova sa končí strelou, ktorú zblokoval obranca.

7
    Ružomberčania preniesli hru na pravú stranu na Ondreka, ktorý z prvej tvrdo vypálil spoza šestnástky a Strelčík chytá jeho zakončenie.

6
    Madleňák hľadal prihrávkou z ľavej strany Kružliaka, pred ním odvracia obranca loptu na roh.

6
    Ružomberok získal priamy kop.

4
    Kmeťov strieľaný center z pravej strany vyráža Strelčík pred seba. Otruba sa následne zmocnil lopty, no obrana hostí sa už stihla sformovať a tak už len prihrával.

3
    Ďalšiu nádejnú domácu ofenzívnu akciu zastavuje defenzíva hostí.

2
    Madleňák potiahol útok po ľavej strane a následne prihrával pred bránu, odkiaľ odkopáva loptu hráč hostí.

1
    Po faule v strede ihriska majú loptu na svojich kopačkách Liptáci.

1

-4
    Hráči nastupujú na trávnik. Hostia budú hrať v čiernych a domáci v oranžovo-čiernych dresoch.

-38

MFK Ružomberok B: Krajčírik – Ondrek, Filinský, Jonec, Madleňák, Múdry, Takáč, Mário Almaský, Otruba, Kmeť, R. Kružliak

Náhradníci: Kohár – V. Jedinák, Holub, Miroslav Almaský, Švec, T. Bobček, J. Kudlička

MŠK Púchov: Strelčík – Riška, Ozimý, Lacko, Michlík, Krčula, Pilát, Pišoja, Vlček, Machara, Holiš

Náhradníci: P. Pilný – Kopiš, Munyorove, Martinko, D. Pilný, Kvaššay

Rozhodca: Greško – Špivák, Vass.

Budú hostia z Púchova ťahajúci štvorzápasovú víťaznú sériu naplno bodovať aj pod Čebraťom alebo domáca rezerva odčiní prehru z minulého kola? Kto sa bude tešiť po záverečnom hvizde sa dozviete z nášho textového prenosu!

Domáci Ružomberok B sa v minulom kole predstavil v Košiciach a toto vystúpenie nevyšlo Liptákom podľa ich predstáv. Prvýkrát inkasovali v závere úvodného dejstva, kedy sa presadil Oleg Vyshnevskyi. Sedem minút po zmene strán skóroval Erik Liener, v 56. minúte sa presadil Dávid Leško, už po troch minútach pridal svoj druhý gól v zápase Erik Liener a v 65. minúte sa druhýkrát zapísal do streleckej listiny aj Oleg Vyshnevskyi. Ružomberská rezerva prehrala s Košicami 0:5.

Tím MFK Ružomberok B doteraz získal pätnásť bodov, má pasívne skóre 17:21 a nachádza sa na priebežnom siedmom mieste. Liptáci majú o bod viac ako ich aktuálny súper, ktorým je 8. Púchov. Naopak, majú rovnaký bodový zisk ako 6. Podbrezová a na 5. Žilinu B strácajú jedno víťazstvo.

Hostia z Púchova v minulom kole privítali na svojom štadióne Šamorín a diváci videli zaujímavý duel s množstvom gólov. V 37. minúte otvoril skóre Patrik Krčula z pokutového kopu a už po minúte zvýšil Martin Vlček náskok Púchova na rozdiel dvoch presných zásahov. V 54. minúte strelil kontaktný gól Lukáš Leginus, no po štyroch minútach skóroval Jakub Michlík a v 60. minúte sa presadil Štefan Holiš, ktorý sa postaral o to, že Púchov viedol už trojgólovým rozdielom. Po šestnástich minútach za Šamorín skóroval Martin Rymarenko. V 87. minúte dal gól domáci Mugove Leroy Munyorove a v samom závere sa z pokutového kopu druhýkrát v stretnutí presadil Martin Rymarenko. Zápas sa skončil víťazstvom Púchova 5:3.

Púchov sa so ziskom štrnástich bodov a pasívnym skóre 16:13 nachádza na priebežnom ôsmom mieste. Pred 9. Petržalkou, ako aj 10. Liptovským Mikulášom má jednobodový náskok. Naopak, na svojho aktuálneho súpera, 7. Ružomberok B, stráca jeden bod a rovnako jeden bod ho delí aj od 6. Podbrezovej.

V centre dolného Liptova budeme sledovať jedenáste kolo 2. ligy, ktoré prinesie súboj tabuľkových susedov medzi ružomberskou rezervou a Púchovom.

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 10:30.

Ján Kmeť

Hľadáme spravodajcu pre tím MŠK Púchov. Viac informácií tu.

Góly: 20. Takáč, 51. Bobček

Karty:   27. Kružliak (RBB) – 37. Krčula (PUC), 76. Martinko (PUC)   65. Krčula (PUC)

MFK Ružomberok B: Krajčírik – Ondrek, Filinský, Jonec, Madleňák, Múdry, Takáč (52. J. Kudlička), Mário Almaský, Otruba, Kmeť (76. V. Jedinák), R. Kružliak (46. T. Bobček)

MŠK Púchov: Strelčík – Riška, Ozimý, Lacko, Michlík, Krčula, Pilát (71. Martinko), Pišoja, Vlček (85. Kopiš), Machara, Holiš (73. Munyorove)

Rozhodca: Greško – Špivák, Vass