Štrasburg – Montpellier 1:0 (kon.) | Nîmes – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Marseille – Rennes 1:1 (kon.)
Nîmes Olympique
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 29.09.2019, 17:00 • Stade des Costières, Nîmes • Ligue 1 Uber Eats • 8. kolo
    74. Červená karta po 2. žluté

74
    Neuvěřitelná klukovina Hamoumy! Frustrovaný útočník úplně zbytečně dohrál soupeře u rohového praporku na útočné polovině! Hamouma byl ve druhém poločase hodně frustrovaný. Nejprve si hněv vylil na čárovém a teď to odnesl domácí obránce.

64
    Hamouma nesouhlasil s verdiktem lajnového. Ten se jej snažil gestem uklidnit. Útočník AS však pokračoval ve verbálních útocích a tak přispěchal rozhodčí Leonard se žlutou kartou.

62
    Tohle musela být žlutá karta. Ferhat si obhodil zkušeného obránce a ten zatáhl za záchranou brzdu. Ferhata přidržel a ještě pro jistotu podrazil.

7
    Začali jsme pěkně z ostra. Cabaye podrazil soupeře bez šance hrát míč a vidíme už druhou žlutou kartu v tomto zápase. Opět byla udělena naprosto právem.

4
    Krajní obránce za tento faul dostává zaslouženě žlutou kartu.

Alexander Valoušek

Góly: 68. Debuchy (Chazrí)

Karty:   4. Alakouch (NOQ) – 7. Cabaye (SET), 62. Kolodziejczak (SET), 64. Hamouma (SET)   74. Hamouma (SET)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 8:4. Střely mimo: 9:2. Rohy: 13:5. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 12:15.
    Nîmes Olympique: Bernardoni – Miguel, Briancon (C), P. Martinez, Alakouch (90. Sarr) – Fomba (86. Stojanovski), Deaux, Valls (72. Denkey) – Ripart, Philippoteaux, Ferhat.
    Náhradníci: Dias – Ben Amar, Denkey, Landre, Paquiez, Sarr, Stojanovski.

AS Saint-Étienne: Moulin – Debuchy, Moukoudi, Perrin (C), Kolodziejczak – Cabaye (46. Youssouf), M'Vila – Nordin (89. Saliba), Bouanga, Chazrí (78. Abi) – Hamouma.
    Náhradníci: Bajič – Abi, Berić, Boudebouz, Saliba, Trauco, Youssouf.

Rozhodca: Leonard