Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (13:42:59)

2. Jižní Afrika 2 – 5
    3. Nový Zéland 1 – 4
    4. Kanada 1 – 0
    5. Namibie 2 – 0

Jižní Afrika si došla v souboji s Namibií pro drtivé vítězství 57:3 a získala z dnešního utkání 5 bodů do tabulky skupiny B. Jihoafričané potvrzovali role favoritů od prvních minut a moc nechybělo, aby výhra byla ještě výraznější. Nakonec se Namibii podařilo několik velmi dobrých akcí soupeře zastavit a i přes vysokou porážku může být s výkonem spokojená. Je však pravdou, že Jižní Afrika nehrála úplně na plný plyn.

Namibijci zakopli do autu, utkání končí.

80
    Nákop Jižní Afriky a vhazování pro Namibii v hloubi vlastní poloviny. Mezitím vypršela hrací doba utkání.

79
    I další útok Jihoafričanů byl odražen. Vhazování pro favority u poloviny hřiště.

77
    Dlouhý odkop z vlastního brankoviště. Namibijci se prozatím ubránili.

76
    Jenže útok je zastaven a míč je udělen Namibii. Došlo k předhozu. Mlýn pro bránící se tým.

75
    Neodvalení jednoho z namibijských hráčů. Jižní Afrika má trestný kop a zahrává do autu. Bude vhazovat na pěti metrech od brankoviště.

75
    Jihoafričané se pomalu blíží k dvaadvacítce soupeře.

73
    Utkání se pomalu chýlí ke svému konci. Namibie má mlýn. Sledujeme v posledních minutách hlavně poziční boje kolem poloviny hřiště.

70
    Jenže vhazování zvládli lépe Jihoafričané a už se sami tlačí do útoku.

69
    Dva prohřešky Jižní Afriky a trestný kop pro Namibii. Ta zakopává do autu. Bude vhazovat zhruba na 38 metrech.

68
    Pěkný namibijský průnik po levém křídle z hloubi vlastního pole. Namibie se rozhodla hrát po zemi a zatím se jí to vyplací.

66
    Elton Jantjies tentokrát konverzi proměnil. Další dva body na konto Jihoafričanů.

64
    Po vhazování na pěti metrech Namibie se do brankoviště protlačil Schalk Brits, který pokládá další pětku!

64
    Po shlédnutí videa rozhodčí vylučuje na 10 minut Coetzeeho a Namibie bude hrát ve 14.