koniec udalosti
Večerní program (2. den)
Patrik Stankov
50 km chůze ženy
1. místo - Rui LIANG (CHN) 4:23:26 h.
2. místo - Maocuo LI (CHN) 4:26:40
3. místo - Eleonora Anna GIORGI (ITA) 4:29:13
Mária CZAKOVÁ (SK) - DNF
50 km chůze muži
1. místo - Yusuke SUZUKI (JPN) 4:04:20 h.
2. místo - João VIEIRA (POR) 4:04:59
3. místo - Evan DUNFEE (CAN) 4:05:02
Matej TÓTH (SK) - DNF
100 metrů muži finále
1. místo - Christian COLEMAN (USA) 9.76 WL
2. místo - Justin GATLIN (USA) 9.89
3. místo - Andre DE GRASSE (CAN) 9.90 PB
Dálka muži finále
1. místo - Tajay GAYLE (JAM) 8.69 WL
2. místo - Jeff HENDERSON (USA) 8.39 SB
3. místo - Juan Miguel ECHEVARRÍA (CUB) 8.34
10000 metrů ženy finále
1. místo - Sifan HASSAN (NED) 30:17.62 WL
2. místo - Letesenbet GIDEY (ETH) 30:21.23 PB
3. místo - Agnes Jebet TIROP (KEN) 30:25.20 PB
Kladivo ženy finále
1. místo - DeAnna PRICE (USA) 77.54 m
2. misto - Joanna FIODOROW (POL) 76.35 m PB
3. místo - Zheng WANG (CHN)74.76 m
... 9. místo - Martina HRAŠNOVÁ (SK) 71.28 m
1. místo - Rui LIANG (CHN) 4:23:26 h.
2. místo - Maocuo LI (CHN) 4:26:40
3. místo - Eleonora Anna GIORGI (ITA) 4:29:13
Mária CZAKOVÁ (SK) - DNF
50 km chůze muži
1. místo - Yusuke SUZUKI (JPN) 4:04:20 h.
2. místo - João VIEIRA (POR) 4:04:59
3. místo - Evan DUNFEE (CAN) 4:05:02
Matej TÓTH (SK) - DNF
100 metrů muži finále
1. místo - Christian COLEMAN (USA) 9.76 WL
2. místo - Justin GATLIN (USA) 9.89
3. místo - Andre DE GRASSE (CAN) 9.90 PB
Dálka muži finále
1. místo - Tajay GAYLE (JAM) 8.69 WL
2. místo - Jeff HENDERSON (USA) 8.39 SB
3. místo - Juan Miguel ECHEVARRÍA (CUB) 8.34
10000 metrů ženy finále
1. místo - Sifan HASSAN (NED) 30:17.62 WL
2. místo - Letesenbet GIDEY (ETH) 30:21.23 PB
3. místo - Agnes Jebet TIROP (KEN) 30:25.20 PB
Kladivo ženy finále
1. místo - DeAnna PRICE (USA) 77.54 m
2. misto - Joanna FIODOROW (POL) 76.35 m PB
3. místo - Zheng WANG (CHN)74.76 m
... 9. místo - Martina HRAŠNOVÁ (SK) 71.28 m
19:40 Skok do dálky muži finále
20:10 10 000 metrů ženy finále
21:15 100 metrů muži finále
Ve 20:10 vyběhnou ženy na nejdelší závod na ovále a to 10 000 metrů. Zde máme pod hranicí 31 minut několik závodnic pomýšlejících o vítězství. Konkrétně třeba Letesenbet GIDEY, Netsanet GUDETA nebo Molly HUDDLE. . Program na ovále nám pak zakončí souboj na trati 100 metrů mužů, kde ještě budou muset závodníci postoupit ze semifinále.
1. Tajay GAYLE 8.46 m
2. Jeff HENDERSON 8.28 m
3. Juan Miguel ECHEVARRÍA 8.25 m
2. série
1. Tajay GAYLE 8.46 m
2. Jeff HENDERSON 8.28 m
3. Juan Miguel ECHEVARRÍA 8.25 m
1. Tajay GAYLE 8.46
2. Jeff HENDERSON 8.39
3. Juan Miguel ECHEVARRÍA 8.34
4. Ruswahl SAMAAI 8.23
5. Luvo MANYONGA 8.18
1. místo – Sifan HASSAN 30:17.62 WL
2. místo – Letesenbet GIDEY 30:21.23 PB
3. místo – Agnes Jebet TIROP 30:25.20 PB
1. Tajay GAYLE 8.69 WL
2. Jeff HENDERSON 8.39 SB
3. Juan Miguel ECHEVARRÍA 8.34
4. Ruswahl SAMAAI 8.23 SB
5. Luvo MANYONGA 8.18
1. místo Tajay GAYLE 8.69 WL
2. místo Jeff HENDERSON 8.39 SB
3. místo Juan Miguel ECHEVARRÍA 8.34
2. Filippo TORTU 10.10
3. Justin GATLIN 9.87
4. Christian COLEMAN 9.81
5. Akani SIMBINE 9.93
6. Andre DE GRASSE 9.97
7. Zharnel HUGHES 9.95
8. Yohan BLAKE 9.96
9. Aaron BROWN 9.96
1. místo – Christian COLEMAN 9.76 WL
2. místo – Justin GATLIN 9.89
3. místo – Andre DE GRASSE 9.90 PB