Plzeň – SHC Maloměřice 38:16 (kon.) | Karviná – Kopřivnice 32:29 (kon.) | Frýdek-M. – Zubří 22:25 (kon.)
Pepino SKP Frýdek-Místek
22:25 (14:16)
HC ROBE Zubří
cz Nedeľa 22.09.2019, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 3. kolo
    60
    Domácí museli pusti soupeře do zakončení. Šustáček trefil pod břevno, je rozhodnuto! (22:25)

59
    Dost možná klíčový moment zápasu! Hardtova rána mířila pod horní tyčku, jenže Mizera vytáhl skvělý zákrok! (22:24)
    58
    Zdá se, že rozhodnuto ještě není. Strack se totiž trefuje podruhé během krátké chvíle! (22:24)
    58
    Domácí se prosazují po čtvrthodině hry, z levé strany se trefil Strack! (21:24)
    57
    Rozhodčí signalizovali pasivitu a Řezníček pálil z velké dálky. Míč poslal přesně k tyči! (20:24)

57
    Frýdek-Místek už čtrnáct minut neskóroval, to se v házené opravdu nevidí často! (20:23)

55
    Trápení domácího týmu na útočné polovině trvá, kouč Titkov si vyžádal oddechový čas. Jeho celek už dvanáct minut neskóroval! (20:23)
    53
    Zubří odskakuje na tři góly! Z pravého křídla se trefuje Jurka, který si chytře počkal na pohyb Pyška. (20:23)
    52
    Po delší době změna ve skóre. Hrstka proměňuje sedmimetrový hod. (20:22)

52
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt). (20:21)

51
    Mičkal dokázal posunout na Jurku, který ze šesti metrů nedokázal překonat Pyška. Další bravurní zákrok domácího gólmana! (20:21)
    48
    Zubří už zase vede! Hybner skóroval ze šesti metrů, Pyško byl bez šance! (20:21)
    46
    Před Šustáčkem se otevřela obrana. Hostující hráč toho bez větších problémů využil a srovnal! (20:20)
    43
    Žvak přebral balón na brankovišti a překonal Mizeru! Frýdek-Místek se poprvé v dnešním duelu dostává do vedení. (20:19)

42
    Tentokráte byl Mička v jasné šanci! Skóre se ale nemění, tohle si bude hostující házenkář určitě vyčítat. (19:19)
    41
    Strack srovnává! Bylo to se štěstím, Mizera se snažil zakročit, ovšem balón už nestihl před brankovou čarou. (19:19)
    40
    Dlouhou pasáž hry bez gólu přerušil Hlinka, který poslal Zubří zase do vedení! (18:19)

38
    Sám na branku běžel Klaban, Frýdek-Místek mohl jít poprvé v zápase do vedení! S technickým zakončením si poradil Mizera! (18:18)
    37
    Opět je k vidění nerozhodné skóre! Hardt střílel zase mezi nohy hostujícího gólmana! (18:18)

37
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Tomáš Říha). (17:18)
    37
    Hrstka vs. Pyško. Střílející hráč měl navrch! (17:18)
    36
    Klaban zakončoval mezi nohy brankáře Mizery, po pěti minutách druhé půle máme srovnáno! (17:17)

32
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Jiří Dokoupil). (16:17)
    32
    Filip Hardt zase snižuje! Navíc skóroval s faulem a bude se vylučovat. (16:17)
    31
    Jenže za Zubří odpovídá kdo jiný než Řezníček, už zase je to o dvě branky. (15:17)
    31
    Na pozici pivota se ocitl Klaban. Ten dokázal zpracovat míč a v pádu skórovat! (15:16)
    30
    Zubří se do postavené obrany soupeře nemohlo prosadit, a tak Řezníček vypálil bombu z devíti metrů. Balón poslal pod břevno! (14:16)
    29
    Řezníček to vzal na sebe! Levačkou zamířil přesně do šibenice, Zubří už zase vede! (14:15)

28
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Erik Žvak). (14:14)
    27
    Brankář Mizera teď doslova daroval balón Klabanovi, který trefil prázdnou branku a srovnal! (14:14)

27
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Matěj Šustáček). (13:14)
    25
    Na levé straně zůstal úplně volný Žvak. Jeho střela mířila pod horní tyčku! (13:14)
    24
    Jako přes kopírák! Řezníček udělal rychlé dva kroky do středu, poté poslal nechytatelnou střelu. (12:14)
    24
    Pyško do samostatného úniku poslal Musálka, který měl poměrně snadnou práci. (12:13)
    23
    Spoustu prostoru dostal Lefan. Střelou o palubovku se mu opět podařilo snížit! (11:13)
    22
    Tentokráte to vzal Hrstka na sebe. Mířil přesně ke vzdálenější tyči! (10:13)
    21
    Klaban ze sedmimetrového hodu překonal Mizeru a snížil na rozdíl dvou branek! (10:12)

21
    Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal). (9:12)
    19
    Do brány se dostal Mizera, který ihned zakročil! K odraženému balónu se ale na šesti metrech dostal Gřešek! (9:12)

18
    Vyloučení v týmu Pepino SKP Frýdek-Místek (Filip Hardt). (8:12)
    18
    Hybner přidává další hostující trefu. Navíc to bylo s faulem za dvě minuty! (8:12)
    17
    Sehrávka do brankoviště, kde si Gřešek udělal prostor. Domácí házenkář snížil! (8:11)
    17
    Jak je to jednoduché! Řezníček udělal rychlý krok do středu, poté míč poslal pod horní tyčku! (7:11)
    16
    Důrazný náběh Hardta mezi dva obránce soupeře. Malina byl na následné zakončení krátký! (7:10)

16
    Pyško vychytal Jurku v samostatném úniku. Domácí bubenice teď skandují jméno domácího gólmana! (6:10)

15
    Žlutá karta pro tým Pepino SKP Frýdek-Místek (Sebastián Strack). (6:10)
    15
    Míč šel znovu do pivota, Dokoupil mířil do horní části branky! (6:10)
    14
    Mezi hostující obranou prolétl Strack, který následně skóroval v pádu! (6:9)
    13
    Snadná práce pro Jurku, který v tomto případě běžel úplně sám na branku! (5:9)
    12
    Řezníček je k nezastavení! Pyško proti jeho střele k bližší tyči nedokázal zareagovat! (5:8)
    11
    Oba týmy spoléhají na rychlý přechod i po obdržené brance. Řezníček přidává sedmý gól hostů! (5:7)
    11
    Do střelecké listiny se dnes poprvé zapisuje Filip Hardt! (5:6)
    10
    Blesková odpověď na druhé straně palubovky! Klaban snižuje na rozdíl dvou branek. (4:6)
    9
    Z nějakých osmi metrů se na levé straně trefil Jurka. Jeho pokus šel přesně k tyči! (3:6)
    9
    Míč si vzal sám Klaban, který zakončoval přesně k tyči! (3:5)

8
    Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Říha). (2:5)

7
    Žlutá karta pro tým HC ROBE Zubří (Tomáš Řezníček). (2:5)
    6
    Frýdek přišel o míč, ze druhé vlny poté skóroval Řezníček. To byla pořádná rána! (2:5)
    5
    Hostující útok zatím působí výborně, Jurka se dnes podruhé zapisuje do střelecké listiny! (2:4)
    5
    Strack to vzal na sebe. Přes bránícího hráče dokázal zakončit na vzdálenější tyč a snížit! (2:3)
    4
    Malinu zachránilo břevno, Řezníček pak na druhé straně prokázal, proč je nejlepším zuberským střelcem! (1:3)
    3
    Jurka posílá hostující celek zase do vedení. Frýdek jde rychle dopředu. (1:2)
    3
    Poprvé se mění skóre také na domácí straně, Unger srovnává! (1:1)
    1
    Sehrávka do brankoviště, Dokoupil teď v pádu otevírá skóre dnešního utkání! (0:1)