Mladá Boleslav – Královské Vinohrady 9:2 (kon.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
9:2 (2:0, 3:2, 4:0)
TJ Sokol Královské Vinohrady
cz Štvrtok 19.09.2019, 10:00 • MSH Mladá Boleslav • Livesport Superliga (CZ) • 1. kolo

Přeju hezký zbytek dne a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou! (11:55:36)

Střely ve třetí třetině 32:14.

Nejlepší hráči utkání:
    Florbal MB: Milan Tomašík
    Vinohrady: Ondřej Stuchlík

Sledovali jsme utkání dohrávky 1.kola mezi Mladou Boleslaví a Vinohrady, která skončila jasnou výhrou domácích 9:2. Vinohrady dvě třetiny hrály dobrý florbal, nicméně třetí třetinu odešli a prohráli ji drtivě 4:0. Hlavní hvězdou utkání opět byla dvojice Jan Natov a Jirka Curney. Druhý jmenovaný zaznamenal tři branky a asistenci. Natov si připsal dvě branky a stejný počet přihrávek.

59:00
    Poslední minuta utkání. Boleslav ji dohrává při druhé přesilové hře v utkání.

58:51
    Natovova rána končí těsně vedle levé tyče.

58:41
    Vyloučení v týmu TJ Sokol Královské Vinohrady (Ondřej Stuchlík – 2 min., Sekání).

57:11
    Domácí fandové se domáhají desáté trefy. Málem jim udělal radost Šebek, jeho rána ale sviští těsně nad.

56:49
    Agilní Korych se předvedl parádní střelou, nicméně Buchta si vychutnal helmou i tenhle zákrok.

56:04
    Korych v rohu hřiště nezpracoval skákavý pas od Höffera.

55:15
    Posledních pět minut základní hrací doby. Boleslav si užívá poslední sekundy tohoto představení.

54:40
    Curneyho dělovka se rozbila u zadní mantinel. Na svoji čtvrtou branku v utkání si bude muset ještě počkat.

53:46
    Sokolu už se vůbec nedaří útočná hra a tak jsou téměř neustále v defenzívě.

53:10
    Tutovka Suchánka končí v bloku Hanáka. Tomuto obránci dnes střelecky není přáno.

52:03
    Nepovedený výhoz Lukáše Bauera končí na střídačce Sokola.

51:32
    Technologové v poslední třetině drtí svého soupeře, který už odešel psychicky i fyzicky.
    50:53 Milan TOMAŠÍK - 9:2

50:53
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MILAN TOMAŠÍK, který zametl po volném úderu balonek pod břevno. Suchánek zapisuje první bod v novém klubu! Asistence: Patrik Suchánek.

Ondřej Klos

Góly a asistencie: 4. Tokoš (Zakonov), 19. Natov (Curney), 24. Curney (Krzyžanek), 32. Tomašík (Šebek), 35. Curney (Tomašík), 45. Curney (Natov), 46. Natov (Bína), 49. Gruber (Natov), 51. Tomašík (Suchánek) – 27. Hanák (Kachnič), 38. O. Stuchlík (Otta)

Předvýběr.CZ Florbal MB: L. Bauer (Musil) – Novák, Suchánek, Höffer, Krzyžanek, Zakonov – Šebek, Tadeáš Chroust, Tomáš Chroust – Tokoš, Bína, Korych – Gruber, Curney, Tomašík – Šlechta, Natov, Kučera – Vyhnálek.
    TJ Sokol Královské Vinohrady: Buchta (Mazák) – Kachnič, Hanák, Otta, O. Stuchlík, Rossi, Richtr, Máca – Linhart, Bína, Hartman – Gregor, Skřivánek, J. Záň – Kapucián, Hájek, Zelený.

Rozhodca: Jiří Kropáček a Tomáš Novák