Nashville – Florida 6:3 (kon.) | Washington – Chicago 4:3 (po pr.) | Montreal – NJ Devils 4:2 (kon.)
NJ Devils – Boston 4:3 (po pr.) | Philadelphia – NY Islanders 1:3 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 5:4 (po pr.)
Dallas – St. Louis 0:2 (kon.) | Nashville – Florida 1:0 (kon.) | Calgary – Vancouver 2:3 (po pr.)
Edmonton – Winnipeg 2:0 (kon.) | Vancouver – Calgary 3:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 1:3 (kon.)
Philadelphia Flyers
1:3 (0:1, 1:0, 0:2)
New York Islanders
cz Utorok 17.09.2019, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • Príprava NHL

Z mé strany je to vše. Děkuji vám za pozornost. Na počtenou! (03:39:24)

Statistiky:

Střely na bránu: 26-16
    Vyloučení: 6-5
    Využití: 0-0
    Buly: 17-17.

Utkání nám skončilo výsledkem 3:1 pro New York Islanders. Účastník druhého kola loňské sezony bojů o Stanley Cup vyhrál na ledě Philadelphie po brankách Hickeyho, Sbisy a Browna. Jediný gól Flyers vsítil van Riemsdyk po asistenci Jakuba Voráčka.

59:09 Erik BROWN - 1:3

59:09
    Islanders právě vstřelili branku!
    O vítězi je rozhodnuto. ERIK BROWN se trefuje přesně do prázdné brány. 1:3. Asistence: Cole Bardreau.

58:34
    Cizikas skvělým obranným zákrokem zachránil svůj tým.

57:35
    Lindblom byl před bránou důrazný. Kotouč později netrefil ideálně.

56:50
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Erik Brown – 2 min., hákování).

55:10
    První přesilovková formace si vytvořila tlak. Gibson střelám odolal.

54:33
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Erik Brown – 2 min., příliš mnoho hráčů).

54:23
    Obránce Aho promáchl dobře připravený kotouč. Svou chybou tak vyhostil hosty z útočné třetiny.

53:11
    Voráček přihrával do nebezpečného prostoru. Hayes následným pokusem minul klec.

52:24
    Koivula napřáhl těsně za modrou čárou a zbytečně si nekomplikoval situaci. Vybojoval pro svůj tým útočné pásmo.

50:39
    Lorito se vynořil osamocen před bránou, spoluhráč mu však přesný pas nepředložil.

49:57
    Zamula přihrál na hokejku Morina, jehož pokus pořádně protáhl Gibsona. Islanders teď zachránil gólman.

48:33

47:52
    Po získáném buly se domácí Flyers osvobozují.

47:14
    Mezi kruhy zůstal osamocen Ho-Sang. Lyon předvedl výtečný zákrok lapačkou.

46:33
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Philippe Myers – 2 min., krosček).

45:29
    Aktivita se přenesla před bránu Lyona. Hostů je nyní plný led.

44:48
    Voráčkův pokus z pravého kruhu byl chycen Gibsonem. Vhazovat se bude po levici gólmana Ostrovanů.

44:09
    St. Denis patří v dnešním zápase k aktivnějším hráčům. Dokázal si poradit s obráncem, ale branku nevstřelil.
    42:24 Luca SBISA - 1:2

42:24
    Vedení na hokejky hostujícího týmu vrací přesnou střelou LUCA SBISA. Jedná se o druhý gól Islanders, o který se postaral obránce. Tvrdým pokusem skoro prorval síť 1:2. Bez asistence.

41:28
    Beauvillier vystřelil z pravého křídla zhruba metr vedle zadní tyče brankáře Lyona.

40:42
    Hosté se dostali do útočného pásma, ale dlouho tam nepobyli. Philadelphia se rychle osvobodila.

40:01

Třetina nám skončila. Islanders nevyužili dlouhou přesilovku 5 na 3 a do vedení v samotném závěru neodskočili. Jediný gól v této části hry vstřelil James van Riemsdyk. Utkání je to zatím vyrovnané.

40:00

39:22
    Hickey nebyl daleko od druhé branky. Jeho dělovka od modré minula bránu o pár centimetrů.

38:24

38:01
    Cizikas vystřelil z velkého úhlu a nadělal domácímu brankáři potíže. Lyon byl u své tyče včas.

37:40
    Úvodní souhru ve dvojnásobné početní výhodě hosté překombinovali. Lindblom Philadelphii osvobodil.

36:24
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Philippe Myers – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

36:19
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Shayne Gostisbehere – 2 min., sekání).

35:45
    Střelecký pokus Browna byl sražen do ochranné sítě. Vhazovat se bude před brankářem Lyonem.

34:29
    Na přečíslení hostů zareagovala domácí obrana výborně. Gostisbehere celou situaci včas dobruslil.

33:05
    Martin vybídl před brankovištěm důrazného Komarova. Finský centr v těsné blízkosti Lyona neprostřelil.

32:37
    Přesilová hra se zatím hostům příliš nedaří. Ke střele se nedostali.

31:49
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Isaac Ratcliffe – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Chris Stewart – 2 min., bitka).
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Kyle Burroughs – 2 min., bitka).

29:20
    Následovaly nepřesnosti na obou stranách. Hraje se ve střední třetině.

28:36
    Ho-Sang nedostal přihrávku od svého spoluhráče přesně, přestože stál v zajímavé pozici.

27:14
    Komarov dokázal vystřelit z bezprostřední blízkosti. Lyon byl na jeho pokus připraven a vyrážečkou posunul touš do rohu.

26:30
    Hra pokračuje v rychlém tempu. Po delší pasáži bez přerušení je hra zastavena. Následuje komerční přestávka.

26:00
    Střídání v týmu Philadelphia Flyers: ze hřiště odchází Brian Elliott, přichází Alex Lyon.

25:46
    Střídání v týmu New York Islanders: ze hřiště odchází Semjon Varlamov, přichází Christopher Gibson.
    24:27 James van Riemsdyk - 1:1

24:27
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Elitní formace Flyers srovnává skóre! JAMES VAN RIEMSDYK využil přihrávku Jakuba Voráčka a chytrou střelou vyrovnal na 1:1. Asistence: Jakub Voráček a Kevin Hayes.

23:25
    Na útočné modré čáře byl nastartován Cizikas. Kotouč k němu nedoletěl.

22:58
    Bardreau se probil před bránu, odkud se snažil zamést puk za ležícího Elliotta. To se mu však nepovedlo dokonale.

21:44
    Ofsajd zastavil útočnou akci Philadelphie. Bude se vhazovat ve středním pásmu.

21:26
    Vyloučení v týmu Philadelphia Flyers (Isaac Ratcliffe – 2 min., nedovolené bránění).

20:52
    Začátek třetiny chytla lépe tentokrát Philadelphia. Voráček před bránou vybízel van Riemsdyka. Kdyby druhý jmenovaný hráč zakončil, tak by zřejmě Varlamov neměl šanci zakročit.

20:01

Skončila nám první třetina, která moc hokejové krásy nenabídla. Ostrované se ujali vedení už ve třetí minutě, ale střel bylo k vidění pramálo. Snad nám druhá perioda nabídne lepší podívanou.

20:00

19:44

18:29
    Farabee si najel do ideální pozice, ale pouze vyprášil vyrážečku hostujícího brankáře.

17:44
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Matt Lorito – 2 min., příliš mnoho hráčů).

16:42
    Hayesova křížná přihrávka nenašla před bránou volného Voráčka. Philadelphia se po delší době dostala do šance.

15:50
    Elliott musel znovu zasahovat. Aktivita a zároveň zasloužené vedení Islanders je naprosto zřejmé.

14:25
    Leo Komarov si při souhře s Brownem poradil s domácími obránci a vystřelil z hranice kruhu.

13:10
    Hutton pálil od modré čáry. Trefil před sebou stojícího hráče.

12:01

11:48
    Až na konci přesilové hry se domácí tým dostal do tlaku. Ostrované se statečně brání.

10:45
    Přesilovou hru zatím Letci nehrají příliš dobře. Nedokázali se udržet v útočném pásmu.

10:01
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Travis St. Denis – 2 min., hákování).

08:20
    Zatím jsme příliš hokejových dovedností obou mužstvem neviděli. Je to stále taková oťukávaná.

07:16
    Tentokrát se Philadelphia provinila icingem. Po komerční pauze se bude vhazovat před bránou Islanders.

06:08
    Domácí Letci se poprvé v utkání na delší dobu usadili před bránou Ostrovanů.

04:03
    Ofsajd zastavil postup domácích hokejistů vpřed. Máme zde druhé přerušení hry.

02:15
    Zatím se hraje v poměrně rychlém tempu. Islanders jsou stále na puku. Philadelphia se prozatím před bránu nedostala.
    02:03 Thomas HICKEY - 0:1

02:03
    THOMAS HICKEY dokázal velmi dobře skrýt svou střelu a poslal v úvodu třetí minuty Islanders do vedení. Elliott na jeho ránu dosánout nedokázal. 0:1. Asistence: Grant Hutton a Travis St. Denis.

01:34
    Úvod vyšel lépe hostujícím hokejistům, ihned se posunuli před brankáře domácích.

00:01

Philadelphia Flyers: Elliott (Lyon) – Gostisbehere, Braun, Willcox, O´Reilly, Welinski, Myers, Zamula, Morin – Voráček, van Riemsdyk, Hayes – Lindblom, Vorobjov, Farabee – Suško, Criscuolo, Stewart – Ratcliffe,

New York Islanders: Varlamov (Gibson) – Hutton, Hickey, Mayfield, Sbisa, Burroughs, Aho – Koivula, Komarov, Beauvillier – Martin, Ho-Sang, Cizikas – St. Denis, Lorito, McDonald – Bellows, Brown, Bardreau

Rozhodčí: Charron, Blandina – Kovachik, Shewchyk.

Přeji vám příjemné úterní ráno při sledování zápasu přípravy na NHL. Philadelphia Flyers se utká s New Yorkem Islanders. Zápas začíná krátce po jedné hodině ranní.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.

Daniel Fekets

Góly a asistencie: 25. Riemsdyk (Voráček, Hayes) – 3. Hickey (Hutton, Denis), 43. Sbisa, 60. Brown (Bardreau)

Philadelphia Flyers: Elliott (27. Lyon) – Gostisbehere, Braun, Willcox, O´Reilly, Welinski, Myers, Zamula, Morin – Voráček, van Riemsdyk, Hayes – Lindblom, Vorobjov, Farabee – Suško, Criscuolo, Stewart – Ratcliffe.
    New York Islanders: Varlamov (26. Gibson) – Hutton, Hickey, Mayfield, Sbisa, Burroughs, Aho – Koivula, Komarov, Beauvillier – Martin, Ho-Sang, Cizikas – St. Denis, Lorito, McDonald – Bellows, Brown, Bardreau.

Rozhodca: Charron, Blandina – Kovachik, Shewchyk