Česká Lípa – Střešovice 4:5 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
4:5 (0:0, 2:0, 2:5)
PSN Tatran Střešovice
cz Pondelok 16.09.2019, 17:30 • ZS Česká Lípa • Livesport Superliga (CZ) • 1. kolo

Nejlepší hráči utkání
    Za Českou Lípu byl vyhlášen po zásluze Ivan Ponomarev. Za Tatran pak teprve sedmnáctiletý Matěj Havlas (2+1).

Střely na branku celkem v zápase: 20:35!

Zápas je u konce. Třetí třetina nám přinesla strhující podívanou, ve které jsme mohli vidět celkem sedm branek. Navíc Tatran dokázal otočit vývoj utkání ve svůj prospěch a nakonec se raduje z celkového vítězství. Česká Lípa však sehrála velmi dobré utkání a také díky svému brankáři, který jim dnes pomáhal s výbornými zákroky. Avšak ani to nestačilo a Tatran díky dobré hře ve třetí třetině bere všechny tři body!

59:44
    Utkání sleduje 560 diváků!
    59:32 Milan TICHÝ - 4:5

59:32
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MILAN TICHÝ, který ve vlastním oslabení ještě vykřesává jiskřičku naděje. Asistence: Jakub Karel.

58:47
    A je tu první vyloučení, kdy je vyloušen Slaný, který po inkasované brance vztekle hodil holí o svou branku, která se zlomila. Vyloučen za sekání na pět minut.
    58:47 Matěj HAVLAS - 3:5

58:47
    Tatran právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MATĚJ HAVLAS, který v sedmnácti letech a v prvním zápase trefuje přes celé hřiště prázdnou branku. Bez asistence.

58:44
    Krajcigr ve vyložené šance netrefuje branku, ale pouze tyč!

58:21
    Ponomarev je již na střídačce a Lípa to zkouší v šesti hráčích v poli.

58:00
    Právě nám běží poslední dvě minuty závěrečné třetiny!

57:29
    Martin Pánek u pravé tyčky a už mohl zamést míček do branky, ale opět byl proti skvěle chytající Ponomarev.

56:23
    Tatran u míčku a uvidíme, jestli se jim podaří udržet vedení. Lípa to bezpochyby nebude chtít zabalit.

55:06
    Oddechový čas pro hosty.
    55:06 Matěj HAVLAS - 3:4

55:06
    Tatran otáčí vývoj utkání z 1:3 na 4:3 ve svůj prospěch! MATĚJ HAVLAS se prosmýkl až k brance a dostává míček do branky. Pro Havlase je to zároveň první branka v nejvyšší mužské soutěži. Asistence: Martin Šindelář.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 25. Tichý (Matějíček), 40. Dzierža (Novotný), 53. Novotný (Tichý), 60. Tichý (Karel) – 45. Kreysa (Meliš), 53. Šindelář (Havlas), 55. Langer (Kreysa), 56. Havlas (Šindelář), 59. Havlas

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Dvořák) – Tichý, Mlejnek, Kadlec, Merlíček, Slaný, Štěrba, Hanzalík – Dzierža, Knespl, Spilka – Hřebřina, Karel, Matějíček – Novotný, Jirsa, Krajcigr – Ekl, Vlček.
    PSN Tatran Střešovice: Kříž (Frühbauer) – Tlapák, Mühlfait, Ja. Kolísko, Sádlo, Sládeček, Pánek – Kreysa, Komárek, Piták – Jak. Kolísko, Langer, Havlas – Šrámek, Josef Novák, Meliš – Brautferger, Švéda, Šindelář.

Rozhodca: Jakub Nábělek a Radek Štengl