Bohemians – Black Angels 8:4 (kon.) | Liberec – Ostrava 4:3 (kon.) | Otrokovice – Sparta 1:3 (kon.)
Chodov – Hattrick Brno 13:5 (kon.)
PSG Panthers Otrokovice
1:3 (1:1, 0:1, 0:1)
ACEMA Sparta Praha
cz Nedeľa 15.09.2019, 18:00 • Městská hala Otrokovice • Livesport Superliga (CZ) • 1. kolo

Nejlepší hráči utkání
    Za hostující celek byl vyhlášen Matyáš Velc (2+0). Za domácí pak Jakub Haša (1+0).

Sparta přidala v závěrečné dvacetiminutovce jednu branku a hrála si to, co potřebovala. Otrokovice se nedostaly do žádného delšího tlaku či do nějakých šancí, které by mohly vést k vyrovnání. Hodně taktickou bitvu nakonec lépe zvládli hosté a ti si odváží domů tři body!

59:30
    Za hlasitého povzbuzování se Otrokovice dostaly do blízkosti branky. Po střele Pešata vznikl závar před Benešem, ale on se svými spoluhráči ustál zmatek v před brankovém prostoru.

59:01
    Přesilovka Sparty končí a nyní jí zbývá ubránit a dohrát poslední minutu zápasu.

59:00
    Oddechový čas pro domácí.

58:22
    Až v závěru kombinace se dostali do zakončení, které však nebylo nikterak nebezpečné.

57:51
    Sparta si přihrává a využívá k tomu celou palubovku. Do před brankového prostoru Otrokovic se ani nesnaží nějak dostávat.

57:06
    A další rána do vazu pro Panthery, za technický prohřešek (špatné střídání) sedí na trestné Jakub Zdražil.

56:57
    Stále si domácí nemohou vytvořit nic zásadního. Hosté to takticky velmi dobře zvládají.

55:54
    Zatím se však domácím nedaří vůbec dostat na míček. Sparta si jej trpělivě drží na svých čepelích.

55:03
    Panteři ustáli tohle oslabení a nyní se budou snažit o vytvoření tlaku a pokusu o vyrovnání stavu skóre.

54:41
    Ve zbytku přesilovky se hosté nikam neženou a spíše udržují svůj dvou brankový náskok, což může být ještě hodně těžké v závěrečných minutách zápasu.

53:24
    Sparta rozjela kombinaci, po které následovalo nepřesné zakončení. Otrokovice vyhazují míček až k brance Beneše.

52:55
    Komplikace pro otrokovický celek, neboť byl za sekání vyloučen Filip Hrabal.

51:38
    Radovan Michaljovič zastavuje vysoko letící míček u své levé tyčky a hned se snaží rozehrát na své spoluhráče a nepřerušovat hru.

50:00
    Deset minut do konce třetí třetiny a domácí budou muset otevřít více svou hru, pokud ještě chtějí dramatizovat závěr zápasu.

Adam Dořák

Góly a asistencie: 2. Haša (Vykopal) – 16. Křenek (t.s.), 22. Velc (Čermák), 49. Velc (Čermák)

PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Majrich) – Zimmer, Mich. Nagy, Kvapil, Čevela – Červenka, Hrabal, Szweda – Koláčný, Gál, Blažek – Pešat, Kostolány, Zdražil – Vykopal, Petřík, Nehila – Haša.
    ACEMA Sparta Praha: Mart. Beneš (Čermák) – Ježek, Bartoš, Garčar, Kozák, Marvánek, Zeman, Křenek – Kolstrunk, Juha, Ujhelyi – Zouzal, Velc, Pažák – Burian, Lang, Čermák – Pruner, Veselý.

Rozhodca: Libor Gavlas a Lukáš Mikula