Zubří – Lovosice 28:26 (kon.)
HC ROBE Zubří
28:26 (14:12)
HK FCC Město Lovosice
cz Nedeľa 15.09.2019, 17:00 • ROBE Arena, Zubří • Chance Extraliga mužů (CZ) • 2. kolo
    60
    Mičkal převzal balón na levém křídle a zakončil na zadní tyč. (28:26)
    59
    Trkovský proměňuje k levé tyči. (27:25)
    59
    Hrstka narval míč ze sedmičky k pravé tyčce. (27:24)
    57
    Trkovský umístil nařízenou sedmičku o zem k pravé tyči. (26:24)
    56
    Trkovský z levé spojky do levého křídla na Motla a ten vystřelil k delší tyči. (25:23)
    56
    Dohrávka do pravého křídla začala u Šustáčka a Hlinky a skončila gólem Jurky k zadní tyči. (25:22)
    54
    Hrstka je dnes skvělý při sedmičkách a tu poslední nasměroval k pravé tyči. (24:22)

54
    Hostům se to vůbec nelíbí, ale po zákroku na pravou spojku při rozběhu do druhé vlny se háže sedmička proti Lovosicím. Kupa dostává dvě minuty. (23:22)
    51
    Trkovský proměnil sedmičku pravačkou k levé tyči. (23:22)

51
    Za nedovolený zákrok před svým brankovištěm dostává Dokoupil dvě minuty. (23:21)
    48
    Kupa reaguje trefou ze spojky k pravé tyči. (23:21)
    48
    Hrstka proskočil na levé spojce a poslal balón k zadní tyči. (23:20)
    47
    V signalizované pasivitě dohráli hosté akci do levého křídla a Motl přeloboval brankáře ke vzdálenější tyči. (22:20)
    46
    Nahrávku Trkovského zachytil Hlinka a trhákem dostává Zubří do vedení o tři branky. (22:19)
    45
    Hlinka si navedl míč zleva na střed a skóroval k pravé tyči. (21:19)
    44
    Šustáček našel Jurku na pravém křídle a ten přehodil brankáře k zadní tyči. (20:19)
    44
    Vyrovnáno Motlem z levého křídla a to vedlo Zubří o čtyři branky. Dušan Poloz si bere timeout. (19:19)
    42
    Motl z levé spojky na střed na Trkovského a ten bombou k pravé tyči propálil brankáře. (19:18)
    42
    Jurka ukončil útok brankou z pravého křídla. (19:17)
    41
    Bičiště proměnil vyloženou příležitost a už je to pouze o gól. (18:17)
    40
    Trkovský je výborný a podstřelem z levé spojky na delší tyč přidává svou další trefu. (18:16)
    40
    Brankář hostů se ani nepohnul při zakončení Řezníčka ze spojky. (18:15)
    38
    Trkovský zpracoval nahrávku a z levé spojky pod skákajícím brankářem uklidil balón do sítě. (17:15)
    38
    Vyskakujícího Hlinku na levé spojce neubránili dva hostující házenkáři. (17:14)
    37
    Jonáš dostal přihrávku na pravé spojce a k druhé tyči snížil na rozdíl dvou branek. (16:14)

37
    Rozhodčí přerušili výhodu a za faul při rodícím se protiútoku soupeře dostal Řezníček dvě minuty. (16:13)
    37
    Už neplatí, protože Trkovský chytil rychlost na levé straně a umístil střelu ke vzdálenější tyči. (16:13)
    36
    Hrstka vymyslel delší pas do pravého křídla, kde zakončil Jurka k zadní tyči. (16:12)
    34
    Hrstka se nemýlil k levé tyči. (15:12)

29
    Vyloučení v týmu HC ROBE Zubří (Marek Hlinka). (14:12)
    19
    Souhru se Šustáčkem a Hlinkou vyřešil Řezníček křižnou střelou z pravé spojky. (14:12)
    28
    Zubří znovu vede po zakončení Hlinky ze střední spojky. (13:12)

25
    Semerád dostává dvojku za faul na pivota. (12:12)
    25
    Motejl převzal pas na pravé spojce a gólem z druhé vlny vyrovnal. (12:12)
    24
    Hlinka adresoval nahrávku z levé spojky na pivota Šustáčka a ten z otočky překlopil vývoj první půle na stranu ROBE. (12:11)
    23
    Hlinka byl důrazný na levé spojce a z výskoku srovnal. (11:11)
    21
    Sníženo Řezníčkem z levé spojky na bližší tyč po nahrávce pod sebe. (10:11)
    21
    Trkovského střela z výskoku na středu zaplula do levé poloviny branky. (9:11)
    20
    Jeden z domácích hráčů poslal nahrávku na levou stranu do trháku Mičkalovi a ten zakončil na zadní tyč. (9:10)
    19
    Jurka využil přihrávky Řezníčka z pravé spojky a z pravého křídla snížil. (8:10)

19
    Vyloučení v týmu HK FCC Město Lovosice (Roman Jelínek). (7:10)

19
    19
    Po ztrátě domácích dostal Malý přihrávku na pravou stranu a při trháku nezaváhal z výskoku. (7:10)
    18
    Kupa překvapil obranu střelou ze střední spojky okolo levé ruky brankáře Maliny. (7:9)
    17
    Řezníček dal pas na pravou spojku do běhu Šustáčkovi a ten obstřelil brankáře. (7:8)

17
    To vypadá na Bičistěho, kdo se přiznal k teči střely Miroslava Jurky z pravé spojky a Zubří bude nadále kombinovat u brankoviště soupeře. (6:8)
    16
    Z rozběhu do druhé vlny a pravé spojky udeřil Jelínek. (6:8)
    14
    Šustáček s Hlinkou dohráli akci zleva na pivota a Dokoupil reagoval trefou nad nohou brankáře. (6:7)
    14
    Trkovský se středem dostal na hranici brankoviště a překonal vybíhajícího Malinu. (5:7)
    12
    Hlinka proletěl na šest metrů a jeho bomba skončila u pravé tyčky. (5:6)
    12
    A potom Motl z trháku k pravé tyči. (4:6)
    12
    Malý skóruje z pravého křídla. (4:5)

9
    Za faul na otáčejícího se Motla na levé spojce dostal Hlinka kartu. (4:4)
    8
    Řezníček asistoval z pravé spojky u gólu Jurky z pravého křídla. (4:4)
    8
    Jenže Jonáš obdržel pas pod sebe a ranou z výskoku na pravé spojce vrátil hostům vedení. (3:4)

7
    Hybner vidí kartu za faul na pravou spojku. (3:3)
    6
    Hrstka se trefuje opět ze sedmičky k levé tyčce. (3:3)

6
    Trkovský fauloval pravé křídlo Jurku a putuje na trestnou lavici. (2:3)
    6
    Trkovský prostřelil brankáře z pravé spojky. (2:3)
    5
    Další pas Šustáčka z pravé spojky do pravého křídla, kde se tentokráte Jurka křížem prosadil. (2:2)
    5
    Bouček přihrál pod sebe a rána Motla z výskoku na levé spojce končí u přední tyče. (1:2)

4
    Žlutá karta pro tým HK FCC Město Lovosice (Jiří Semerád). (1:1)
    3
    Bouček odstartoval povedenou dohrávku do pravého křídla, kde vyrovnal vyskakující Malý. (1:1)