Hradec Králové – Liberec | 3:6 (kon.) |
Red Star Kunlun – Čeljabinsk | 1:2 (kon.) | | | Ufa – Chabarovsk | 3:2 (kon.) | | | Čerepovec – D. Moskva | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Nižnekamsk – Jekaterinburg | 3:5 (kon.) | | | S.Moskva – Soči | 0:1 (kon.) | | | Viťaz – Novosibirsk | 3:2 (2:1 po s.n.) |
Ústí n/L – Jihlava | 2:3 (kon.) | | | Litoměřice – Frýdek-M. | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Havířov – Vsetín | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Poruba 2011 | 3:5 (kon.) | | | Kadaň – Motor ČB | 1:7 (kon.) | | | Benátky n/J – Slavia | 3:1 (kon.) |
Třebíč – Přerov | 4:5 (po pr.) |
Salzburg – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Č. Budějovice – Liberec | 3:2 (kon.) | | | Olomouc – Plzeň | 3:4 (kon.) |
Jihlava – Slavia | 4:3 (po pr.) | | | Zlín – K. Vary | 3:4 (kon.) | | | Kladno – Mladá Boleslav | 7:1 (kon.) |
HC Litvínov – Hradec Králové | 4:1 (kon.) | | | Chomutov – Pardubice | 1:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Sparta Praha | 2:4 (kon.) |
koniec
HC Salavat Julajev Ufa
3:2
(2:1, 0:1, 1:0)
Amur Chabarovsk
54:59
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., krosček).
|
|
52:10
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Philip Larsen – 2 min., držení).
|
|
46:38
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Linus Omark – 2 min., nafilmovaný pád nebo přehrávání).
|
|
45:09
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Vjačeslav Ušenin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
38:17
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Burmistrov – 2 min., sekání).
|
|
29:01
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vladislav Kartajev – 2 min., hákování).
|
|
28:38
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Alexandr Burmistrov – 2 min., hákování).
|
|
23:06
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Valerij Vasiljev – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
09:54
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Ondřej Vitásek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
04:10
|
Vyloučení v týmu Amur Chabarovsk (Ondřej Vitásek – 2 min., vysoká hůl).
|
Góly a asistencie:
9. Hartikainen (Panin, Omark), 20. Baranov (Omark, Manninen), 51. Šošnikov (Koledov) – 12. A. Lazarev (Jordán), 30. Rudenkov (T. Zohorna, Vitásek)
Rozhodca: Ravodin, Rogačjov – Maximovskij, Osipov
Diváci: 5 813
Nepremenená penalta:
HC Salavat Julajev Ufa:
Metsola (Karejev) – Larsen, Panin (C), Arzamascev, Koledov, S. Garejev, Ar. Sergejev, Muchamadullin, Lisovec – Hartikainen, Omark (A), Manninen – Šošnikov, Burmistrov (A), Kugryšev – Chochriakov, Amirov, M. Majorov – Kartajev, Baranov, Gimatov.
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Kamalov (C), Vasiliev (A), Koriagin, Turbin, Alexandrov – T. Zohorna, Rudenkov (A), H. Zohorna – Fajzullin, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Gorškov, Kapiturov, A. Lazarev – Kuznecov, Veličkin, Jazkov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Amur Chabarovsk: Alikin (Langhamer) – Jordán, Vitásek, Kamalov (C), Vasiliev (A), Koriagin, Turbin, Alexandrov – T. Zohorna, Rudenkov (A), H. Zohorna – Fajzullin, Vj. Ušenin, Vl. Ušenin – Gorškov, Kapiturov, A. Lazarev – Kuznecov, Veličkin, Jazkov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Ravodin, Rogačjov – Maximovskij, Osipov
Diváci: 5 813
Vendula Zdražilová