Skalica – Trnava 3:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Dubnica 3:5 (kon.) | Martin – Topoľčany 4:1 (kon.)
Pov. Bystrica – Žilina 3:6 (kon.) | Levice – Bratislava Capitals 3:9 (kon.)
HK Spišská Nová Ves
3:5 (0:3, 3:1, 0:1)
TSS GROUP Dubnica
Piatok 13.09.2019, 17:30 • STEZ aréna • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 2. kolo

57:47
    Dubnica dáva gól! Avizované vylúčenie sa zrušilo gólom, po krásnej kombinácii na jeden dotyk. Tomáša Klimenta prišiel ako blesk z jasného neba.
    Asistencia Jakúbek Martin.

35:17
    Spišská Nová Ves dala gól!
    Domáci to zvládli i po druhý krát, zápas sa dramatizuje. Strelec gólu dostáva divákov do varu, je ním FRANTISEK KOKY.
    Asistencia Ondov

33:19
    Presilovka je využitá veľmi rýchlo, hráči sa rozostavili a premiešali si puk. Tvrdú strelu vyslal Maňák Filip.
    Asistencia: Koky

26:24
    František Koky prvý krát potešil domácich divákov.
    Asistencia Havrila

25:23
    Dubnica dáva gól! O tomto góle sa rozhodlo až po konzultácii rozhodcov pre posunú bránu no platí. Strelil ho BOGDIN
    Asistencia Kokavec

18:55
    V poslednej minúte prvej tretiny je to už stav o rozdielu triedy. Na 3:0 to zvládli zásluhou FILIPOM NEMČKOM.
    Asistencie Heqyii, Klimenta

6:39
    JAKUBEC RICHARD unikol obrane a sám zvýšil na narozdiel už dvoch gólov.
    Bez asistencie

5:29
    Domáci ustáli prvé oslabenie v zápase, no v plnom počte otvoril skoré MARTIN JAKUBEK
    Asistencia: MICHAL Chatrovach
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dana Kontuľová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Spišská Nová Ves. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím TSS GROUP Dubnica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 27. Koky (Havrila), 34. Maňák (Koky), 36. Koky (Ondov) – 6. Jakubek (Chartovach), 7. Jakubec, 19. Nemček (Heqyii, Klimenta), 26. Bogdin (Kokavec), 58. Klimenta (Jakubek)

HK Spišská Nová Ves: brankári : Rabčan- Šimo
    obrancovia: Semeňák, Vantroba, Petrek, Štefánik, Maňak, Boldižár,Knižka, Ludányi
    útočníci: Koky, Bača, Ondov, Polomský, Štrauch, Halász, Findura, Kover, Novák. I, Novák. L., Havrila, Vartovník

TSS GROUP Dubnica: : Lakosil- Kutey
    Dužák- Švec, Kristin, Duriš, Kokavec, Bogin, Trška, Jakubek- Heqyi,Klimenta, Chatrauch, Jakubek. J