Anglicko – Kosovo | 5:3 (kon.) | | | Čierna Hora – Česko | 0:3 (kon.) | | | Litva – Portugalsko | 1:5 (kon.) |
Luxembursko – Srbsko | 1:3 (kon.) | | | Albánsko – Island | 4:2 (kon.) | | | Francúzsko – Andorra | 3:0 (kon.) |
Moldavsko – Turecko | 0:4 (kon.) |
Veľké Lovce – Nitra | 0:7 (kon.) | | | Martin – Ružomberok | 0:2 (kon.) | | | Pezinok – Senica | 0:6 (kon.) |
TU Košice – Michalovce | 1:1 (4:3 po pen.) | | | Šalková – Trenčín | 1:5 (kon.) |
Kazachstan – Izrael | 1:2 (kon.) | | | S. Macedónsko – Faerské ostrovy | 7:1 (kon.) | | | Grécko – Litva | 1:0 (kon.) |
Ukrajina – Malta | 4:0 (kon.) | | | Poľsko – Estónsko | 4:0 (kon.) | | | Fínsko – Sev. Írsko | 1:1 (kon.) |
Švédsko – Írsko | 1:3 (kon.) | | | Taliansko – Luxembursko | 5:0 (kon.) | | | Azerbajdžan – Gruzínsko | 0:3 (kon.) |
Lichtenštajnsko – Švajčiarsko | 0:5 (kon.) | | | Dánsko – Rumunsko | 2:1 (kon.) | | | Srbsko – Lotyšsko | 1:1 (kon.) |
Bielorusko – Portugalsko | 0:2 (kon.) | | | Holandsko – Cyprus | 5:1 (kon.) | | | Bulharsko – Rusko | 0:0 (kon.) |
Španielsko – Čierna Hora | 2:0 (kon.) | | | Chorvátsko – Škótsko | 1:2 (kon.) | | | Wales – Nemecko | 1:5 (kon.) |
Belgicko – Bosna | 0:0 (kon.) |
Hlučín – Vítkovice | 4:2 (kon.) |
koniec
Severné Macedónsko
7:1
(3:1)
Faerské ostrovy
90+2
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Niclasen, přichází Henriksen.
|
|
87
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Andreasen, přichází H. Samuelsen.
|
|
83
|
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Ristovski, přichází Krstovski.
|
|
69
|
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Daci, přichází Abaz.
|
|
69
|
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Atanasov, přichází Tošeski.
|
|
69
|
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Todoroski, přichází Trapanovski.
|
|
68
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází J. Samuelsen, přichází Jacobsen.
|
|
68
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází Agnarsson, přichází Knudsen.
|
|
68
|
Střídání v týmu Faerské ostrovy: ze hřiště odchází P. Petersen, přichází Radosavlevic.
|
|
46
|
Střídání v týmu Severní Makedonie: ze hřiště odchází Antovski, přichází Jovanov.
|
Góly:
26. Mitrovski, 32. Čurlinov, 45+2. Mitrovski, 59. Daci, 62. Ličina, 85. Mitrovski, 88. Čurlinov – 19. Andreasen (pen.)
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:0. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.
Rozhodca: Barcelo – Parody (oba GIB), Gordillo (ESP)
Diváci:
Karty: 83. Mitrovski (MAK) – 52. D. Petersen (FAO), 61. Andreasen (FAO), 83. Jacobsen (FAO)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:0. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:11.
Severné Macedónsko:
Jankov – Antovski (46. Jovanov), Ličina, Rufati, Todoroski (69. Trapanovski) – Mitrovski, Atanasov (69. Tošeski), Zdravkovski (C) – Daci (69. Abaz), Ristovski (83. Krstovski), Čurlinov
Náhradníci: Božinoski – Jovanov, Trapanovski, Serafimov, Tošeski, Ačkovski, Krstovski, Abaz, Ljuma
Tréner:
Faerské ostrovy: Zachariasen – Olsen, B. Petersen (C), Niclasen (90+2. Henriksen), Johansen – Andreasen (87. H. Samuelsen) – P. Petersen (68. Radosavlevic), Mikkelsen, J. Samuelsen (68. Jacobsen), Giessing – Agnarsson (68. Knudsen)
Náhradníci: Eyðsteinsson – Henriksen, Nielsen, Jacobsen, Radosavlevic, Kundsen, H. Samuelsen
Tréner:
Náhradníci: Božinoski – Jovanov, Trapanovski, Serafimov, Tošeski, Ačkovski, Krstovski, Abaz, Ljuma
Tréner:
Faerské ostrovy: Zachariasen – Olsen, B. Petersen (C), Niclasen (90+2. Henriksen), Johansen – Andreasen (87. H. Samuelsen) – P. Petersen (68. Radosavlevic), Mikkelsen, J. Samuelsen (68. Jacobsen), Giessing – Agnarsson (68. Knudsen)
Náhradníci: Eyðsteinsson – Henriksen, Nielsen, Jacobsen, Radosavlevic, Kundsen, H. Samuelsen
Tréner:
Rozhodca: Barcelo – Parody (oba GIB), Gordillo (ESP)
Diváci:
Martin Dvořák