Red Star Kunlun – Barys | 2:3 (kon.) | | | Jekaterinburg – Metallurg Magnitogorsk | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Nižnekamsk – Riga | 4:0 (kon.) |
Čerepovec – CSKA Moskva | 0:4 (kon.) | | | Viťaz – D. Moskva | 4:1 (kon.) |
koniec
Viťaz Moskovská oblasť
4:1
(2:0, 1:1, 1:0)
Dynamo Moskva
44:38
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Joonas Nättinen – 2 min., podrážení).
|
|
39:44
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Sergej Bojkov – 2 min., hrubost).
|
|
35:26
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Juuso Hietanen – 2 min., vysoká hůl).
|
|
25:00
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Nikita Vyglazov – 2 min., hákování).
|
|
22:26
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Alexej Makejev – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
21:49
|
Vyloučení v týmu HC Viťaz Moskevská oblast (Ilja Šinkevič – 2 min., držení).
|
|
15:26
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Maxim Afinogenov – 2 min., podrážení).
|
|
11:39
|
Vyloučení v týmu Dynamo Moskva (Daniil Tarasov – 2 min., podrážení).
|
Góly a asistencie:
3. Mons (Petrakov), 11. Makejev (P. Černov, A. Sjomin), 33. Grebenščikov (Jo. Nättinen), 45. Makejev (P. Černov, A. Sjomin) – 24. Hietanen (A. Petersson, Šipačov)
Rozhodca: Olenin, Sidorenko – Biljugin, Savenkov
Diváci:
Nepremenená penalta:
Viťaz Moskovská oblasť:
Samonov (I. Ježov) – Jevsejenkov (A), Katičev, Golovkov, V. Lajunen, Šinkevič, Voronkov, Pylenkov – Makejev, P. Černov, A. Sjomin (C) – Jo. Nättinen, M. Aaltonen, Grebenščikov – Mons, Petrakov, Vyglazov (A) – A. Ševčenko, Mojsejev, Laričev – Gončarov.
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Bočarov (45. Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), Volkov, Ľamin, Grigorjev, Bojkov – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – V. Kuljomin (A), Jefremov, Mojsejev – Indrašis, Polygalov, A. Petersson – Afinogenov, Igumnov, Muranov – Kruglov.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Dynamo Moskva: Bočarov (45. Jerjomenko) – Hietanen, Čajkovský, Mironov (A), Volkov, Ľamin, Grigorjev, Bojkov – Jaškin, Šipačov (C), Tarasov – V. Kuljomin (A), Jefremov, Mojsejev – Indrašis, Polygalov, A. Petersson – Afinogenov, Igumnov, Muranov – Kruglov.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Olenin, Sidorenko – Biljugin, Savenkov
Diváci:
Štěpán Slovák