Mladá Boleslav – Sparta Praha | 3:0 (kon.) | | | Michalovce – Košice | 1:3 (kon.) | | | Jihlava – Pardubice | 1:3 (kon.) |
Litvínov – Ústí n/L | 2:1 (kon.) | | | K. Vary – Kassel Huskies | 5:4 (kon.) | | | Žilina – Topoľčany | 5:1 (kon.) |
Přerov – Frýdek-M. | 3:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Zlín | 2:3 (kon.) | | | Litoměřice – Sokolov | 3:4 (kon.) |
Vsetín – Poruba 2011 | 3:2 (po pr.) | | | Zvolen – Detva | 5:1 (kon.) | | | Jastrzebie – Havířov | 2:6 (kon.) |
Martin – Šumperk | 3:1 (kon.) | | | Kadaň – Chomutov | 2:4 (kon.) | | | SHK Hodonín – Vienna B | 4:3 (kon.) |
Novosibirsk – Vladivostok | 5:1 (kon.) | | | Barys – Chabarovsk | 3:2 (kon.) | | | Helsinki – Kazaň | 2:5 (kon.) |
B. Bystrica – Mníchov | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Hradec Králové – Cardiff | 5:2 (kon.) | | | Hämeenlinna – Plzeň | 1:2 (po pr.) |
Grenoble – Kärpät | 2:6 (kon.) | | | Rungsted Seier Capital – Zug | 0:5 (kon.) | | | Liberec – Belfast Giants | 6:1 (kon.) |
Bern – Skellefteå | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Ambri-Piotta – Färjestad | 2:1 (kon.) | | | Moser Medical Graz 99ers – Frölunda | 1:5 (kon.) |
Plzeň – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) |
koniec
Grenoble Brûleurs de Loups
2:6
(1:1, 0:3, 1:2)
Kärpät Oulu
Rostislav Králik
Góly a asistencie:
13. Fleury (Treille, Trabichet), 44. Manavian (Fleury, Treille) – 5. Anttila (Huttula, Karvinen), 37. Puljujärvi (Heshka, Koblížek), 38. Pesonen (Sailio, T.Niemelä), 39. Krejčík (Krištof, Antilla), 51. Lammikho (Krejčík), 54. Tieksola (Lammikho)
Rozhodca: Fluri, Barcelo – Goncalves, Constantineau
Diváci: 2400
Nepremenená penalta:
Grenoble Brûleurs de Loups:
Horák (Raibon) – Sauve, Manavian, Bisaillon, Hardy, Trabichet – Treille, Fleury, Aleardi – Kearney, Champegne, Koudri – Baylacg, Kara, Valier – Fabre, Rohat, Dair.
Náhradníci:
Tréner:
Kärpät Oulu: Annunen (Rybár) – Krejčík, Heshka, Byström, M. Niemelä, Kukkonem, T. Niemelä, Huttula – Koblížek, Krištof, Puljujärvi – Pyörälä, Pesonen, Jokinen – Sailio, Lammikho, Tieksola – Hermonen, Anttila, Metsävainio -Karvinen.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
Kärpät Oulu: Annunen (Rybár) – Krejčík, Heshka, Byström, M. Niemelä, Kukkonem, T. Niemelä, Huttula – Koblížek, Krištof, Puljujärvi – Pyörälä, Pesonen, Jokinen – Sailio, Lammikho, Tieksola – Hermonen, Anttila, Metsävainio -Karvinen.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Fluri, Barcelo – Goncalves, Constantineau
Diváci: 2400
Vyloučení v týmu Grenoble Brûleurs de Loups (Alexander Aleardi – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Kärpät Oulu (Shaun Heshka – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu Grenoble Brüleurs de Loups (Dennis Kearney – 2 min. sekání).