25 26 25 25
Slovensko
1
22 28 18 21
Utorok 27.08.2019, 20:25 • Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava (Slovensko) • ME - ženy

To je odo mňa z tohto zápasu všetko. Ďakujem vám za pozornosť a prajem pekný zvyšok večera. (22:35:02)

Štvrtý set začal veľmi podobne ako druhý a oba tímy tvrdo bojovali o každý bod. Slovenky odskočili do dvojbodového náskoku, Nemky však následne zlomili tento set šnúrou šiestich bodov za sebou, po ktorej Slovenkám odskočili a tento náskok už udržali až do konca. Slovenky vo fantastickej atmosfére predviedli ďalší sympatický bojovný výkon, dnes ale boli Nemky bohužiaľ lepšie a zaslúžene víťazia. Ujímajú sa tak vedenia v našej skupine a smerujú za víťazstvom v nej. Slovenky budú hrať vo štvrtok s Ruskami o druhé miesto v bratislavskej skupine.

Koniec zápasu

25:21
    Lippmannová ukončuje dnešný zápas po dlhej výmene presným smečom do rohu našej polovice. Nemecko vyhráva 3:1 na sety.

24:21
    Prvý odvrátila Palgutová diagonálnym smečom, ktorý tečovala nemecká blokárka do autu.

24:20
    Weitzelová rýchlym smečom získava pre Nemky štyri mečbaly.

23:20
    Herelová hneď potom esom znižuje!

23:19
    Pollová pokazila podanie. Slovenky ešte žijú!

23:18
    Palgutovej prudký smeč končí ďaleko v aute. Nemkám už chýbajú na výhru v zápase len dva body.

22:18
    Ďalší presný smeč Lippmannovej.

21:18
    Libero Nemecka Poganyová zachránila loptu a potom Lippmannová smečom na čiaru získava Nemkám 21. bod v tomto sete.