0:1 (0:1)
SE Palmeiras
cz Streda 21.08.2019, 02:30Copa Libertadores • Štvrťfinále

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky Copy Libertadores. V tomto čtvrtfinálovém zápase proti sobě nastoupí Grêmio a SE Palmeiras.

V osmifinále hrálo Grêmio proti Libertadu a v prvním zápase vyhrálo 2:0, a pak v odvetě 3:0. V prvním zápase se trefil Tardelli a Braz, ve druhém pak z pokutového kopu Jean a dvakrát Andre.

Palmeiras v semifinále nastoupilo proti Goday Cruz. V prvním zápase remizovalo 2:2, ve druhém pak jasně vyhrálo 4:0. Za Palmeiras se trefili Melo a Borja, ve druhém zápase z penalty Veiga, Borja, Gustavo Scarpa a Dudu.

Hrát se bude v překrásné Areně do Grêmio, která byla otevřená v roce 2012 a pojme přes 60 tisíc diváků.

Grêmio: Victor – Leo Gomez, Goromel, Kannemann, Cortez . De Souza, Maicon – Alisson, Jean, Everton – André
    Náhradníci: Cesar – Pepe, Braz, Thaciano, Luan, Miranda, Galhardo, Luciano, Patrick, Rocha, Romulo, Tadelli

SE Palmeiras: Weverton – Rocha, Luan, Gomez, Barbosa Mendanha – Bruno Henrique, Melo – William, Gustavo Scarpa, Dudu – Adriano
    Náhradníci: Jailson – Borja, Vaiga, Carlos Antonio, Santos, Dracena, Carlos, Jean, Victor Luis, Ramirez, Dayverson, Ze Rafael.

1

1
    Domácí hrají v modrém, hosté v bílém. Utkání právě začalo za parádní atmosféry.

2
    Rohový kop rozehrával domácí celek, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poměrně snadno poradit.

3
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

4
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nikam nežene. Míč kontrolují domácí fotbalisté. Ti rozehrávají od své brankáře.

5
    Jako první se do šance dostal hostující Dudu, jehož zakončení po centru před branku postrádalo přesnost. Brankář zasahovat nemusel, a proto bude vykopávat od své branky.

7
    Domácí se nyní pokoušeli prosadit, ale obrana Palmeirasu byla pozorná a nenechala soupeře vypálit.

8
    Rocha hledal spoluhráče Dudua před brankou, ale centr postrádal přesnost. Hra se rychle přesunu, a tak ze střední vzdálenosti pálil Aliisson. Jeho rána končí těsně vedle tyče.

10
    Žlutou kartu dostává Felipe Melo (SE Palmeiras).

11
    Úvodních deset minut hry je pryč, sledujeme pasáž hry, v níž se míč přelévá ze strany na stranu. Na výraznější šanci v tomto zápase čekáme.

13
    Palmeiras rozehrává volný kop na své polovině, centr Williama se snesl před branku soupeře, ale nikdo z jeho spoluhráčů nebyl připravený zakončovat.

15
    Dudu centroval před branku, ale jeho spoluhráč si počínal nedovoleně před brankou. Vykopávat bude domácí brankář.

17
    Domácí fotbalisté se nyní sice usadili na útočné polovině, ovšem ke střele se jednak nedostali, navíc přišli o míč.

18
    Žlutou kartu dostává Walter Kannemann (Grêmio). Nic moc jiného domácímu hráči nezbývalo.

19
    Střídání v týmu Grêmio: ze hřiště odchází Bruno Cortez, přichází Luis Rocha.

20
    V tomto zápase zatím sledujeme dobré počínání obran, na střelu na branku zatím čekáme. Ani jeden tým nevypálil mezi tři tyče.

23
    Leo Gomez si dobře vyskočil na centr, který vyslal od rohového praporku jeho spoluhráč. Zakončení hlavou končí mimo branku. Weverton vykopává od své branky.

25
    Sledujeme aktivní hru z obou stran, ani zatím se ani jeden celek do výraznější šance nedostal. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

28
    Hostující brankář vykopává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop až na útočnou polovinu, kde souboj o míč jeho spoluhráči prohráli.

28
    Rocha bojoval o míč, ale dokázal jej udržet na hrací ploše, a tak vhazují hosté.

29
    Kannemann zakončoval ze střední vzdálenosti, jeho ránu z velké dálky do středu branky kryje brankář.

32
    Palmeiras právě vstřelilo branku!
    Krásná rána a hosté jdouz do vedení. Volný kop po přiťuknutí spoluhráče zakončil tvrdou ránou GUSTAVO SCARPA. Jeho projektil se vyhnul všem nástrahám, od břevna se odrazil do brány. Taková parádní rána se jen tak nevidí. Asistence: Marcos Rocha.
    32. Gustavo SCARPA - 0:1

33
    Domácí hráči i fanoušci jsou průběhem zápasu mírně řečeno zaskočení, snaží se co nejrychleji vyrovnat, ale zatím jen jednou vystřelili na branku.

36
    Hra se nyní odehrává na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat do střelecké pozice, míč kontrolují domácí fotbalisté.

36
    Alisson to zkoušel individuálně, ale dvakrát se přes hostující obranu do střelecké pozice nedostal.

38
    Nyní se na útočnou polovinu dostal tým Palmeiras, ale vypálit na branku nedokázal. Navíc hru zastavil ofsajd.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, Gustava Scarpa to zkoušel individuálně, ale nedokázal odcentrovat před branku.

41
    Domácí gólman Victor rozehrává od své branky, rozehrál rychle, a tak jeho spoluhráči pronikali na útočnou polovinu. Ke střele se však fotbalisté v modrém nedostali.

43
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, domácí hráči mají míč sice pod kontrolou, ale na nějakou výraznější šanci čekají.

44
    Alisson se pokoušel prodrat do pokutového, kde byl mírně přistrčen soupeřem, sudí ale nechává hru plynout.

45
    Probíhá poslední minuta hry, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.

45
    Centr před branku získal hostující brankář, který se snadno zmocnil míče.

45+1
    Dvě minuty uvidíme navíc.

45+2
    Grêmio vybojovalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obrana jej rychle a celkem snadno dokázala odvrátit.

45+2

Hostující celek vede o jednu branku, krásnou ránou se prosadil Gustava Scarpa. Jeho parádní rána za zatím jedinou gólovou střelou v tomto zápase.

46

46
    Zdá se, že ani jeden celek během přestávky neprovedl střídání.

47
    Dudu postupoval k pokutovému území, jeho zpětná přihrávka však postrádala přesnost, a tak se hosté ke střele nedostali.

Dudu výborně hlavičkoval po autovém vhazování, ale jeho zakončení vytáhl skvělým zákrokem domácí brankář mimo.
    Dudu a jeho hlavička.

50
    Hosté vhazují na své polovině, centr se snesl na útočnou část hrací plochy, kde ovšem dobře zapracovala domácí obrana.

52
    Everton se dostal před pokutovým územím do souboje jeden na jednoho, ale neuspěl proti přesile soupeřů.

54
    Jeden z hostujících hráčů, Brunu Henrique utrpěl při jednom ze soubojů zranění hlavy, a tak za pomoci lékařů odchází z hrací plochy.

57
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se do šancí nedostává. Diváci vytváří zápasu parádní kulisu.

57
    Domácí si vypracovali další střelecký pokus, hostující brankář dobře zasáhl proti střele ze střední vzdálenosti.

58
    Střídání v týmu Grêmio: ze hřiště odchází Andre, přichází Diego Tardelli.

60
    Šance ve druhém poločase k vidění sice jsou, ale stále platí jednobrankové vedení hostujícího celku.

61
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek se nemůže propracovat před branku soupeře.

63
    Domácí Grêmio se usadilo na útočné polovině, kde vybojovalo rohový kop. Centr se snesl před branku, ale obránci dokázali snadno odehrát míč.

63
    Po bleskovém přenesení hry zakončoval Dudu, jehož projektil jeden z beků zblokoval bek za cenu rohového kopu.

64
    Centr se snesl před branku, ale balon dopadl do míst, kde byli jen obránci, kteří bleskově otáčejí směr hry.

67
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Gustavo Scarpa, přichází Raphael Cavalcante Veiga.

67
    Pro zranění odchází ze hry hostující Scarpa. Je odnášen na nosítkách.

70
    Brankář Weverton má na svém kontě další důležitý zákrok. Everton z pokutového území zakončoval, ale nedokázal prostřelit brankáře soupeře. Palmeiras stále vede.

72
    Domácí fotbalisté nyní vybojovali rohový kop, centr se snesl před branku, ale obrana si dokázala poradit. Následná rána Kannemanna končí nad.

74
    Sledujeme klidnější pasáž hry, ani jeden celek se momentálně nikam nežene.

75
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Luiz Adriano, přichází Carlos.

76
    Střídání v týmu Grêmio: ze hřiště odchází Alisson, přichází Luciano.

77
    Obrovskou šanci měl Dudu, jehož rána jen o malý kousek minula branku. Rána bez přípravy se možná odrazila od tyče.
    77. Dudu a jeho šance.

78
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Felipe Melo (SE Palmeiras). Pokud zbytečný zákrok, což si hostující hráč velmi rychle uvědomil. Ale už to nelze vzít zpět.

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek stále vede od 32. minuty, nicméně závěr zápasu bude hrát v deseti.

80
    Střídání v týmu SE Palmeiras: ze hřiště odchází Willian, přichází Thiago dos Santos.

81
    Žlutou kartu dostává Thiago dos Santos (SE Palmeiras).

82
    Sledujeme klidnější pasáž hry, hostující celek má hru pod kontrolou. Hraje se spíše na polovině hrací plochy.

84
    Matheus Henrique se dostal do zajímavé střelecké pozice, jeho projektil však končí těsně vedle branky.

86
    Rána pravou nohou, kterou vyslal Jean Pyerre také postrádala přesnost.

87
    Domácí fotbalisté hrají aktivně, pokouší se vypracovat si příležitost na útočné polovině a vyrovnat.

88
    Hostující brankář rozehrává od své branky, rozhodl se pro dlouhý výkop. To vše v době, kdy se tento zápas dostává do svého závěru.

88
    Pyerre zakončoval, jeho ránu hostující brankář kryje.

89
    Domácí rozehrávali volný kop. Everton zakončoval a trefil jen dobře stojící zeď.

90
    Dostáváme se do poslední minuty hry ve druhém poločase, uvidíme, kolik minut se bude nastavovat. Vzhledem ke zranění a střídání to úplně málo pravděpodobně nebude.

90+1
    Pět minut uvidíme navíc.

90+2
    Obrázek hry je stále stejný, domácí celek má převahu, hraje na útočné části hrací plochy, ale zatím na svou velkou šanci čeká.

90+4
    Jednom z posledních možností pro domácí byla rozehrávka přímého volného kopu. Obrana Palmeiras si dokázala poradit i s dorážkami.

90+5
    Domácí mají možnost rohového kopu, ale prosadit se nedokázali.

90+5

Držení míče: 70 % : 30 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 9:3. Rohy: 9:2. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 10:20.

Palmeiras díky výstavní ráně Scarpa z 32. minuty vyhrává tento první čtvrfinálový zápas 1:0. Navíc od 80. minuty dohrával v deseti. Domácí fotbalisté si šance vypracovali, ale prosadit se nedokázali. (04:25:47)