Trnava – Trenčín | 1:2 (kon.) | | | Senica – Ružomberok | 2:2 (kon.) | | | Sereď – Slovan Bratislava | 0:4 (kon.) |
Žilina – Nitra | 3:0 (kon.) | | | Zlaté Moravce – Pohronie | 0:0 (kon.) |
L. Mikuláš – Poprad | 0:2 (kon.) | | | KFC Komárno – Podbrezová | 0:0 (kon.) | | | B. Bystrica – Slovan Bratislava U21 | 3:0 (kon.) |
Dubnica – Púchov | 1:0 (kon.) | | | Skalica – Košice | 1:0 (kon.) |
Opava – Zlín | 0:3 (kon.) | | | Slovácko – Příbram | 2:0 (kon.) | | | Bohemians – Sigma Olomouc | 3:2 (kon.) |
Arsenal – Burnley | 2:1 (kon.) | | | Aston Villa – Bournemouth | 1:2 (kon.) | | | Brighton – West Ham | 1:1 (kon.) |
Everton – Watford | 1:0 (kon.) | | | Norwich – Newcastle | 3:1 (kon.) | | | Southampton – Liverpool | 1:2 (kon.) |
Manchester City – Tottenham | 2:2 (kon.) |
Vigo – Real Madrid | 1:3 (kon.) | | | Valencia – Sociedad | 1:1 (kon.) | | | Mallorca – Eibar | 2:1 (kon.) |
Leganés – Osasuna | 0:1 (kon.) | | | Villarreal – Granada | 4:4 (kon.) |
Brémy – Düsseldorf | 1:3 (kon.) | | | Dortmund – Augsburg | 5:1 (kon.) | | | Freiburg – Mainz | 3:0 (kon.) |
Leverkusen – Paderborn | 3:2 (kon.) | | | Wolfsburg – Kolín nad Rýnom | 2:1 (kon.) | | | Mönchengladbach – Schalke | 0:0 (kon.) |
Kortrijk – Anderlecht | 4:2 (kon.) | | | Mechelen – Cercle Brugge | 3:1 (kon.) | | | Waasland-Beveren – Genk | 0:4 (kon.) |
Belenenses – Benfica | 0:2 (kon.) | | | Porto – Setúbal | 4:0 (kon.) |
FC Ural – Samara | 1:3 (kon.) | | | Tambov – FK Krasnodar | 0:2 (kon.) | | | Zenit – Groznyj | 0:0 (kon.) |
Nantes – Marseille | 0:0 (kon.) | | | Metz – Monaco | 3:0 (kon.) | | | Nîmes – Nice | 1:2 (kon.) |
Toulouse – Dijon | 1:0 (kon.) | | | Amiens – Lille | 1:0 (kon.) | | | Bordeaux – Montpellier | 1:1 (kon.) |
Třinec – Hr. Králové | 1:1 (kon.) | | | Dukla Praha – Brno | 2:1 (kon.) | | | Sokolov – Vlašim | 2:1 (kon.) |
Chrudim – Žižkov | 0:3 (kon.) | | | Líšeň – Vyšehrad | 0:0 (kon.) | | | Vítkovice – Prostějov | 2:2 (kon.) |
Wolfsberger – Mattersburg | 5:0 (kon.) | | | Linz – Swarovski Tirol | 1:1 (kon.) | | | St. Pölten – Salzburg | 0:6 (kon.) |
Den Haag – Sparta Rotterdam | 1:2 (kon.) | | | Venlo – Amsterdam | 1:4 (kon.) | | | Emmen – Heerenveen | 2:0 (kon.) |
Śląsk – Kraków | 2:1 (kon.) | | | Arka – Lech Poznań | 0:0 (kon.) | | | Jagiellonia – Zabrze | 3:1 (kon.) |
Stuttgart – St. Pauli | 2:1 (kon.) | | | Bielefeld – Aue | 3:1 (kon.) | | | Wiesbaden – Hannover | 0:3 (kon.) |
Gençlerbirliği – Rizespor | 0:1 (kon.) | | | Kayserispor – Alanyaspor | 0:1 (kon.) | | | Sivasspor – Besiktas | 3:0 (kon.) |
koniec
MFK Skalica
1:0
(1:0)
FC Košice
Viktor Kalinács
Hľadáme spravodajcu pre tím MFK Skalica. Viac informácií tu.
Góly:
43. Haša
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:13.
Rozhodca: Michal Smolák – Dušan Štofik, Jakub Košecký
Diváci: 658
Karty: 80. Kavka (VSS)
Nepremenená penalta:
Střely na branku: 3:4. Střely mimo: 5:5. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 11:13.
MFK Skalica:
Junas – Nagy, Hlavatovič, Karlík, Frimmel, Opiela (C), Tomovič, Mášik, Haša, Popović, Blažek
Náhradníci: Milošovič – Šebesta, Švrček, Hollý, Pospíšil, Frϋhauf, Milota
Tréner:
FC Košice: Pulen – Katunský, Kis, Ristovski, Gáll, Pavúk, Kuc, Vancák (C), Kačala, Karaš, Kavka
Náhradníci: Giertl – Matta, Radovanović, Bavoľár, Albisu, Liener, Vyshnevskyi
Tréner:
Náhradníci: Milošovič – Šebesta, Švrček, Hollý, Pospíšil, Frϋhauf, Milota
Tréner:
FC Košice: Pulen – Katunský, Kis, Ristovski, Gáll, Pavúk, Kuc, Vancák (C), Kačala, Karaš, Kavka
Náhradníci: Giertl – Matta, Radovanović, Bavoľár, Albisu, Liener, Vyshnevskyi
Tréner:
Rozhodca: Michal Smolák – Dušan Štofik, Jakub Košecký
Diváci: 658
Druhý polčas sa začne približne o 19:59.
Záhoráci podržali loptu na svojich kopačkách pred šestnástkou Pulena, napokon sa ale môžu radovať. Dve minúty pred prestávkou sa ďalekonosnou ranou k tyči presadil český kanonier ROMAN HAŠA.
MFK Skalica: Junas – Nagy, Hlavatovič, Karlík, Frimmel, Opiela (C), Tomovič, Mášik, Haša, Popović, Blažek
Náhradníci: Milošovič – Šebesta, Švrček, Hollý, Pospíšil, Frϋhauf, Milota
FC Košice: Pulen – Katunský, Kis, Ristovski, Gáll, Pavúk, Kuc, Vancák (C), Kačala, Karaš, Kavka
Náhradníci: Giertl – Matta, Radovanović, Bavoľár, Albisu, Liener, Vyshnevskyi
Rozhodca: Michal Smolák – Dušan Štofik, Jakub Košecký.
Záhoráci dali zabudnúť na debakel na Slovane, kedy prehrali 0:4 a pripísali si cenné triumfy nad Podbrezovou (3:1) a Popradom (vonku 2:1). V prvom kole ešte zdolali aj Púchov, čo ich posúva na priebežnú štvrtú pozíciu pri zisku 9 bodov a vyrovnaným skóre 6:6.
Oproti svojmu súperovi Skalica odohrala cez týždeň aj druhé kolo Slovnaft Cupu. Proti Malej Mači bez problémov zvíťazila 6:0. Východniari si na svoj duel proti Bardejovskej Novej Vsi budú musieť počkať do 28.8., pôvodný termín bol totiž odložený kvôli nepriazni počasia.
Košičania zažívajú ťažký vstup do ročníka. Zo štyroch duelov získali iba bod za remízu s Trebišovom, trikrát pritom prehrali o gól. Posledne tak prehrali doma s Bardejovom 1:2, predtým vonku v Podbrezovej rovnakým spôsobom a v Poprade 2:3. Košice sú v tabuľke posledné s jedným bodom na konte, skóre je rovnako negatívne – 6:9.
Na začiatku týždňa došlo v metropole východu k zmene, keď trénerský tím na čele s Gejzom Farkašom a asistentmi Miroslavom Sovičom a Tomášom Dankom vystriedala dvojica Marek Fabuľa – Peter Šinglár.
Stretnutie sa začne o 19:00.