Davos – Vítkovice | 1:4 (kon.) |
Redhawks – IHS Riga | 1:8 (kon.) | | | K. Vary – Sparta Praha | 2:5 (kon.) | | | Třinec – Vítkovice | 3:2 (4:2 po s.n.) |
Jaroslavľ – CSKA Moskva | 0:1 (1:3 po s.n.) |
po s.n. (1:3)
Lokomotiv Jaroslavľ
0:1
(0:0, 0:0, 0:0 - 0:0)
CSKA Moskva
Dominik Stošek
Góly a asistencie:
rozh. náj. Kazakov
Rozhodca: Mikula – Szewieczek, Klimek
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:1 Dolčenkov (MOS)
1:1 Maltsev (JAR)
2. séria:
1:2 Lechkov (MOS)
1:2 Utkin (JAR)
3. séria:
1:3 Kazakov (MOS)
1:3 Pavlov (JAR)
4. séria:
1:3 Grigorev (MOS)
1:3 Labutkin (JAR)
Lokomotiv Jaroslavľ:
Murašov (Maximov) – Žukov, Kokarev, Galimov, Labutkin,Sinogjev, Šuligyn, Lapin, Poliakov – Kharkov, Skakodub, Ermakov, Artiunin, Utkin, Šumilov, Rošičin, Maltsev, Pavlov, Rogovskij, Strigalev, Šestov.
Náhradníci:
Tréner:
CSKA Moskva: Dornjanu (Novožilov) – Makejev, Borisenko, Duda, Birjukov, Barabuša, Vanin, Volkov, Levitskij – Lechkov, Panin, Dolčenkov, Gimbatov, Volovlikov, Panferov, Jančanka, Sredin, Makarov, Kazarov, Dejev, Grigorev.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
CSKA Moskva: Dornjanu (Novožilov) – Makejev, Borisenko, Duda, Birjukov, Barabuša, Vanin, Volkov, Levitskij – Lechkov, Panin, Dolčenkov, Gimbatov, Volovlikov, Panferov, Jančanka, Sredin, Makarov, Kazarov, Dejev, Grigorev.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Mikula – Szewieczek, Klimek
Diváci:
Autorem vítězné branky je ARTEM KAZAKOV, který posílá CSKA do finále, kde si ruský celek zahraje proti pražské Spartě. Lokomotiv si zahraje o 3. místo proti Karlovým Varům.
Lokomotiv Jaroslavl: Murašov (Maximov) – Žukov, Kokarev, Galimov, Labutkin,Sinogjev, Šuligyn, Lapin, Poliakov – Kharkov, Skakodub, Ermakov, Artiunin, Utkin, Šumilov, Rošičin, Maltsev, Pavlov, Rogovskij, Strigalev, Šestov.
CSKA Moskva: Dornjanu (Novožilov) – Makejev, Borisenko, Duda, Birjukov, Barabuša, Vanin, Volkov, Levitskij – Lechkov, Panin, Dolčenkov, Gimbatov, Volovlikov, Panferov, Jančanka, Sredin, Makarov, Kazarov, Dejev, Grigorev..