Velká cena Rakouska - Moto3 | Vítěz: R. Fenati (ITA) (kon.) | | | Velká cena Rakouska - Moto2 | Vítěz: B. Binder (RSA) (kon.) | | | Velká cena Rakouska - MotoGP | Vítěz: A. Dovizioso (ITA) (kon.) |
koniec zavodu
Velká cena Rakouska - Moto2
Vítěz: B. Binder (RSA)
Martin Augustin
Pořadí MS po jedenáctém závodě:
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 181 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 138 bodů
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 126 bodů
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 121 bodů
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 115 bodů
6. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 114 bodů
7. Brad Binder (RSA/KTM) - 109 bodů
8. Luca Marini (ITA/Kalex) - 101 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) - 59 bodů
Pořadí v cíli:
1. Brad Binder (RSA/KTM) 37:24.963
2. Álex Márquez (ESP/Kalex) +0.330
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +1.839
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +2.183
5. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +3.303
6. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +4.645
7. Jorge Martín (ESP/KTM) +5.200
8. Iker Lecuona (ESP/KTM) +5.285
9. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +6.973
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +9.428
11. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +11.203
12. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +12.252
13. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +13.099
14. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +13.886
15. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +18.684
16. Stefano Manzi (ITA/MV Augusta) +20.714
17. Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta) +25.000
18. Jonas Folger (GER/Kalex) +25.226
19. Jake Dixon (GBR/KTM) +28.471
20. Steven Odendaal (RSA/NTS) +29.993
21. Joe Roberts (USA/KTM) +33.876
22. Philipp Öttl (GER/KTM) +34.746
23. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +38.031
24. Sam Lowes (GBR/Kalex) +44.263
25. Teppej Nagoe (JPN/Kalex) +1:00.320
26. Xavi Cardelús (AND/KTM) +1:00.432
27. Lucas Tulovic (GER/KTM) +1:00.934
Neklasifikováni:
Enea Bastianini (ITA/Kalex), Luca Marini (ITA/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Tecuta Nagašima (JPN/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Luca Marini (ITA/Kalex) 1:29.018
Postavení na startu:
1. řada: Tecuta Nagašima (JPN/Kalex), Brad Binder (RSA/KTM), Somkiat Chantra (THA/Kalex)
2. řada: Enea Bastianini (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
3. řada: Xavi Vierge (ESP/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex), Jorge Martín (ESP/KTM)
5. řada: Augusto Fernández (ESP/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
6. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Andrea Locatelli (ITA/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
7. řada: Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta), Stefano Manzi (ITA/MV Augusta)
8. řada: Jonas Folger (GER/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/NTS), Sam Lowes (GBR/Kalex)
9. řada: Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Philipp Öttl (GER/KTM), Jake Dixon (GBR/KTM)
10. řada: Steven Odendaal (RSA/NTS), Joe Roberts (USA/KTM), Lucas Tulovic (GER/KTM)
11. řada: Teppej Nagoe (JPN/Kalex), Xavi Cardelús (AND/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) - 181 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) - 138 bodů
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) - 126 bodů
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex) - 121 bodů
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) - 115 bodů
6. Marcel Schrötter (GER/Kalex) - 114 bodů
7. Brad Binder (RSA/KTM) - 109 bodů
8. Luca Marini (ITA/Kalex) - 101 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) - 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) - 59 bodů
Pořadí v cíli:
1. Brad Binder (RSA/KTM) 37:24.963
2. Álex Márquez (ESP/Kalex) +0.330
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) +1.839
4. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) +2.183
5. Augusto Fernández (ESP/Kalex) +3.303
6. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) +4.645
7. Jorge Martín (ESP/KTM) +5.200
8. Iker Lecuona (ESP/KTM) +5.285
9. Marcel Schrötter (GER/Kalex) +6.973
10. Mattia Pasini (ITA/Kalex) +9.428
11. Andrea Locatelli (ITA/Kalex) +11.203
12. Somkiat Chantra (THA/Kalex) +12.252
13. Nicolò Bulega (ITA/Kalex) +13.099
14. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) +13.886
15. Bo Bendsneyder (NED/NTS) +18.684
16. Stefano Manzi (ITA/MV Augusta) +20.714
17. Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta) +25.000
18. Jonas Folger (GER/Kalex) +25.226
19. Jake Dixon (GBR/KTM) +28.471
20. Steven Odendaal (RSA/NTS) +29.993
21. Joe Roberts (USA/KTM) +33.876
22. Philipp Öttl (GER/KTM) +34.746
23. Marco Bezzecchi (ITA/KTM) +38.031
24. Sam Lowes (GBR/Kalex) +44.263
25. Teppej Nagoe (JPN/Kalex) +1:00.320
26. Xavi Cardelús (AND/KTM) +1:00.432
27. Lucas Tulovic (GER/KTM) +1:00.934
Neklasifikováni:
Enea Bastianini (ITA/Kalex), Luca Marini (ITA/Kalex), Remy Gardner (AUS/Kalex), Tecuta Nagašima (JPN/Kalex), Xavi Vierge (ESP/Kalex)
Nejrychlejší kolo:
Luca Marini (ITA/Kalex) 1:29.018
Postavení na startu:
1. řada: Tecuta Nagašima (JPN/Kalex), Brad Binder (RSA/KTM), Somkiat Chantra (THA/Kalex)
2. řada: Enea Bastianini (ITA/Kalex), Thomas Lüthi (SUI/Kalex), Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex)
3. řada: Xavi Vierge (ESP/Kalex), Jorge Navarro (ESP/Speed Up), Remy Gardner (AUS/Kalex)
4. řada: Luca Marini (ITA/Kalex), Álex Márquez (ESP/Kalex), Jorge Martín (ESP/KTM)
5. řada: Augusto Fernández (ESP/Kalex), Iker Lecuona (ESP/KTM), Mattia Pasini (ITA/Kalex)
6. řada: Marcel Schrötter (GER/Kalex), Andrea Locatelli (ITA/Kalex), Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up)
7. řada: Nicolò Bulega (ITA/Kalex), Dominique Aegerter (SUI/MV Augusta), Stefano Manzi (ITA/MV Augusta)
8. řada: Jonas Folger (GER/Kalex), Bo Bendsneyder (NED/NTS), Sam Lowes (GBR/Kalex)
9. řada: Marco Bezzecchi (ITA/KTM), Philipp Öttl (GER/KTM), Jake Dixon (GBR/KTM)
10. řada: Steven Odendaal (RSA/NTS), Joe Roberts (USA/KTM), Lucas Tulovic (GER/KTM)
11. řada: Teppej Nagoe (JPN/Kalex), Xavi Cardelús (AND/KTM)
1. Álex Márquez (ESP/Kalex) – 181 bodů
2. Thomas Lüthi (SUI/Kalex) – 138 bodů
3. Jorge Navarro (ESP/Speed Up) – 126 bodů
4. Augusto Fernández (ESP/Kalex) – 121 bodů
5. Lorenzo Baldassarri (ITA/Kalex) – 115 bodů
6. Marcel Schrötter (GER/Kalex) – 114 bodů
7. Brad Binder (RSA/KTM) – 109 bodů
8. Luca Marini (ITA/Kalex) – 101 bodů
9. Enea Bastianini (ITA/Kalex) – 74 bodů
10. Fabio Di Giannantonio (ITA/Speed Up) – 59 bodů (13:26:43)