Kanada – Švajčiarsko | 8:0 (kon.) | | | Švédsko – Rusko | 0:3 (kon.) | | | Česko – Fínsko | 1:5 (kon.) |
Slovensko – USA | 3:4 (po pr.) |
Motor ČB – Plzeň | 1:2 (kon.) | | | Třebíč – Havlíčkův Brod | 6:5 (2:1 po s.n.) | | | Liberec – Novokuzneck | 3:4 (po pr.) |
Kladno – Litvínov | 2:5 (kon.) | | | Havířov – Cracovia | 3:2 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 8:2 (kon.) |
Sparta Praha – Slavia | 5:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Trenčín | 4:1 (4:3 po s.n.) | | | Opava – Nový Jičín | 2:2 (kon.) |
Poprad – Lipt. Mikuláš | 4:2 (kon.) |
Šumperk – Katowice | 1:2 (kon.) | | | Poruba 2011 – Jastrzebie | 2:3 (0:1 po s.n.) |
po s.n. (0:1)
HC RT TORAX Poruba 2011
2:3
(2:1, 0:0, 0:1 - 0:1)
GKS Jastrzebie
Gabriela Juříková
Góly a asistencie:
12. Káňa (Slavík), 14. Gřeš (Husák, Dundáček) – 16. Kasperlik (Urbanowicz), 48. Kasperlik (Urbanowicz), rozh. náj. Walega
Rozhodca: Trombík, T. Janda – L. Janda, Vengřín
Diváci:
Nepremenená penalta:
Samostatné nájazdy:
1. séria:
0:0 Jáchym (POR)
0:0 Kasperlík (JAS)
2. séria:
0:0 Špaček (POR)
0:1 Walega (JAS)
3. séria:
0:1 Nejezchleb (POR)
HC RT TORAX Poruba 2011:
Foltán (Šindelka) – Urbanec, Pastor, Slavík, husák, Šendera, Dundáček, Štěpánek, Božík – Kubica, Jáchym, Sikora – Gřeš, Hudeček, Káňa – Nejezchleb, Zdeněk, Špaček – Ollender, Hlinka, Ďurač
Náhradníci:
Tréner:
GKS Jastrzebie: Raszka (Marek) – Jass, Jabornik, Górny, Michalowski, Kostek, Radzienciak, Matusik, Giminski – Urbanowicz, Pas, Kasperlik – Sikela, Jarosz, Nalewajka L. – Soltys, Walega, Wróbel – Pelaczyk, Kulas, Nalewajka R.
Náhradníci:
Tréner:
Náhradníci:
Tréner:
GKS Jastrzebie: Raszka (Marek) – Jass, Jabornik, Górny, Michalowski, Kostek, Radzienciak, Matusik, Giminski – Urbanowicz, Pas, Kasperlik – Sikela, Jarosz, Nalewajka L. – Soltys, Walega, Wróbel – Pelaczyk, Kulas, Nalewajka R.
Náhradníci:
Tréner:
Rozhodca: Trombík, T. Janda – L. Janda, Vengřín
Diváci:
Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie (Soltys – 2 min., sekání, 5+OK hrubost; Walega – 2 min., hrubost).
Vyloučení v týmu JKH GKS Jastrzębie (Jarosz – 2 min., hrubost).