Bochum – Bielefeld 3:3 (kon.) | Sandhausen – Osnabrück 0:1 (kon.) | St. Pauli – Fürth 1:3 (kon.)
SV Sandhausen
0:1 (0:0)
VfL Osnabrück
cz Piatok 02.08.2019, 18:30 • Hardtwaldstadion (Sandhausen) • 2. nemecká Bundesliga • 2. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Zdravím všechny fanynky a fanoušky druhé německé nejvyšší fotbalové soutěže. V tomto pátečním zápase proti sobě nastoupí SV Sandhausen a VfL Osnabrück.

Sandhausen v prvním zápase v nové ligové sezóně remizoval s Kielem 1:1, trefil se Behrens po Englelsově pasu. Sandhausen měl v zápase tři střely na branku, ale prosadil se jen jednou.

Osnabrück v letošní ligové premiéře na svém hřišti podlehl Heidenheimu 1:3, jedinou branku domácích vstřelil v 55. minutě Ouahim.

Mírným favoritem tohoto zápasu je domácí celek, ale hosté se pokusí udělat maximum pro zisk prvních bodů v ročníku.

1

1
    Domácí hrají v bílém, hosté v modrém. Zápas začal.

2
    Anas Ouahim se pokoušel dostat do střelecké pozice, ale byl nachytaný v postavení mimo hru.

4
    Anas Ouahim se dostal k hlavičce z dobré střelecké pozice, jeho projektil však končí mimo branku. Gólman zasahovat nemusel.

5
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, ani jeden celek nikam nežene.

7
    Hostující celek se pokoušel propracovat do střelecké pozice, Dennis Diekmeier dobře zapracoval, a tak otáčí směr hry.

8
    Dennis Diekmeier a Leart Paqarada kombinovali na polovině hrací plochy. Ale do střelecké pozice se následně nedostali.

9
    Další postavení mimo branku, tentokrát se provinil domácí tým.

10
    Rúrik Gíslason se dostával do zakončení, ale předním odehrál soupeř balon na rohový kop.

11
    Sandhausen se propracoval dos střelecké pozice, ale ke střele na branku se nedostal, autové vhazování pro SV.

15
    Domácí Erik Zenga vhazoval na polovině hrací plochy, následně si pomohl Gerrit Nauber rozehrávkou s brankářem.

18
    Philipp Förster se dostal do střelecké pozice, získal míč po chybě soupeře, ale brankáře Nils-Jonathan Körbera prostřelit nedokázal.
    18. Philipp Förster (SDH)

21
    Hraje se na polovině hrací plochy, domácí celek má mírnou převahu. Kevin Behrens zakončoval mimo branku.

24
    Martin Fraisl pomáhá domácím s rozehrávkou, sledujeme klidnější pasáž hry.

25
    Rána hostujícího hráče končí mimo branku. Marc Heider to byl, kdo zakončoval. Jeho projektil skončil mimo.

29
    Domácí hráči nyní dostali míč do branky, gól však nemůže platit pro postavení mimo hru, což těžko nesou fanoušci a zejména trenér SV.

30
    Sandhausen rozehrává od svého brankáře, Martin Fraisl rozehrává od své branky.

31
    Domácí hráči pokračují v aktivní hře, další centr před branku vyslal Leart Paqarada. Jeho pokus kryje brankář.

34
    Osnabrück se musí bránit aktivní hře soupeře, mnoho šancí momentálně k vidění není. Dennis Diekmeier to zkoušel individuálně, ale neuspěl.

35
    Ivan Paurević kombinuje se svými spoluhráči na útočné polovině, ale do šance se dostat nemohou.

37
    Obrázek hry je stále stejný. Mnoho šancí k vidění není. Hraje se na útočné polovině SV, ale na výraznější šanci čekáme.

38
    Dennis Diekmeier hlavičkoval před brankou, ale následná rána končí mimo branku. Vykopávat bude hostující brankář Nils-Jonathan Körber.

39
    Martin Fraisl výborně zasáhl proti střele, kterou z dobré pozice vyslal Anas Ouahim.

40
    Dostáváme se do finální fáze hry v prvním poločase, aktivněji hraje domácí celek, ale nemůže se propracovat do výraznější šancí.

42
    Kevin Behrens hledal před brankou spoluhráče, ten ovšem míč zpracovat nedokázal, a tak hraje brankář Nils-Jonathan Körber. Ten bleskově rozehrává.

43
    Moritz Heyer vybojoval vhazování na útočné polovině, ale prosadit se nedokázali jeho spoluhráči.

43
    Niklas Schmidt pálil z dobré pozice, jeho rána v závěru poločasu končí mimo branku.

45
    Dostáváme se do poslední minuty hry v prvním poločase, domácí mají dál převahu, ale nemohou se propracovat do příznivější střelecké pozice.

45+1

První poločas výraznější šanci nenabídl, a tak jdou oba celky to kabin za nerozhodného stavu.

46

47
    Ani jeden celek neprovedl během poločasové přestávky střídání. Sestavy se nezměnily.

48
    Žlutou kartu dostává Dennis Diekmeier (SV Sandhausen).

50
    Po přestávce se obrázek hry nezměnil, domácí jsou dál aktivnější, ale na gól stále čekají.

52
    Philipp Förster se dostával do střelecké pozice, ale jeho centr před branku byl zblokovaný. Dennis Diekmeier následně centroval a obrana VfL si poradila.

54
    Fotbalisté hrající v bílém vybojovali další rohový kop.

55
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Benjamin Girth, přichází Kevin Friesenbichler.

56
    Aktivní hra Sandhausenu pokračuje dál, nyní to individuálně zkoušel Erik Zenga, ale obrana hostujícího celku jeho akci zastavila.

61
    Žlutou kartu dostává Erik Zenga (SV Sandhausen).

64
    Domácí dál hrají aktivně, snaží se něco vymyslet, ale zatím marně.

66
    Martin Fraisl odkopává od své branky. Mnoho šancí momentálně k vidění není.

66
    Žlutou kartu dostává Gerrit Nauber (SV Sandhausen).

69
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, nyní končí míč po nepovedené akci hostů u brankáře Martina Fraisla.

71
    Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Kevin Behrens, přichází Robin Scheu.
    Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Mario Engels, přichází Enrique Pena Zauer.

73
    Nils-Jonathan Körber vykopává od své branky, rozehrává na spoluhráče, ti ovšem o míč rychle přišli.

74
    Obrovská šance hostů. Na poslední chvíli v malém vápně zblokoval míč jeden z beků.

74
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Niklas Schmidt, přichází Marcos Álvarez.

79
    Osnabrück právě vstřelil branku!
    Tak to byla krásná rána. Volný kop rozehrával MARCOS ÁLVAREZ. Jeho parádní rána se od břevna odrazila za brankovou čáru, a pak míč vyskočil z branky. Gól platí, a tak se hostující celek dostává do vedení.
    79. Marcos ÁLVAREZ - 0:1

80
    Deset minut hry zbývá do konce zápasu, hostující celek, pasivnější v tomto zápase, vede o gól.

82
    Nyní se hraje spíše na polovině hrací plochy.

84
    Střídání v týmu SV Sandhausen: ze hřiště odchází Ivan Paurević, přichází Marlon Frey.

85
    Konec zápasu se blíží, Enrique Pena Zauer centroval před branku od rohového praporku, ale k zakončení se nedostali domácí.

86
    David Blacha vhazuje na útočné polovině, zkoušel najít spoluhráče, ale pas byl nepovedený.

87
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, sledujeme klidnější pasáž hry.

89
    Ulrich Taffertshofer vybojoval autové vhazování na útočné polovině. Hostující celek hraje daleko od své branky..

90
    Rohový kop pro hostující celek. Anas Ouahim bude rozehrávat.

90+1
    Čtvrtý sudí ukazuje, že se bude nastavovat ještě pět minut,

90+2
    Žlutou kartu dostává David Blacha (VfL Osnabrück).

90+3
    Domácí celek vybojoval nyní rohový kop. Brankář zasahovat nemusel, dobře si poradila obrana.

90+4
    Střídání v týmu VfL Osnabrück: ze hřiště odchází Anas Ouahim, přichází Sven Köhler.

90+5
    Dostáváme se do poslední nastavení minuty, hosté hrají aktivněji, domácí se nyní musí bránit a mnoho času na vyrovnání nemají.

90+6

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 6:8. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 8:0. Fauly: 15:8.

Hostující celek vyhrává tento zápas, byť byl pasivnější, a tak bere body do tabulky. Jedinou branku zápasu vstřelil z volného kopu Marcos Álvarez. (20:26:25)