7 6
Brayden Schnur
0
63 3
Nedeľa 14.07.2019, 19:13 • Winnipeg (Kanada) • Challenger Winnipeg (tvrdý povrch) • Finále

Slovenský tenista Norbert Gombos tak natiahol svoju skvelú formu, keď vyhral druhý challengerový turnaji za sebou, po triumfe v Bratislave tak uspel aj vo Winnipegu a do svojej zbierky pridáva siedmy challengerový titul v krátkej dobe!

6:3
    GEM, SET, ZÁPAS Norbert Gombos! Obrovská radosť slovenského tenistu, ktorý zvíťazil v druhom sete 6:3 a tak triumfoval na tomto podujatí v Kanade, keď vo finále zvíťazil nad domácim tenistom Braydenom Schnurom 2:0 na sety po hrách 7:6 (3) a 6:3!

A-40
    Druhý mečbal pre Norberta Gombosa!

40-30
    Správne je tá prvá možnosť, Norbert Gombos je blízko k triumfu v Kanade!

5:3
    Máme tu prvú čistú hru tohto zápasu, postaral sa o ňu Brayden Schnur a tak znižuje stav druhého setu na 3:5 z jeho pohľadu! Norbert Gombos však bude podávať na víťzatsvo v tomto finálovom zápase.

5:2
    Ten už slovenský tenista využíva, po potvrdení brejku tak vyhráva v druhom sete 5:2 a jeho dnešný súper domáci tenista Brayden Schnur z Kanady bude podávať na udržanie sa v tomto zápase!

40-A
    Víťazný úder z rakety kanadského tenistu a tak získava druhý brejkbal v tejto hre!

40-A
    A po druhom fiftín v rade získava Brayden Schnur brejkbal!

4:2
    Áno! Brayden Schnur zahral úder len do autu, Norbert Gombos si tak berie späť svoje stratené podanie a vyhráva teda v druhom sete 4:2!

40-30
    Brejkbal pre slovenského tenistu, žeby sa zrodil ďalší ribrejk?

3:2
    Úder slovenského tenistu zastavuje páska, takže nepotvrdil brejk, stratil tento servis a Brayden Schnur znižuje stav druhej sady hry na 2:3 z jeho pohľadu!

3:1
    Brayden Schnur ukončil tento gem dvojchybou a tak stratil aj druhé svoje podanie v druhom sete! Norbert Gombos v ňom vyhráva 3:1 a pomaly sa približuje k víťazstvu v tomto zápase, ale ešte nepredbiehajme.

A-40
    Druhý brejkbal pre slovenského tenistu!

40-30
    No, je z toho brejkbal pre slovenského tenistu!

2:1
    Norbert Gombos na rozdiel od svojeho súpera dokázal svoj prvý brejk v tomto zápase potvrdiť a ujíma sa teda vedenia 2:1 v druhom sete!

1:1
    Spomínaný ribrejk je tu! Norbert Gombos si tak berie späť svoje stratené podanie a vyrovnáva stav druhého setu na 1:1!

40-15
    Aj sa tak stáva, Norbert Gombos získava dva brejkbaly!

0:1
    A ten sa kanadskému tenistovi podarilo využiť, takže sa postaral o úvodný brejk tohto stretnutia, ktorý prišiel až v druhom sete a tak ide do vedenia 1:0!

40-A
    Brayden Schnur sa už teraz dočkal a získava svoj prvý brejkbal v tomto zápase!

7:6
    Norbert Gombos je už v tomto prípade úspešný a tak získava prvý set, keď uspel v tajbrejku, kde bol určite lepší a tak bude musieť Brayden Schnur uspeiť v druhom sete, ak ešte pomýšla na svoj prvý challengerový titul!

6-2
    Aut z rakety kanadského tenistu pri druhom podaní, Norbert Gombos získava štyri setbaly!

6:6
    Esom ukončil Norbert Gombos tento gem a tak o osude prvého setu rozhodne tajbrejk! Stále je to teda bez brejku, najbližie k nemu mal práve slovenský tenista.

5:6
    Brayden Schnur priamym bodom ukončil tento gem a tak ide do vedenia 6:5 v prvom sete! Norbert Gombos bude teda znova podávať na udržanie si v prvom sete a tak aj vynútenie tajbrejku.

5:5
    Druhý gembal na záchranu v prvom sete už premenil, vyrovnal stav v prvom sete na 5:5 a tak ešte pokračujeme ďalej v tejto sade hry!

4:5
    Veľmi náročný gem napokon Brayden Schnur zvládol, udržal si tento servis keď odvrátil prvý brejkbal súpera a ujíma sa tak vedenia 5:4 v prvom sete! Norbert Gombos teda bude musieť podávať na udržanie sa v úvodnej sade hry.

A-40
    A je tu prvý brejkbal tohto stretnutia, k dispozícii ho má slovenský tenista!

4:4
    Norbert Gombos ukončil tento gem priamym bodom, čím vyrovnal stav v prvom sete na 4:4! Teraz to bolo k brejku najbližšie, ale ťažkú situáciu slovenský tenista zvládol.

3:4
    Brayden Schnur potom uspel na sieti, využíva tak druhý gembal a vyhráva v prvom sete 4:3!

3:3
    Dlhý úder kanadského tenistu končí v aute, Norbert Gombos si tak tento servis udržal a vyrovnáva na 3:3 v prvom sete!

2:3
    Kanadský tenista zakončil tento gem priamym bodom, takže na úvodný brejk stretnutia stále čakáme. Brayden Schnur vyhráva v prvom sete 3:2!

2:2
    Ten druhý sa mu však už podarilo využiť a tak vyrovnáva stav v prvom sete na 2:2! Stále je to teda bez brejku po štyroch hrách v úvodnom sete tohto zápasu.

1:2
    Pokus o víťazný úder slovenskému tenistovi nevyšiel, Brayden Schnur si tak udržal aj svoj druhý servis a ujíma sa vedenia 2:1 v prvom sete!

1:1
    Slovenský tenista ukončil priamym bodom svoj prvý servis, teda rovnakým spôsobom, ako ho aj začal. Stav je vyrovnaný, 1:1 v prvom sete!

0:1
    Tretí gembal už Brayden Schnur využil za pomoci priameho bodu a tak sa ujíma vedenia 1:0 v prvom sete!