Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Dobrou noc! (22:16:14)

22:04
    Ještě doplním, že příští Evropské hry se budou konat v roce 2023 v Polsku.

22:02
    Letošní Evropské hry se tak chýlí ke konci! Musíme připomenout, že pro české sportovce to byly hry úspěšné. Češi si z běloruské metropole odvezli hned třináct medailí!
    Fragment ze závěrečného ceremoniálu

21:53
    Za vlajkou Běloruska nyní po ploše stadionu kráčí tým maskotů. Jsou tady opravdu všichni maskoti, kteří se na letošních hrách objevili.

21:50
    Nyní na ploše probíhá hudební vložka. Doprovázejí ji videozáběry s děním z letošních her.

21:39
    Na závěrečném ceremoniálu nechybí ani poděkování dobrovolníkům, kteří usnadnili organizaci her.

21:35
    Několik minut zpátky začal závěrečných ceremoniál těchto her. Tradičně se během něj na ploše představí všechny výpravy.
    Medailové pořadí Evropských her 2019

19:06
    Nejlepší zemí na Evropských hrách 2019 je Rusko! To získalo 39 zlatých, 20 stříbrných a 36 bronzových medailí! Hned za ním je domácí Bělorusko a třetí místo patří Itálii!

17:51
    Už nyní je navíc jasné, že vlajkonošem české výpravy na závěrečném ceremoniálu bude Tomáš Bábek!

17:46
    Česká republika si dnes vybojovala další medaili! Gymnastka Holasová získala stříbro v prostných!

17:36
    Také dění v karate už je u konce! Sportovní klání na Evropských hrách se tak chýlí ke konci. Večer nás ještě čeká závěrečný ceremoniál.

17:14
    Ital Maresca vybojoval zlatou medaili v kategorii do 67 kilogramů. V dramatickém finále porazil Maria Hodžiče.

16:50
    Lotyš Kalninš naopak kraloval v kategorii do 60 kilogramů v karate.

16:17
    Poslední disciplínou dráhové cyklistiky na těchto hrát bylo mužské omnium. Zlatou medaili si odváží Nizozemec van Schip. Stříbro bere Švýcar Schir a bronz Staniszewski z Polska.

16:11
    Kategorii do 55 kilogramů pak opanovala bulharská karatistka Goranovová.

16:10
    Rakušanka Planková poněkud narušila nadvládu zakavkazských zemí v bojových uměních a vybojovala zlato v kategorii pod 50 kilogramů.

Kyžnjak z Ukrajiny opanoval boxerské klání do 75 kilogramů. Ve finále dokázal porazit Cavallara z Itálie.