Komentáre nie sú k dispozíci.
Los CEV Cupu mužů
Burgas - Petrohrad
Kakanj - poražený z předkola Ligy mistrů
Haching - poražený z předkola Ligy mistrů
Lvov - Thessaloniki
Doetinchen - Aalst
volný los - poražený z předkola Ligy mistrů
Apeldoorn - poražený z předkola Ligy mistrů
Novosibirsk - Chaumont
Bukurešť - Izmir
Frankfurt - poražený z předkola Ligy mistrů
Kuopio - poražený z předkola Ligy mistrů
Galatsaray - Dukla Liberec
Ajaccio - Amriswil
Lausanne - poražený z předkola Ligy mistrů
Ostrava - poražený z předkola Ligy mistrů
Olympiacos - Modena
Los CEV Cupu žen
Chemik Police - Galatasaray
La Laguna - poražený z předkola Ligy mistryň
Kaštela - poražený z předkola Ligy mistryň
Targoviste - Nyiregyhaza
Le Cannet - Bukurešť
Düdingen - poražený z předkola Ligy mistryň
Banja Luka - poražený z předkola Ligy mistryň
Minsk - Neuchatel
Sliedrecht - Schwerin
Šelmy Brno - Hämeenlinna
Beveren - Prostějov
Nova Gornica - Oostende
Řešov - Mulhouse
Busto Arsizio - poražený z předkola Ligy mistryň
Záporoží - Monza
Postupim - Dinamo Kazaň
CEV Cup mužů
Nasazené týmy
Petrohrad (RUS)
Modena (ITA)
Izmir (TUR)
Chaumont (FRA)
Aalst (BEL)
Dukla Liberec (CZE)
Amrswil (SUI)
Thessaloniki (GRE)
1. koš
8 poražených týmů z předkol Ligy mistrů
2. koš
Bukurešť (ROU)
Haching (GER)
Apeldoorn (NED)
Kuopio (FIN)
Lvov (UKR)
Galatasaray (TUR)
Ajaccio (FRA)
Ostrava (CZE)
Kakanj (BIH)
Burgas (BUL)
Frankfurt (GER)
Olympiacos (GRE)
Lausanne (SUI)
Novosibirsk (RUS)
CEV Cup žen
Nasazené týmy
Galatasaray (TUR)
Dinamo Kazaň (RUS)
Schwerin (GER)
Neuchatel (SUI)
Bukurešť (ROU)
Oostende (BEL)
Mulhouse (FRA)
Nyiregyhaza (HUN)
1. koš
Prostějov (CZE)
Monza (ITA)
Hämeenlinna (FIN)
+ 5 poražených týmů z předkol Ligy mistryň
2. koš
Minsk (BLR)
Nova Gornica (SLO)
Chemik Police (POL)
Banja Luka (BIH)
Postupim (GER)
Düdingen (SUI)
Targoviste (ROU)
Beveren (BEL)
La Laguna (ESP)
Kaštela (CRO)
Sliedrecht (NED)
Řešov (POL)
Záporoží (UKR)
Busto Arsizio (ITA)
Šelmy Brno (CZE)
Le Cannet (FRA)
Burgas - Petrohrad
Kakanj - poražený z předkola Ligy mistrů
Haching - poražený z předkola Ligy mistrů
Lvov - Thessaloniki
Doetinchen - Aalst
volný los - poražený z předkola Ligy mistrů
Apeldoorn - poražený z předkola Ligy mistrů
Novosibirsk - Chaumont
Bukurešť - Izmir
Frankfurt - poražený z předkola Ligy mistrů
Kuopio - poražený z předkola Ligy mistrů
Galatsaray - Dukla Liberec
Ajaccio - Amriswil
Lausanne - poražený z předkola Ligy mistrů
Ostrava - poražený z předkola Ligy mistrů
Olympiacos - Modena
Los CEV Cupu žen
Chemik Police - Galatasaray
La Laguna - poražený z předkola Ligy mistryň
Kaštela - poražený z předkola Ligy mistryň
Targoviste - Nyiregyhaza
Le Cannet - Bukurešť
Düdingen - poražený z předkola Ligy mistryň
Banja Luka - poražený z předkola Ligy mistryň
Minsk - Neuchatel
Sliedrecht - Schwerin
Šelmy Brno - Hämeenlinna
Beveren - Prostějov
Nova Gornica - Oostende
Řešov - Mulhouse
Busto Arsizio - poražený z předkola Ligy mistryň
Záporoží - Monza
Postupim - Dinamo Kazaň
CEV Cup mužů
Nasazené týmy
Petrohrad (RUS)
Modena (ITA)
Izmir (TUR)
Chaumont (FRA)
Aalst (BEL)
Dukla Liberec (CZE)
Amrswil (SUI)
Thessaloniki (GRE)
1. koš
8 poražených týmů z předkol Ligy mistrů
2. koš
Bukurešť (ROU)
Haching (GER)
Apeldoorn (NED)
Kuopio (FIN)
Lvov (UKR)
Galatasaray (TUR)
Ajaccio (FRA)
Ostrava (CZE)
Kakanj (BIH)
Burgas (BUL)
Frankfurt (GER)
Olympiacos (GRE)
Lausanne (SUI)
Novosibirsk (RUS)
CEV Cup žen
Nasazené týmy
Galatasaray (TUR)
Dinamo Kazaň (RUS)
Schwerin (GER)
Neuchatel (SUI)
Bukurešť (ROU)
Oostende (BEL)
Mulhouse (FRA)
Nyiregyhaza (HUN)
1. koš
Prostějov (CZE)
Monza (ITA)
Hämeenlinna (FIN)
+ 5 poražených týmů z předkol Ligy mistryň
2. koš
Minsk (BLR)
Nova Gornica (SLO)
Chemik Police (POL)
Banja Luka (BIH)
Postupim (GER)
Düdingen (SUI)
Targoviste (ROU)
Beveren (BEL)
La Laguna (ESP)
Kaštela (CRO)
Sliedrecht (NED)
Řešov (POL)
Záporoží (UKR)
Busto Arsizio (ITA)
Šelmy Brno (CZE)
Le Cannet (FRA)
Vít Schück
@VitSchuck