Komentáre nie sú k dispozíci.
Los předkol Ligy mistrů
1. předkolo
Záhřeb - Londýn
Brčko - Benfica
2. předkolo
Záhřeb/Londýn - Aich/Dob
Brčko/Benfica - Budva
Soligorsk - Sastamala
Galati - Novi Sad
3. předkolo
(Brčko/Benfica - Budva) - (Záhřeb/Londýn - Aich/Dob)
Galati/Novi Sad - Soligorsk/Sastamala
Los předkol Ligy mistryň
2. předkolo
Olomouc - volný los
Záhřeb - Južne
Tirana - Brčko
Luka Bar - Budapešť
3. předkolo
Olomouc - Záhřeb/Južne
Tirana/Brčko - Luka Bar/Budapešť
Liga mistrů
Účastníci základních skupin
Civitanova (ITA)
Perugia (ITA)
Trentino (ITA)
Kemerovo (RUS)
Zenit Kazaň (RUS)
Novyj Urengoj (RUS)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Varšava (POL)
Jatrzebski (POL)
Fenerbahce (TUR)
Halkbank (TUR)
Berlín (GER)
Friedrichshafen (GER)
Maaseik (BEL)
Roeselare (BEL)
Tours (FRA)
Lublaň (SLO)
Jihostroj České Budějovice (CZE)
+ 2 postupující týmy z předkola
Předkolo
Aich/Dob (AUT)
Novi Sad (SRB)
Sastamala (FIN)
Budva (MNE)
Soligorsk (BLR)
Galati (ROU)
Brčko (BIH)
Záhřeb (CRO)
Londýn (ENG)
Benfica (POR)
Liga mistryň
Účastníci základních skupin
Vakifbank (TUR)
Eczacibasi (TUR)
Fenerbahce (TUR)
Conegliano (ITA)
Novara (ITA)
Scandicci (ITA)
Dinamo Moskva (RUS)
Kaliningrad (RUS)
Jekatěrinburk (RUS)
LKS Lodž (POL)
Budowlani Lodž (POL)
Cannes (FRA)
Nantes (FRA)
Blaj (ROU)
Stuttgart (GER)
Maribor (SLO)
Plovdiv (BUL)
Salo (FIN)
+ 2 postupující týmy z předkola
Předkolo
Olomouc (CZE)
Budapešť (HUN)
Brčko (BIH)
Južne (UKR)
Bar (MNE)
Tirana (ALB)
Záhřeb (CRO)
1. předkolo
Záhřeb - Londýn
Brčko - Benfica
2. předkolo
Záhřeb/Londýn - Aich/Dob
Brčko/Benfica - Budva
Soligorsk - Sastamala
Galati - Novi Sad
3. předkolo
(Brčko/Benfica - Budva) - (Záhřeb/Londýn - Aich/Dob)
Galati/Novi Sad - Soligorsk/Sastamala
Los předkol Ligy mistryň
2. předkolo
Olomouc - volný los
Záhřeb - Južne
Tirana - Brčko
Luka Bar - Budapešť
3. předkolo
Olomouc - Záhřeb/Južne
Tirana/Brčko - Luka Bar/Budapešť
Liga mistrů
Účastníci základních skupin
Civitanova (ITA)
Perugia (ITA)
Trentino (ITA)
Kemerovo (RUS)
Zenit Kazaň (RUS)
Novyj Urengoj (RUS)
Kedzierzyn-Kozle (POL)
Varšava (POL)
Jatrzebski (POL)
Fenerbahce (TUR)
Halkbank (TUR)
Berlín (GER)
Friedrichshafen (GER)
Maaseik (BEL)
Roeselare (BEL)
Tours (FRA)
Lublaň (SLO)
Jihostroj České Budějovice (CZE)
+ 2 postupující týmy z předkola
Předkolo
Aich/Dob (AUT)
Novi Sad (SRB)
Sastamala (FIN)
Budva (MNE)
Soligorsk (BLR)
Galati (ROU)
Brčko (BIH)
Záhřeb (CRO)
Londýn (ENG)
Benfica (POR)
Liga mistryň
Účastníci základních skupin
Vakifbank (TUR)
Eczacibasi (TUR)
Fenerbahce (TUR)
Conegliano (ITA)
Novara (ITA)
Scandicci (ITA)
Dinamo Moskva (RUS)
Kaliningrad (RUS)
Jekatěrinburk (RUS)
LKS Lodž (POL)
Budowlani Lodž (POL)
Cannes (FRA)
Nantes (FRA)
Blaj (ROU)
Stuttgart (GER)
Maribor (SLO)
Plovdiv (BUL)
Salo (FIN)
+ 2 postupující týmy z předkola
Předkolo
Olomouc (CZE)
Budapešť (HUN)
Brčko (BIH)
Južne (UKR)
Bar (MNE)
Tirana (ALB)
Záhřeb (CRO)
Vít Schück
@VitSchuck