Opava – Vítkovice 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 1:2 (kon.) | Sereď – Dubnica 6:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 2:0 (kon.) | Zlín – Brno 0:1 (kon.) | Jablonec – Jihlava 3:0 (kon.)

Plzeň právě vstřelila branku!
    Tak jsme se přeci jen dočkali druhé branky. Střední obránce Tomáš Hájek našel levačkou ve vápně přesně hlavu ALEŠE ČERMÁKA, který zamířil přesně k levé tyči.

78
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Herc, přichází Kayamba.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Selnar, přichází Fišer.
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Čihák, přichází Šulc.

68
    Střídání v týmu FK Baník Sokolov: ze hřiště odchází Vávra, přichází D. Dvořák.

63
    Žlutou kartu dostává Beránek (FK Baník Sokolov).
    61. JEAN-DAVID BEAUGUEL - 1:0

61
    Konečně jsme se dočkali první branky v zápase. Erik Pačinda dalším skvělým centrem našel hlavu JEAN-DAVIDA BEAUGUELA, který zakončil naprosto přesně.

59
    Parádní akce na jeden dotyk v podání Viktorie. Dlouhý balon poslal z jedničky Mihálik na Beauguela, ten z voleje trefil jen připraveného brankáře Šimana.

41
    Tomáš Chorý se dostal do úniku na levé straně, brankáři Dvořákovi udělal kličku, ale prázdnou bránu z úhlu poté netrefil.

11
    Adam Hloušek našel na zadní tyči Radima Řezníka, který balon vrátil na malé vápno, kde byl připravený se svou střelou Michael Krmenčík, ten ale ve vyložené šanci Dvořáka neprostřelil.

Jakub Štěrba

Góly: 61. Beauguel, 82. Čermák

Karty:   63. Beránek (SOK)

FC Viktoria Plzeň: 1. poločas: Hruška – Řezník, Hejda, Hubník, Limberský – Kayamba, Kalvach, Herc, Hloušek (C) – Krmenčík, Chorý
    2. poločas: Sváček – Havel, Pernica, Hájek, Kovařík – Čermák, Hořava, Herc (C) (78. Kayamba), Mihálik, Pačinda – Beauguel

FK Baník Sokolov: 1. poločas: J. Dvořák I – Mejdr, O. Ševčík, Čihák, J. Dvořák II – Štípek, Glaser, Machek, Selnar – Liener – Vávra
    2. poločas: Šiman – Ruml, Čihák (78. Šulc), O. Ševčík, Mejdr – Machek, Prokš – Selnar (78. Fišer), Vávra (68. D. Dvořák), Beránek – A. Ševčík

Rozhodca: Jiří Houdek – Jakub Hrabovský, Zuzana Špindlerová