Opava – Vítkovice 4:0 (kon.) | Č. Budějovice – Příbram 1:2 (kon.) | Sereď – Dubnica 6:0 (kon.)
Plzeň – Sokolov 2:0 (kon.) | Zlín – Brno 0:1 (kon.) | Jablonec – Jihlava 3:0 (kon.)
SK Dynamo Č. Budějovice
1:2 (0:0)
FK Příbram
cz Streda 19.06.2019, 11:00 • SCM Složiště, České Budějovice • Prípravný zápas

79
    Střídání v týmu 1.FK Příbram: ze hřiště odchází Belej, přichází Šíma.
    77. AYONG - 1:2

77
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    O minutu později je sníženo. Za odraženým míčem dobře šel KARSTEN AYONG, odstavil obránce, udělal kličku obránci a nakonec prostřelil Kočího.
    76. KVĚT - 0:2

76
    Příbram právě vstřelila branku!
    Druhá půle domácím až na výjimky vůbec nevychází, nyní to má druhé gólové vyústění soupeře. Po druhém zaváhání obrany černobílých se k míči dostal ROMAN KVĚT a povedenou technickou ranou překonal Křížka.
    69. Šance domácích

69
    Po standardní situaci domácích mohlo být vyrovnáno! Provodův centr hlavou lízl Ayong a Kočí předvedl rychlý zákrok, kterým zachránil Příbram.
    65. JANDERA - 0:1

65
    Hosté jdou do vedení! Po hrubé chybě Nováka, který při rozehrávce přišel o míč, postupoval ROSTISLAV JANDERA sám na Křížka a v zakončení si počínal hodně zkušeně.
    56. Velkou šanci měli hosté

56
    Velký závar v domácím vápně, Škoda byl hodně aktivní, a kdyby z malého vápna zakončil, Křížek by s tím těžko něco dělal. Příbram však skóre zápasu neotevřela.
    10. Skvělý zákrok brankáře Boháče

10
    První šance Dynama! Po rychlé akci se na levé straně uvolnil Šplíchal, připravil zakončení pro Javorka, jenž vypálil poměrně prudce a Boháč musel předvést pohotový zákrok.

Pavel Kortus ml.

Góly: 77. Ayong – 65. Jandera, 76. Květ

SK Dynamo Č. Budějovice: 1. poločas: Staněk – Kladrubský, Novák, Talovierov, Čolič – Mareček, Havelka – Martan, Javorek, Šplíchal – Ledecký. 2. poločas: Křížek – Řezáč, Novák, Fišl, Provod – Wermke, Čavoš, Mareček, Froněk – Ayong, Táborský.
    Náhradníci: Křížek – Fišl, Provod, Táborský, Čavoš, Wermke, Řezáč, Ayong, Froněk.

FK Příbram: 1. poločas: Boháč – M. Held, Kodr, Mezera, Jablonský – Janota, Januška, Soldát, Polidar – Fantiš, Vandas. 2. poločas: Kočí – Průcha, Šimek, Tregler, Cmiljanovič – Belej (79. Šíma), Květ, Kilián, Jandera – Škoda, Voltr.
    Náhradníci: Kočí – Průcha, Tregler, Šimek, Cmiljanovič, Belej, Květ, Kilián, Jandera, Voltr, Škoda, Šíma.

Rozhodca: Rejžek – Kotalík, Pečenka