cz Piatok 14.06.2019, 20:30 • Gdyně Stadium, Gdyně • Majstrovstvá sveta U20

120
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Alexander Alvarado, přichází Jesus Castillo.
    119. Luca Ranieri šanci na vyrovnání neproměnil

119
    Největší šance italské reprezentace. Mina neodehrál míč ve středu pole ideálně a ten dopadl přesně do pohybu Ranierimu, který ale z hranice vápna nedokázal zamířit přesně.

114
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jordy Alcívar, přichází Luis Loor.
    105. Richard MINA - 0:1

105
    Ekvádor právě vstřelil branku!
    Ekvádorci se na konci první části prodloužení dostávají do vedení! Po Gabbiově faulu rozehrávali Jihoameričani standardní situaci, balon se odrazil od bránícího italského hráče přesně do pohybu RICHARDA MINY, který z blízka postřelil Carnesecchiho.

105
    Žlutou kartu inkasuje také kapitán Itálie Matteo Gabbia, který loktem poslal k zemi Leonarda Campanu. V prodloužení je k vidění soustu tvrdých soubojů.
    97. Žlutá karta

97
    Videorozhodčí ale hlavního ještě zavolal k obrazovce za zákrok úplně mimo hru. Olivieri přišlápl soupeře a je dodatečně potrestán žlutou kartou.

96
    Gonzalo Plata následně zajel na polovině trávníku do Bettely a vyfasoval od rozhodčího žlutou kartu.
    95. Neproměněná penalta

95
    Ani po penaltě se skóre nemění! Sám faulovaný Marco Olivieri pálil po trávníku na pravou stranu, ale jeho úmysl vystihl také brankář Ramírez.
    94. Penaltový zákrok

94
    Pokutový kop pro Itálii! Marco Olivieri byl faulován Quinterem.
    89. Quinterův nasimulovaný pád

89
    Hlavní rozhodčí nyní musel krotit vášně! Střídající Quintero skončil po souboji na trávníku, poté ale jednoznačně přihrál kontakt s Del Pratem. Žlutou kartu poté vidí s Quinterem i Capone.

85
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jordan Rezabala, přichází Sergio Quintero.

84
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Alessandro Tripaldelli, přichází Luca Pellegrini.
    81. Ani aktivní Colpani nebyl při svém pokusu přesný

81
    Andrea Colpani nebezpečně pálil křížem. Po přihrávce od Alberica se dostal k míči v nebezpečném prostoru, ale míč namířil jen vedle ekvádorskou branku.

64
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Salvatore Esposito, přichází Andrea Colpani.

63
    Střídání v týmu Itálie: ze hřiště odchází Gabriele Gori, přichází Marco Olivieri.

62
    Střídání v týmu Ekvádor: ze hřiště odchází Jhon Espinoza, přichází Richard Mina.
    57. Campanova rána skončila na tyči

57
    Také Cifuentes poslal míč na branku, ale italský gólman podržel míč v rukavicích. Následně se ještě opřel do střely Campana, a tentokrát musela Itálii zachránit až tyč.

45
    Vallecilla trefil Candelu do kotníku a ještě před poločasovou přestávkou vidí od hlavního rozhodčího žlutou kartu.

22
    Antonio Candela zastavil na levé straně rozběhnutého Palaciose rukou. Hlavní rozhodčí uděluje první žlutou kartu v utkání o bronz.

Vít Schück

Góly: 105. Mina

Karty:   22. Candela (ITA), 89. Capone (ITA), 97. Olivieri (ITA), 105. Gabbia (ITA) – 45. Vallecilla (ECU), 89. Quintero (ECU), 96. Plata (ECU)

Nepremenená penalta: 95. Olivieri (ITA), brankár Ramírez zneškodnil

Držení míče: 48 % : 52 %.
    Střely na branku: 2:7. Střely mimo: 8:11. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 18:26.
    Taliansko: Carnesecchi – Gabbia (C), Del Prato, Ranieri – Candela, Alberico, Esposito (64. Colpani), Bettella, Tripaldelli (84. Luca Pellegrini) – Capone, Gori (63. Olivieri).
    Náhradníci: Plizzari, L. Loria – Buongiorno, Frattesi, Colpani, Scamacca, Bellanova, Luca Pellegrini, Olivieri.

Ekvádor: Ramírez – Espinoza (C) (62. Mina), Porozo, Vallecilla, Palacios – Cifuentes, Alcívar (114. Loor) – Plata, Rezabala (85. Quintero), Alvarado (120. Castillo) – Campana.
    Náhradníci: Bellolio, Lara – Estupiñán, Arce, Mina, Castillo, Quintero, Loor, Segura.

Rozhodca: Manzano – Rodríguez, Sevilla (vš. ESP)