Čile – Haiti 2:1 (kon.) | J. Kórea – Austrália 1:0 (kon.) | Slovensko – Jordánsko sk 5:1 (kon.)
Slovensko
5:1 (0:1)
Jordánsko
Piatok 07.06.2019, 20:30 • City Aréna, Trnava • Medzinárodný prípravný zápas

Slováci prehrávali po polčase 0:1, ale tréner Hapal poslal do hry 4 nových hráčov a zrejme aj zvýšil hlas. Odpoveď prišla do piatich minút, keď domáci tím otočil na 2:1. Následne naši hráči pridali ďalšie tri góly a vyhrali celkom 5:1. (22:19:58)

90+0
    88. Rawashdeh (JOR)

88
    Propagačná strela na Greifa, brankár Slovenska ju zobral do rúk bez problémov.

85
    Striedanie v tíme Jordánsko: z ihriska odchádza Al -Tamari, prichádza Hamdouni.
    84. Mihalík (SVK) - 5:1

84
    Slovensko dalo gól!
    5:1. Stredom obrany preletel JAROSLAV MIHALÍK a nedal brankárovi šancu.

82
    Duel sa už iba dohráva, domáci tím už výhru nepustí, ale hostia sa sympaticky snažia.

81
    Roh pre našich.

81
    Haraslín sa dostal k strele a preveril brankára Sabbaha.

80
    Haraslín opäť raz centroval z pravej strany, ale pred bránou si dala obrana hostí pozor a skóre sa nemení.

78
    Striedanie v tíme Jordánsko: z ihriska odchádza Bakhit, prichádza Abu Zraiq.

75
    Gólman hostí si skúsil sólo cez našich útočníkov, takmer sa to skončilo katastrofou pre jeho tím, ale rozhodca napokon pískal faul na tohto odvážneho gólmana.
    74. Mráz (SVK) - 4:1

74
    Haraslín si zakombinoval s Bénesom, následne vrátil centrom do šestnástky a SAMUEL MRÁZ po minúte na ploche skóroval.

74
    Roh pre domáci tím.

73
    Striedanie v tíme Slovensko: z ihriska odchádza Chrien, prichádza Mráz.

73
    Dnešné stretnutie sleduje 3454 divákov.

Martin Janiš

Góly: 50. Haraslín, 55. Chrien, 71. Greguš (pen.), 74. Mráz, 84. Mihalík – 39. Al-Tamari

Karty:   35. Šatka (SVK)

Slovensko: Kozáčik – Šatka, Niňaj, Štetina, Mazáň – Chrien, Hrošovský (K), Bero – Stoch, Šafranko, Mihálik
    Náhradníci: Rodák, Greif – Pekarík, Greguš, Duda, Mráz, Škriniar, Hancko, Haraslín, Boženík, Mak, Bénes

Jordánsko: Sabbah (K) – Shilbaya, Khattab, Mari, Al Ajalin – Bani Attiah, Murjan, Abdullarman – Al-Tamari, Bakhit – Al Rawashdeh
    Náhradníci: Yassin, Abdel-Sattar – Arab, Al Lahham, Faisal, Samir, Hamdouni, Abu Zraiq, Obaid, Alsouliman, Al Dardour, Haddad

Rozhodca: Musial – Borkowski, Wójcik (všetci POL)