Lens – Dijon 1:1 (kon.)
Racing Lens
1:1 (0:0)
Dijon FCO
cz Štvrtok 30.05.2019, 20:45 • Stade Bollaert-Delelis • Ligue 1 Uber Eats • Baráž

Druhý poločas nám přinesl konečně i branky. Jako první se prosadili domácí, kteří si to za svůj první poločas rozhodně zasloužili. Nicméně následně přepnul Dijon na větší obrátky a dočkal se vyrovnání, když měli šťastnou ruku ve střídání a Kwon Čang-hoon se prosadil ihned po třech minutách pobytu na hřišti.
    Odveta tedy slibuje rozhodně drama a ani jeden celek nemá blíže – z pohledu Dijonu – k záchraně, z pohledu Lens – k postupu do Ligue 1! Odveta je na programu v neděli od 21:00! (22:40:58)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 2:4. Střely mimo: 4:6. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:2. Fauly: 15:15.

90+5

90+4
    Předposlední minuta nastavení a zatím to vypadá, že se oba celky budou chtít v prvním zápase rozejít smírně.

90+2
    Po dalším vysokém míči, který mířil do vápna Dijonu, došlo ke vzdušnému souboji, po kterém zůstal na trávníku ležet Mickaël Alphonse.

90+1
    Srážka dvou hráčů před pokutovým území Dijonu. Nakonec vyhodnocená jako útočný faul hráče Lens.

90
    Ještě pět minut se bude nastavovat. Což je velká doba k tomu, aby se ještě některý z týmů dokázal brankově prosadit.

89
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Naím Slití, přichází Mehdi Abeid.

87
    Nyní nebyli hosté daleko od své druhé branky. Dobrá křižná přihrávka z pravé strany, ale nabíhajícímu hráči chybělo pár kroků, aby dokázal míč tečovat do branky.

85
    Střídání tedy hostům vyšlo a Kwon Čang-hoon dokázal vyrovnat ihned po třech minutách působení na travnaté ploše.

84
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Fabien Centonze, přichází Arial Mendy.

83
    Střídání v týmu Racing Club De Lens: ze hřiště odchází Thierry Ambrose, přichází Simon Banza.

83
    Spravedlivé vyrovnání, neboť hostující celek již dobrých patnáct minut hraje s míčem a aktivně útočil.
    82. Kwon ČANG-HOON - 1:1

82
    Dijon právě vstřelil branku!
    Dijon vyrovnává! KWON ČANG-HOON dostal míč a dokázal jej poslat nad vybíhajícího brankáře. Následně se proletěl vzduchem a poměrně nešikovně dopadl na rameno. Míč končí nakonec v brance!

81
    Domácí hráč se dokázal po centru z pravé strany dostat k míči, obtočit se kolem svého strážce a vystřelit. Rúnar Rúnarsson byl připraven a chytá tuto střelu!

80
    Guillaume Gillet byl na půlce faulován a hostující hráč jej rychle zvedá na nohy, aby se mohlo ihned pokračovat.

80
    Dijon již není tak kompaktní v defenzívě a nyní měl co dělat, aby ubránil útočné choutky domácích.

79
    Thierry Ambrose vyslal dobrý centr před branku Dijonu, ale dobrý obranný zákrok Cédrica Yambérého zamezil potenciální druhé brance Lens.

Adam Dořák

Góly: 50. Bellegarde (Centonze) – 82. Kwon Čang-hoon (Saïd)

Karty:   78. Centonze (LNS) – 5. Balmont (DIJ), 10. Lautoa (DIJ), 22. Coulibaly (DIJ)

Racing Lens: Vachoux, Duverne – Tahrat, Fortes – Haidara, Doucouré, G. Gillet (C), Bellegarde (77. Ba), Centonze (84. Mendy) – Ambrose (83. Banza), Gomis.
    Náhradníci: Belon – Ba, Banza, Chouiar, Mendy, Mesloub, Teka.

Dijon FCO: Rúnarsson – Alphonse, Coulibaly, Yambéré, Lautoa (C), Chafik (70. Haddadí) – Balmont (77. Kwon Čang-hoon), Slití (89. Abeid), Marié – Jeannot, Saïd.
    Náhradníci: Allain – Abeid, Bouka Moutou, Haddadí, Kaba, Kwon Čang-hoon, Sammaritano.

Rozhodca: A. Delerue
    Nedeľa 02.06.2019
    Dijon - Lens 3:1

Góly: 30. Slití (Lautoa), 73. Saïd (Kaba), 90+1. Slití – 41. Duverne (Bellegarde)

Karty:   54. Doucouré (LNS)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 4:3. Rohy: 1:6. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:15.