Karviná – Jihlava 2:1 (kon.)
MFK Karviná
2:1 (2:0)
FC Vysočina Jihlava
cz Utorok 28.05.2019, 18:00 • Městský stadion Karviná, Karviná • Baráž o postup do FORTUNA:LIGY
    53. Jiří KLÍMA - 2:1

53
    Jihlava právě vstřelila branku!
    Ve druhém poločase dosud neviditelná Jihlava z první pořádné akce snižuje a rázem se šance v baráži výrazně mění! To vše zásluhou samostatné akce v prvním poločase téměř neviditelného JIŘÍHO KLÍMY, který od vlastní střídačky prošel po levé straně kolem padajícího Rundiće a váhajícího Kriváka až před branku a z úhlu zavěsil nad padajícího Pastornického! Asistence: Pavel Šulc.
    42. Ondřej LINGR - 2:0

42
    Karviná právě vstřelila branku!
    Velká chyba Bredy stojí Jihlavu velmi draho! Krajní obránce totiž po Wágnerově posunutí za sebe odehrál míč velmi lajdácky, čehož využil Ba Loua, centr z levé strany prošel po malém vápně až na druhou stranu pokutového území, kde Dávid Guba zachoval chladnou hlavu, nestřílel a přihrál úplně volnému ONDŘEJI LINGROVI, který uklidil míč do sítě! Karviná vede 2:0! Asistence: Dávid Guba.
    8. Dávid GUBA - 1:0

8
    Slezanům se však povedl rychlý protiútok a jdou do velmi důležitého vedení! Tomáš Wágner posunul míč na Lukáše Budínského, ten nádhernou přihrávkou do levé strany vyslal na zteč DÁVIDA GUBU, který sice nabíhal z úhlu, ale obránci ho nestihli zakřižovat a domácí záložník se přes padajícího Vejmolu trefil s pomocí odrazu od zadní tyče! Asistence: Lukáš Budínský.