Oostende – Sint-Truiden | 1:1 (kon.) | | | Westerlo – Charleroi | 0:2 (kon.) | | | Eupen – Beerschot | 1:0 (kon.) |
Bergamo – Lazio | 0:2 (kon.) |
Breda – Zwolle | 0:0 (kon.) | | | Den Haag – Willem II | 6:2 (kon.) | | | Excelsior – Alkmaar | 4:2 (kon.) |
Emmen – Groningen | 1:0 (kon.) | | | Graafschap – Amsterdam | 1:4 (kon.) | | | Eindhoven – Heracles | 3:1 (kon.) |
Sittard – Feyenoord | 1:4 (kon.) | | | Utrecht – Heerenveen | 3:1 (kon.) | | | Venlo – Arnhem | 1:3 (kon.) |
Lech Poznań – Gdańsk | 2:1 (kon.) | | | Zagłębie – Kraków | 1:2 (kon.) | | | Jagiellonia – Légia Varšava | 1:0 (kon.) |
Pogoń – Gliwice | 0:0 (kon.) |
Leeds – Derby | 2:4 (kon.) |
Plzeň – Sparta Praha | 4:0 (kon.) | | | Slavia – Jablonec | 2:1 (kon.) |
koniec
Fortuna Sittard
1:4
(1:1)
Feyenoord Rotterdam
86
|
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Bart Nieuwkoop, přichází Lutsharel Geertruida.
|
|
83
|
Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Lisandro Semedo, přichází Finn Stokkers.
|
|
82
|
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Dylan Vente, přichází Wouter Burger.
|
|
75
|
Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Andrija Novakovich, přichází Ahmed El Messaoudi.
|
|
59
|
Střídání v týmu Fortuna Sittard: ze hřiště odchází Andrija Balić, přichází Lars Hutten.
|
|
46
|
Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jordy Clasie, přichází Tonny Vilhena.
|
Góly:
45. Smeets – 8. Kokcu, 71. N. Jörgensen, 80. N. Jörgensen, 90. S. Berghuis
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 9:9. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 4:13.
Rozhodca: Gozubuyuk – Schaap, de Vries
Diváci:
Karty: 42. Botteghin (FEY) 69. Heerings (FST)
Nepremenená penalta: 70. S. Berghuis (FEY), brankár Koșelev zneškodnil
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 9:9. Střely mimo: 4:4. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 4:13.
Fortuna Sittard:
Koșelev – Mac-Intosch, Syhre, Heerings, Mi. Pinto – Smeets, Rodríguez, Diemers – Novakovich (75. El Messaoudi), A. Balić (59. Hutten), Semedo (83. Stokkers).
Náhradníci: Jug, Özer – Dianessy, Ciss, Zeka, Essers, Stokkers, Ospitalieri, Ramírez, Ciranni, El Messaoudi, Hutten.
Tréner:
Feyenoord Rotterdam: Vermeer – Nieuwkoop (86. Geertruida), van Beek, Botteghin, Malacia – Kokcu, Clasie (46. Vilhena), Toornstra – S. Berghuis, Vente (82. Burger), N. Jörgensen.
Náhradníci: Delle, Ten Hove – Geertruida, van der Heijden, Cuco Martina, Verdonk, Burger, Vilhena, St. Juste.
Tréner:
Náhradníci: Jug, Özer – Dianessy, Ciss, Zeka, Essers, Stokkers, Ospitalieri, Ramírez, Ciranni, El Messaoudi, Hutten.
Tréner:
Feyenoord Rotterdam: Vermeer – Nieuwkoop (86. Geertruida), van Beek, Botteghin, Malacia – Kokcu, Clasie (46. Vilhena), Toornstra – S. Berghuis, Vente (82. Burger), N. Jörgensen.
Náhradníci: Delle, Ten Hove – Geertruida, van der Heijden, Cuco Martina, Verdonk, Burger, Vilhena, St. Juste.
Tréner:
Rozhodca: Gozubuyuk – Schaap, de Vries
Diváci:
Tomáš Kubečka