4:3 (1:0, 0:1, 2:2 - 1:0) Stav série: 2:0
cz Nedeľa 12.05.2019, 15:00 • Lužiny • Play-off CCM extraligy (CZE) • Finále

Konec zápasu. (17:07:25)
    50:59 Dalimil ZVONEK - 4:3

50:59
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Kert opět vítězí! DALIMIL ZVONEK vypálil z první z pravé strany a prostřelil Jirtoku! Asistence: Tomáš Wróbel a Martin Kruček.

50:15
    Fejfar byl sám na kruhu a jeho ránu chytil Jirotka.

49:54
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Jiří Hrabár – 2 min., krosček).

49:32
    Kladenští se drží v útočném pásmu, ale ke střele se nedostali.

48:07
    Fejfar proběhl okolo několika hráčů a našetřil cenné vteřinky.

47:24
    Fejfar vyhazuje.

47:13
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Radovan Dejneka – 2 min., vysoká hůl).

46:52
    Nyní jsou aktivnější hosté, kteří několikrát prověřili Mikla.

46:01
    Zvonek vystřelil nebezpečně, ale jeho rána minula branku.

45:47
    Domácí se opět dostali do pásma.

45:36
    Kladenští nahodili do pásma, ale míček už poté nezískali.

45:13
    Kert se dostal do útočného pásma.

45:01

Třetí třetina nabídla brankové hody, ale vítěze neurčila! Utkání se bude stejně jako včera nastavovat!

45:00

44:52
    Mikl se ocitl na zemi a hra je přerušena. Předcházela tomu obrovská šance Kladna!

44:42
    Zakázané uvolnění Kertu přerušuje hru.
    43:49 Milan SCHNAUBELT - 3:3

43:49
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Máme opět vyrovnáno! Pospíšil vystřelil od modré čáry a jeho projektil tečoval MILAN SCHNAUBELT, který někudy propasíroval míček do branky! Asistence: Jan Pospíšil a Martin Špaček.

43:27
    Oddechový čas pro hosty.

43:27
    Nebezpečná rána Kladna! Tečovaný míček se před brankou od jednoho z hráčů odrazil do ochranné sítě. Mikl nic neviděl a nyní při něm stálo štěstí.

42:51
    Zvonek nahodil do pásma a Kert zuby nehty brání své vedení.

42:25
    Tomáš Wróbel odchází za doprovodu spoluhráče a zdravotníka na střídačku.

42:25
    Jeden z domácích inkasoval úder do obličeje a musí k němu opět zdravotník.
    41:47 Tomáš WRÓBEL - 3:2

41:47
    Kert využívá přesilovou hru! TOMÁŠ WRÓBEL vystřelil z pravé strany a Jirotka byl bez šance! Asistence: Martin Kruček a Jiří Kruček.

41:42
    Kruček ve velké šanci minul branku!!

41:21
    Domácí kombinují.

40:55
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Jan Pospíšil – 2 min., držení protihráče).

40:07
    Zvonek se proháčkoval přes soupeře a jeho rána těsně minula branku.

39:24

39:15

39:07
    Pospíšilova tvrdá rána od modré skončila v chráničích Mikla.

38:49
    Střela od modré čáry skončila v lapačce Mikla.

38:28
    Minuta kladenské přesilové hry je pryč.

38:15
    Fejfar vyvezl míček a domácí střídají.

37:41
    Kert vyhodil a Kruček dobře napadal a získal pásmo.

37:24
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Radovan Dejneka – 2 min., zdržování hry).

36:56
    Danko s Wróbelem přešli celé hřiště a dostali se k zakončení, ale Jirotka včas secvakl betony.

36:22
    Kladno vyhazuje za pomoci vysokého lobu.
    35:49 Radim ŠTĚPÁNIK - 2:2

35:49
    Kladno se dostalo do brejku a RADIM ŠTĚPÁNIK zamířil přesně. Je to jeho druhá branka v dnešním utkání! Asistence: Martin Kohout a Radek Soukup.
    35:12 Petr DANKO - 2:1

35:12
    Domácí jdou do vedení! Kert sice nevyužil přesilovou hru, ale následný zámek už využil. PETR DANKO se dostal ke střele a prostřelil Jirotku. Asistence: Jiří Kruček a Jan Blaško.

35:06
    Vysoký míček si sebral Jirotka a přerušil hru.

34:54
    Tvdrá rána Šperla skončila na Jirotkovi a k dorážce se už nikdo nedostal.

34:24
    První útočná lajna domácích střídá a Kladno ubránilo už skoro celé oslabení.

33:59
    Martinu Kručkovi střela nesedla a do brejku se málem dostal Štěpánik.

33:31
    Kert se drží v pásmu a kombinuje.

32:49
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Petr Šícha – 2 min., nedovolené bránění).

32:23
    kovář dotíral na Jirotku na brankovišti, ale ten míček udržel.

30:01

Druhá třetina je u konce a vyhrálo ji Kladno. Kladenští se dostali do několika šancí a tu nejmenší dokázali využít. Stav utkání je tedy 1:1 a čeká nás zajímavá třetí třetina!

30:00

29:54
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Jan Blaško – 2 min., držení protihráče).
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Martin Špaček – 2 min., držení protihráče).

29:37
    Domácí vyhazují.

29:27
    Mikl toho příliš neviděl, ale i tak vychytal Špačkovu ránu.

29:24
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (David Šperl – 2 min., sekání).

28:36
    Markytánova rána trefila lapačku Jirotky.

28:22
    Další tvrdý souboj za brankou Jirotky skončil pádem kladenského hráče na mantinel.

27:58
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Tomáš Wróbel – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Dalimil Zvonek – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Petr Šícha – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Martin Kohout – 2 min., hrubost).

27:21
    Kohout se dostal do útoku, ale byl zdvojen a o míček přišel.

27:10
    Tvrdý souboj před brankou skončil další strkanicí. Danko si nyní povídá s rozhodčím a ještě tuto situaci řeší.

26:03

25:10
    Útočnou akci Kladna zastavuje ofsajd.

24:41
    Na hřišti opět planou emoce a v zápase se začíná přiostřovat.

24:12
    Štěpánik vyhodil míček na zakázané uvolnění.

23:31
    Martin Kruček vystřelil ihned po vhazování, ale branku netrefil.
    23:07 Radim ŠTĚPÁNIK - 1:1

23:07
    Kladno z ničeho nic vyrovnává! Hnízdil poslal lob před branku, kde ze vzduchu trefil míček RADIM ŠTĚPÁNIK a Mikl byl bez šance. Rozhodčí se ještě museli poradit, zda to nebyla vysoká hůl, ale nebyl, a tak je stav 1:1! Asistence: Daniel Hnízdil a Martin Kohout.

22:56
    Kladno se dostalo do útočného pásma, kde kombinovalo, ale ke střele se nedostalo.

22:19
    Míček nyní skončil v brankovišti Mikla a Markytán mu musel pomoci, aby z toho nebyla šance pro Kladno.

21:55
    Kruček vystřelil z mezikruží, ale Jirotka byl připraven a zasáhl!

21:24
    Markytán prošel přes tři hráče, ale jeho střela byla sražena.

20:48
    Danko poslal míček do rohu hřiště, kde o něj bojuje Střecha.

20:16
    Plzák poslal míček do pásma a domácí střídají.

19:51
    Kovář byl sám na pravém kruhu a dlouho mířil, ale trefil pouze brankáře!

19:11
    Špaček vystřelil z pravé strany a Mikl zasáhl.

18:40
    Fejfar poslal míček opět za branku Kladna a hosté se zatím k ničemu nedostali.

18:10
    Kert vyhazuje za branku Kladna a minutu oslabení má za sebou.

17:45
    Až nyní se Kladno dostalo do pásma a kombinuje.

17:17
    Kert vyhazuje a našetřil cenné vteřinky.

17:06
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Adam Postulka – 2 min., podražení).

16:05
    Na druhé straně byl ve velké šanci Zvonek, ale jeho rána orazítkovala vyrážečku Jirotky!

15:55
    Kruček byl v rohu hřiště odzbrojen a Kladno se hnalo do brejku, ale Mikl zasáhl!

15:20
    Jiří Kruček poslal míček do pásma a za brankou nyní hraje Wróbel.

15:01

Střely na branku v první třetině 11:14.

První třetina nám nabídla jednu branku v podání Kertu, kterou vstřelil Kruček. Dnes sledujeme jednoznačně parádní hokejbal, který se hraje v rámci pravidel a férovosti. Druhá třetina začne za 10 minut.

15:00

14:57
    Hrabárova rána byla taktéž zablokována a Kert vyhazuje.

14:28
    Další zablokovaná střela, kterou nyní srazil Markytán.

14:07
    Pliml vystřelil od modré a Danko jeho ránu zablokoval.

13:53
    Šperl zahrál vysokou holí a vhazovat se bude v útočném pásmu Kladna.

13:37
    Štěpánikova rána orazítkovala beton Mikla.

13:14
    Kladno vyhazuje na zakázané uvolnění.

13:06

12:45
    Domácí se dostali ve vlastní přesilové hře pod tlak a nyní jsou rádi, že vyhodili míček.

12:29
    Barnošákova střela z pravé strany byla zablokována.

12:09
    Kert se usadil v pásmu, ale chybnou rozehrávkou přišel o míček a Kladno se dostalo ke střele.

11:27
    Kladno v oslabení kombinuje v útočném pásmu a Kert je pod tlakem.

11:06
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Jan Jirotka – 2 min., zdržování hry).

10:22
    Kladno drží míček za brankou a oba dva celky opět mění síly na hřišti.

09:46
    Zvonek podržel míček a oba celky střídají.

08:51
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (David Šperl – 2 min., držení protihráče).
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Martin Kohout – 2 min., sekání).

08:49
    Před Miklem vznikla bitka a bude se vylučovat!

08:25
    Kladno má míček a útočí.

08:15
    Danko inkasoval tvrdý úder a žádá si doktora. I když je dnes zápas o hodně klidnější než včera, tak opět vidíme zranění a je to velká škoda. Snad bude Danko v pořádku.

07:55
    Střecha doběhl nahozený míček a získal pásmo.

07:25
    Nahození na Mikla nadělalo brankáři pražského celku problémy, ale Mikl si nakonec s oranžovou kuličkou poradil a ukryl ji v lapačce.

06:57
    Danko vyběhl na střed, kde byl sice bráněn, ale dostal se ke střele, která byla přizvednuta nad ochrannou síť.

06:37
    Domácí jsou opět v útočném pásmu a kombinují.
    05:35 Jiří KRUČEK - 1:0

05:35
    Kert využívá přesilovou hru a dostává se do vedení! Zvonek poslal míček na střed, kde byl JIŘÍ KRUČEK a ten se stejně jako včera nemýlil! Asistence: Dalimil Zvonek a Tomáš Wróbel.

04:55
    Vyloučení v týmu HBC ALPIQ Kladno (Radek Soukup – 2 min., napadení).

04:38
    Dulava vystřelil od modré a jeho ránu chtěl tečovat Střecha, ale míček nakonec nezasáhl.

03:42
    Už to vypadalo, že se Barnošák dostane do brejku, ale míček se mu zamotal pod nohy a z dobré akce nebylo nic.

03:14
    Nepřesná rozehrávka domácích končí na zakázaném uvolnění.

02:52
    Kladno se konečně dostalo z pásma a pokouší se zaútočit.

02:28
    Další střelu si připsal Jiří Kruček, který trefil betony kladenského brankáře.

02:18
    Wróbel tečoval střelu Markytána, ale Jirotka úspěšně zasáhl!

01:48
    Plzák to se Střechou překombinoval a z dobré šance byla jen pokažená přihrávka.

01:25
    Další rána Zvonka skákala brankovištěm, ale do branky se míček nedostal. Kladno vyhazuje na zakázané uvolnění.

01:07
    Martin Kruček vystřelil z pravého kruhu a Jirotka zasahoval na poslední chvíli!

00:43
    Barnošák dostal míček na střed a jeho rána trefila břevno!

00:25
    Šperl vyslal Danka do útočného pásma, který svou ranou přestřelil branku.

00:01

Na dnešní utkání dorazil i starosta městské části Prahy 13 a vhodí čestné vhazování.

Stejně jako včera nastoupí domácí Kert v žlutých dresech a hosté z Kladna odehrají zápas v dresech bílých.

V sestavách oproti včerejšku nastaly menší změny. Zraněný Šlehofer dnes nebude hrát a místo Mroviece bude na střídačce Kertu Koch. Na kladenské straně se nic nemění a přibyl pouze Pražák, který bude dělat zdravého náhradníka.

HC Kert Park Praha: Mikl (Koch) – Markytán, Šperl (A), Dejneka, Blaško, Dulava, Kaucký, Rozenberg – Kruček J., Danko, Wróbel (C), Postulka, Zvonek, Kruček M. (A), Plzák, Kovář, Střecha, Fejfar, Javorka

HBC ALPIQ Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič, Soukup (A), Hrabár, Pliml, Haisman, Pospíšil, Novák – Hnízdil, Špaček (C), Prokop, Schnanbelt, Barnošák, Šícha (A), Kohout, Štěpánik, Procházka, Eitler, Kamenář, Pražák

Rozhodčí: Petr Škrobák, Michal Škrobák.

První zápas nabídl sérii tvrdých zákroků a spousty vyloučení, přerušený zápas kvůli dešti a velké drama v prodloužení! Na konci zápasu si obě strany vyměnili pár slov a pod palbou kritiky byli především rozhodčí. Uvidíme dnes podobný zápas nebo se emoce uklidní a uvidíme opět pohledný hokejbal bez hokejových zákroků? Nutno zmínit, že ve včerejším utkání utrpěli poranění hlavy David Šperl a Šlehofer. (oba zápas dohráli)

První zápas skončil výhrou Kertu 4:3 po prodloužení.

Branky prvního utkání:
    6. Kruček (Danko), 27. Zvonek (Wróbel, Kruček), 36. Wróbel (Kruček), 52. Wróbel (Fejfar, Šperl) – 30. Haisman, 30. Procházka (Kohout), 39. Schnaubelt.

Hezký den z Lužin. Dnes máme na programu druhé finále a po včerejšku se máme na co těšit. Přenosem Vás provede Vojtěch Görög.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

Vojtěch Görög

Góly a asistencie: 6. Kruček (Zvonek, Wróbel), 36. Danko (Kruček, Blaško), 42. Wróbel (Kruček, Kruček), 51. Zvonek (Wróbel, Kruček) – 24. Štěpánik (Hnízdil, Kohout), 36. Štěpánik (Kohout, Soukup), 44. Schnaubelt (Pospíšil, Špaček)

HBC Kladno: Jirotka (Hájek) – Dědič, Soukup (A), Hrabár, Pliml, Haisman, Pospíšil, Novák – Hnízdil, Špaček (C), Prokop, Schnanbelt, Barnošák, Šícha (A), Kohout, Štěpánik, Procházka, Eitler, Kamenář, Pražák

Rozhodca: Petr Škrobák, Michal Škrobák