Wolfsberger – St. Pölten 4:0 (kon.) | Sturm Graz – Austria 1:3 (kon.) | Salzburg – Linz 2:1 (kon.)
SK Sturm Graz
1:3 (1:1)
FK Austria Viedeň
cz Nedeľa 12.05.2019, 14:30 • Merkur Arena (Graz) • Rakúska Bundesliga • O titul

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.

SK Sturm Graz: Siebenhandl – Mensah, Maresic, Avlonitis, Spendlhofer (C) – J. Domínguez – Jantscher, Kitejšvili, Ljubic, Lema – Pink.
    Náhradníci: Schützenauer – Schrammel, Lackner, Eze, Grozurek, Huspek, Jakupovič.

FK Austria Vídeň: Lucić – Klein, Madl, Schoissengeyr, Ebner, Martschinko – A. Grünwald (C), U. Matić, Jeggo, Prokop – Monschein.
    Náhradníci: Pentz – Borkovic, Cuevas, Sax, Demaku, Yateke, Edomwonyi.

Rozhodčí: M. Hameter – M. Weiss, M. Nemetz.

1

30
    Sturm Graz právě vstřelil branku!
    A je to gól! Domácí se po zmatku ve vápně dostávají do vedení. K vidění byly dva centry, až se nakonec k míči zpoza vápna dostal OTAR KITEJŠVILI a nádhernou ránou k tyči vymetl síť.
    30. Otar KITEJŠVILI - 1:0

33
    Austria právě vstřelila branku!
    Hosté rychle vyrovnávají! Ze strany domácích přišla špatná přihrávka do obrany, které se zmocnil ALEXANDER GRUNWALD a lehkou střelou po zemi nedal brankáři šanci.
    33. Alexander GRÜNWALD - 1:1

45
    Rozhodčí nastavuje 4 minuty!

45+4

Je za námi první poločas. Domácí se nejdříve dostali do vedení a stadion byl v naprosté eufórii, ovšem o tři minuty později bylo srovnáno a pyrotechnika domácího kotle ihned zhasla. Nadále jsme se již další branky nedočkali, budeme si muset počkat na druhý poločas.

Druhý poločas začne přibližně v 15:35.

46

46
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Christian Schoissengeyr, přichází Alexandar Borkovic.

49
    Žlutou kartu dostává Thomas Ebner (FK Austria Vídeň).

57
    Hosté otáčejí zápas! ALEXANDER GRUNWALD získal dobrou přihrávku a zpoza vápna zkusil střelu na protější tyč. No a to se mu povedlo!
    57. Alexander GRÜNWALD - 1:2

59
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Michael John Lema, přichází Philipp Huspek.

66
    Žlutou kartu dostává Christoph Martschinko (FK Austria Vídeň).

68
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Tassos Avlonitis, přichází Arnel Jakupovič.
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Dominik Prokop, přichází Maximilian Sax.

74
    Střídání v týmu FK Austria Vídeň: ze hřiště odchází Thomas Ebner, přichází Vesel Demaku.

80
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Dario Maresic, přichází Emeka Eze.

83
    Žlutou kartu dostává Maximilian Sax (FK Austria Vídeň).
    Žlutou kartu dostává Christoph Monschein (FK Austria Vídeň).
    Žlutou kartu dostává Gideon Mensah (SK Sturm Graz).

85
    Je to definitivní! Hosté dnes odjedou s třemi body v kapse! CHRISTOPH MONSCHEIN dostal pěknou přihrávku, která ho následně poslala samotného na bránu a to se nemýlil.
    85. Christoph MONSCHEIN - 1:3

90

90+4

Je konec. I přesto, že domácí vedli, tak pro ně zápas skončil prohrou 3:1. Druhý poločas naprosto patřil hráčům z hlavního města a právě tam se dokázali prosadit dvakrát.

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 4:1. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 3:6. Fauly: 15:21.

To je z mé strany pro dnešek vše, děkuji Vám za pozornost a přeji hezký zbytek dne. (16:25:48)